Cześć wszystkim mam pewien problem. Otóż gre kupiłem tuż po premierze i grałem na moim starym laptopie na wymaganiach srednich i poza wielkimi lagami na niskich wymahaniach wszystko było dobrze. teraz zaś na nowym sprzęcie mam pewien problem który wręcz eliminuje czerpanie przyjemności z tej gry. Sprzet bezpremowo ogarnia 2 całkowite armie na najwyzszych wymaganiach, tuż po rozpoczeciu ostrzału i zblizania sie jednostek do siebie nie ma żadnej ściny. Ale coś się rypie w tym momencie... Mianowicie jednostki stają się calkowicie przeźroczyste, znikają wręcz ale nie że umierają tlyko ich zupełnie nie widać, walczy duch z duchem i jak ktory umrze to nawet trupa nie widac, cholernie mnie to irytuje, probowalem na ustawieniach najnizszych i tam jest tak samo, na srednich rowniez na ultra też... Komputer nie ma prawa sie zacinać przy tej konfiguracji wiec nie wiem w czym to możebyć problem, czy ja pomijam jakieś ustawienie o znikających jednostkach w opcjach czy jednak coś ze sprzętem? :/ miał ktoś ten problem?