Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    Pamiętam kiedyś na forum było to dosyć dokładnie wytłumaczone, a teraz by mi się to bardzo przydało. Chciałbym zagrać kampanie Bizancjum w zwykłym medku ale tak abym mógł rekrutować także jednostki bizantyjskie z Kingdoms, kiedyś to już robiłem ale za cholere nie pamiętam jak a nie chciał bym czegos zepsuć. Więc może mógłby ktoś tu tak przejrzyście, krok po kroku wyjaśnić jak to się robiło.
    Z góry dziękuje.
    Wygrywaj umiejętnościami, nie liczbą żołnierzy
    Wiktor Suworow

  2. #2
    Gość

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    Cytat Zamieszczone przez Orillo
    Pamiętam kiedyś na forum było to dosyć dokładnie wytłumaczone, a teraz by mi się to bardzo przydało. Chciałbym zagrać kampanie Bizancjum w zwykłym medku ale tak abym mógł rekrutować także jednostki bizantyjskie z Kingdoms, kiedyś to już robiłem ale za cholere nie pamiętam jak a nie chciał bym czegos zepsuć. Więc może mógłby ktoś tu tak przejrzyście, krok po kroku wyjaśnić jak to się robiło.
    Z góry dziękuje.
    kliknij na podany link

    http://209.85.135.132/search?q=cache:T7 ... =firefox-a

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    To co podałeś w linku to są pozostałości ze starego forum. Dobrze by było żeby wszelkie problemy, pytania i odpowiedzi ze starego znalazły się też na nowym forum aby ludzie którzy tu zajrzą mogli je uznać za ciekawe i pomocne a nie tylko pełne bezwartościowej gadaniny o wspaniałości serii Total War.
    Wygrywaj umiejętnościami, nie liczbą żołnierzy
    Wiktor Suworow

  4. #4
    Gość

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    A, skąd ty chciałeś info na temat przenoszenia jednostek, jak nie ze starego forum?...I, tu możne być problem, pozdrawiam ciebie, życzę miłego grania...

    EDIT:

    Czy możesz przenieść treść tego, co podałem na to forum? Czy ja mam , to zrobić, wiecznie google nie trzyma w pamięci...

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    Oto sposób jak przenieść jednostki z Kingdoms do podstawki opisany przez niejakiego welverina:

    Proces przenoszenie polega na tym, że otwierasz plik battle_models i wyszukujesz wpisu jednostki, którą chcesz przenieść. I tak np:
    order_militia 1 4 60 unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/order_militia_lod0.mesh 121 60 unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/order_militia_lod1.mesh 900 60 unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/order_militia_lod2.mesh 2500 60 unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/order_militia_lod3.mesh 6400 1 14 teutonic_order 86 unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/textures/EN_Peasant_Padded_teutonic_order.texture 78 unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/textures/EN_Peasant_Padded_normal.texture 52 unit_sprites/teutonic_order_Order_Militia_sprite.spr 1 14 teutonic_order 75 unit_models/AttachmentSets/Final European Light_teutonic_order_diff.texture 75 unit_models/AttachmentSets/Final European Light_teutonic_order_norm.texture 0 1 4 None 19 MTW2_Slow_Swordsman 0 2 18 MTW2_Sword_Primary 14 fs_test_shield 0 16 -0.090000004 0 0 -0.34999999 0.80000001 0.60000002
    To był wpis w battle_models(aby go uzyskać musisz unpackerem osobno rozpakować moda, w tym przypadku Teutonic Campaign) w Kampanii Krzyżackiej.
    Teraz wyszukujesz poszczególne pliki w katalogu z modem takie jak:unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/order_militia_lod0.mesh
    unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/order_militia_lod1.mesh
    unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/order_militia_lod2.mesh
    unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/order_militia_lod3.mesh
    oraz:
    unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/textures/EN_Peasant_Padded_teutonic_order.texture
    unit_models/_Units/EN_Peasant_Padded/textures/EN_Peasant_Padded_normal.texture unit_sprites/teutonic_order_Order_Militia_sprite.spr
    itd. itp.(wyszukujesz wszystkie pliki zapisane dla Order Militia w tym wpisie)
    Teraz wystarczy, że przeniesiesz te pliki do odpowiedników folderów z moda do podstawówki.
    Następnie kopiujesz wpis jednostki, czyli to co na samej górze mojego postu z battle_models(plik z kampanii krzyżackiej) po czym wklejasz go do battle_models(plik z podstawówki). Teraz w tym pliku zamieniasz nacje "14 teutonic_order" na np. "6 poland".
    Tym sposobem mamy prawię koniec, zostaje tylko plik "export_descr_unit". kopiujemy wpis jednostki z EDU kampanii krzyżackiej(w tym wypadku "Order Militia") i przenosimy do EDU wersji podstawowej. Teraz wystarczy tylko parę zabiegów kosmetycznych a mianowicie usuwamy z tego wpisu następującą rzecz:
    "recruit_priority_offset 0"
    teraz dodajemy pod tym wpisem: "banner faction main_infantry"
    taki: "banner holy crusade"
    i na sam koniec zamieniamy:
    "ownership teutonic_order
    era 0 teutonic_order
    era 1 teutonic_order
    era 2 teutonic_order"

    na

    "ownership poland
    era 0 poland
    era 1 poland
    era 2 poland"

    Zostaje tylko przyporządkowanie jednostki do poszczególnych budynków w pliku export_descr_building.

    Wiem, że bardzo chaotycznie i wygląda strasznie ale gwarantuję, że po 2 razach wejdzie wam to w krew. Pamiętajcie aby skrupulatnie dodawać wpisy w battle_models .
    Wygrywaj umiejętnościami, nie liczbą żołnierzy
    Wiktor Suworow

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Świebodzin
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    Wszystko pięknie, ale... Znalazłem ten folder units w podstawce, ale w kingdoms już nie mogę
    Rozpakowałem osobno tym unpackerem kampanie teutonic, ale w folderze z nią nic takiego z untisami nie ma.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    Witam. Czy wie ktos moze jak przeniesc "Greek Firethrowers" z Kingdoms do podstawki? Znalazlem w necie jeden tutorial ale gdy zalaczam gre to wyskakuje mi jakis blad odnoszacy sie do pliku projectile.txt! Prosze o pomoc!!!

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    Juz mi sie udalo wiec jesli ktos bedzie mial podobny problem niech pisze, pomoge

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    42
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    Ja chciałbym by mi to od podstaw wytłumaczyć. Najlepiej żeby to w jakimś pliku było rozpisane

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak przenieść Jednostki z Kingdoms do podstawki

    Co do tego poradnika to gdzie w podstawce jest battle_mods i reszta folderow do ktorych trzeba z moda przeniesc pliki? U mnie takich nie ma.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czy można przenieść jednostki z kingdoms do podstawki
    By Mariusz2 in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 19:26
  2. Czy można przenieść jednostki z jednego moda do drugiego ?
    By Ezechiel in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-10-2011, 23:33
  3. Klimat Podstawki a EB
    By ottoman in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-06-2010, 09:55
  4. [ROZWIĄZANE] Jednostki z Kingdoms do Medka
    By Regulus in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-09-2009, 13:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •