Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Norsca

  1. #11
    Wojski Awatar Xantor
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    W zasadzie mój klucz szedł okrężną drogą chyba (Media Markt), bo tak napisałem do nich w sb (nie pracują w sb więc se poczekałem), patrze maila w pon a tu wysłali maila z kluczem i dopiskiem że w razie dalszych problemów kontaktować się z Cenegą, ale tak ogólnie to mam jeszcze gorsze zdanie o SEGA niż miałem wcześniej za tego maila co oni mi odesłali.

  2. #12
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Dobra, teraz moja historia niczym z trudnych spraw. Od czwartku mnie infolinia Empiku zbywa, że wysłali już informację do wydawcy i mam czekać(pewnie do świąt ). Po poradzie kolegi Jsatrząba skontaktowałem się bezpośrednio z Cenegą, która mnie poinformowała, że klucz ma mi w mailu wysłać sprzedawca. No to ja wtedy przedstawiłem swoje gorzkie żale na sklep, poprosili więc o numer zamówienia empikcom. Wysłałem i czekam na dalszy rozwój sytuacji. Trochę to chore, żeby dać 180 zł za grę i prosić się, jakby nie było, o obiecaną zawartość niczym jakiś żebrak. Za granico też ludzie mają takie problemy, czy tylko naszych januszy biznesu przerosło to wszystko?

  3. #13
    Wojski Awatar Xantor
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Też mają w zasadzie w całej europie takie problemy bo jak czytałem oficjalne forum to były tam narzekające angole, grecy etc. baa nawet kupując u oficjalnego sprzedawcy nie podostawali tego DLC ^^

  4. #14
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Sporo komentarzy było też o bodajże Hiszpańskim GAME, który nawet jest na oficjalnej liście partnerów SEGI. Także jak widać zawirowania Vortexu sprawiły że Chaos przedostaję się także do naszego świata ;]
    Si vis pacem, para bellum

  5. #15
    Chłop Awatar Hipno
    Dołączył
    Apr 2015
    Lokalizacja
    Leszno
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    A ja po przeczytaniu Waszych postów napisałem od razu do Cenegi emaila i od razu dołączyłem zdjęcie paragonu zakupu gry w empiku i w odpowiedzi od razu dostałem klucz do Norski

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •