Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Total War: WARHAMMER 2 - Osiągnięcia Steam

  1. #21
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Nie wiem czy to turecki, ale polski/angielski to to nie jest :]
    Si vis pacem, para bellum

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 11 podziękowań w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Nie wiem czy to turecki, ale polski/angielski to to nie jest :]
    Spoko mam to samo Wszystkie z dodatku są w innym języku.

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Wrzucam achievmenty, które doszły z nowym DLC:

    Ciemna strona Morrslieba (Dark Side of Morrslieb) - Grając królami grobowców, przejmij kontrolę nad Czarną Piramidą.

    Klasyczna czerń (Black is the New Black) - Grając Wyznawcami Nagasha, zbuduj w trakcie kampanii Czarną Wieżę Arkhana.

    Przemysł pogrzebowy (See-Nile Crafter) - Grając Wygnańcami Neheka, skonstruuj wszystkie magiczne przedmioty z pomocą Kultu Śmierci.

    Rodzinna sprzeczka (Family Feud) - Grając Szlachtą Lybarasu, zabij w jednej bitwie 1000 jednostek frakcji wampirów.

    Settra rządzi! (Settra Rules!) - Grając Khemri, podbij i zajmij wszystkie tereny Nehekhary w trakcie kampanii Oko Wiru.

    Archiwista (Book Monitor) - Grając królami grobowców, znajdź i zdobądź jedną z Ksiąg Nagasha.

    Łowca organów (Organ Collector) - Grając królami grobowców, zgromadź 1000 urn kanopskich.

    Obstawcie zielone! (Fetch Me the Green Stuff!) - Grając królami grobowców, skonstruuj magiczny przedmiot z pomocą Kultu Śmierci.

    Dwie pieczęcie na jednym ogniu! (That's a Wrap!) - Grając królami grobowców, włącz do swoich sił Sarkofag Dusz.

    Niewolnicy Nagasha (Thralls of Nagash) - Grając Wyznawcami Nagasha, zgromadź w jednej armii co najmniej 5 jednostek Cmentarnych Ghuli.

    Kongregacja wiary (Priestly Congregation) - Grając Wygnańcami Neheka, zgromadź w jednej armii co najmniej 3 Kapłanów Liszów.

    Żmijowa Dama (Asp-Irational) - Grając Szlachtą Lybarasu, zgromadź w jednej armii co najmniej 3 jednostki Rycerzy Nekropolii.

    Nekroszałamiające! (Tombtastic) - Grając Khemri, zgromadź w jednej armii co najmniej 5 jednostek Straży Grobowców.

    Duma Nehekhary (Walk Like a Nehekharan) - Grając królami grobowców, wygraj kampanię w trybie jednoosobowym.

    Król królów (King of Kings) - Grając królami grobowców, wygraj kampanię w trybie jednoosobowym na bardzo wysokim lub legendarnym poziomie trudności.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Chaak za ten post:


  5. #24
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Zmienił się opis osiągnięcia Dziedzictwo Wielkiego Nekromanty. Teraz jest w nim: "Wybuduj Kryptę Nagasha" .

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  6. #25
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Mam pytanie. Czy trzeba coś jeszcze zrobić po wygraniu bitwy o wir aby zaliczyło nam przejście kampanii? Gram Jaszczurami, wygrałem bitwę i zniknęły mi paski związane z rytuałem , ale nie zaliczyło mi ukończenia kampanii na poziomie wysokim. Elfów (tych i tych) powstrzymałem długo przed moim ostatnim rytuałem, ale w trakcie mojego uruchomiły się jeszcze szczury i po wygraniu bitwy miałem info że ich rytuał będzie trwał jeszcze 4 tury. Coś się dzieje w takim przypadku ? Gram na modach, ale jak do tej pory nie miałem problemów z zaliczaniem osiągnięć

  7. #26
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mi wszystkie achievy za zwycięstwo (w tym Lizaków) wpadły zaraz po bitwie o Wir. Wyskakuje po niej okno z podsumowaniem kampanii i osiągnięcie.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  8. #27
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    No mi właśnie to okno nie wyskoczyło po tej bitwie, ale miałem widok trwającego jeszcze rytuału szczurów więc stwierdziłem że pewnie trzeba ich jeszcze pokonać. Dopiero dzisiaj jak wczytałem grę zobaczyłem że ten górny pasek dotyczący wiru się ulotnił, a ja zostałem bez osiągnięcia. Czyli pewnie coś mody namieszały i teraz będę musiał podbić z pół świata żeby zakończyć kampanię.

  9. #28
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez nazgool Zobacz posta
    No mi właśnie to okno nie wyskoczyło po tej bitwie, ale miałem widok trwającego jeszcze rytuału szczurów więc stwierdziłem że pewnie trzeba ich jeszcze pokonać. Dopiero dzisiaj jak wczytałem grę zobaczyłem że ten górny pasek dotyczący wiru się ulotnił, a ja zostałem bez osiągnięcia. Czyli pewnie coś mody namieszały i teraz będę musiał podbić z pół świata żeby zakończyć kampanię. [/COLOR]
    To na 90% nie mody, ponieważ od ostatniego patcha jest bug, który nie uznaje ukończenia vortexu- nie ma osiągnięć i bonusu za wygranie ostatniej bitwy.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Krzyhar21 za przydatny:


  11. #29
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Dzięki za cynk. Najnowszy patch chyba to naprawił, bo wróciłem do zapisu sprzed ostatecznej bitwy, rozegrałem ją jeszcze raz i kampania zakończyła się komunikatem i przyznaniem osiągnięć.

  12. #30
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    W ostatnich patchnotesach z wczoraj pisali, że to naprawili.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •