Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Granie jednostkami shogun 2 na FOTS

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Granie jednostkami shogun 2 na FOTS

    Witam, mam pytanie czy jest w ogóle sens grania na nowoczesne jednostki bronią białą i łukami (jednostki z podstawki na jednostki fall of the samurai)?

    Próbowałem jako wyzwanie grać tak na multiplayerze i na jakieś 6/7 bitw wygrałem tylko 1. Przeciwnicy mogą mieć gorszą pozycję, mogę im rozbić kilka rozdziałów przed walką, ale wystarczy że zdemotywowany nieudanymi podchodami przeciwnik da rozkaz wszystkimi jednostkami ataku i nic nie mogę zrobić. Udało mi się kilka razy mieć wyrównaną walkę jak przeciwnik grał jedną ręką.

    Jedyna wygrana była na gracza który prawie nie miał oddziałów, chyba dlatego że kupił jakąś drogą artylerię która niewiele wniosła.

    W ostatniej bitwie miałem bonus do morale z budynku [przeciwnik nie przejął pozostałych], porównywalnie lepszą pozycję i rozbiłem graczowi kilka oddziałów przed głównym starciem (moja konnica z yari rozbiła jego konnicę a łucznicy [łucznicy samuraje] wystrzelali mu jeden oddział).
    Przeciwnik uznał że przegrywa walkę więc puścił na pałę oddziały na mnie i uwaga: moja linia obrony z naginatami [samuraje] przegrała w starciu z jego jednostkami melee. Rozumiem że naginaty nie muszą być najlepszymi jednostkami w walce z mieczami czy co tam miał, ale jak w bliskim starciu moi przegrywają na armię, która powinna walczyć prochem na odległość to trochę sens gierki mieszanymi awatarami w multi odpada moim zdaniem.
    Ostatnio edytowane przez krysu ; 07-10-2017 o 01:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •