Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Hunowie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Hunowie

    dziś zacząłem rozbijać Cesarstwa i Sasanidów przy pomocy tej nacji
    zachęciłem się gdyż, postanowiłem bronić swoich gockich posiadłości przed ichnia horda i nawet mi to wyszło acz z wielkim trudem i stratami.
    Zatem tak, pozycja startowa z dupy, ale mając takie siły na starcie jesteśmy w stanie zając każda, ale to każda prowincję Ja dla zabawy zająłem się Sasanidami właśnie jeśli ktoś z was woli atakować ludy bardziej europejskie, trzeba uważać, na to, ze i one przekształcają się w hordę, no ale to niewielki problem.
    Jeszcze genialniejsze są jednostki tej nacji konni łucznicy nie dość, ze na golasa mają 10 w dystansowej, to jeszcze mają powiększone oddziały (do 66 ) no i te piękne jednostki konne, wszystkie liczniejsze niż innych nacji, a najbardziej mnie rozbraja jednostka pastuchowie Niby niewiele a cieszy 98 ludzi na koniach, pancerz na g/g plus dwa walory z świątyń 12, atak 9 trzy takie naprawdę potrafią zmasakrować nawet silne jednostki.
    Piechoty wbrew pozorom też nie brakuje, co prawda w hordzie jej nie dostajemy ale za to da się produkowac całkiem dobrej jakości ogólnie nacja doskonała.
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gram na poziomie trudnym(zarówno bitwy, jak i kampanii), i po zlikwidowaniu frakcji Roksolanów oraz Wandali, którzy byli najbliższą konkurencją, zająłem też Vicus Sarmatae, a więc osiedliłem się. Nic poza ruchami szpiega i dyplomaty nie robię przez kolejne tury, gdyż mam cały czas skarb na minusie. Rozwiązałem całe wojsko, ale to nic nie dało. Tylko w Vicus Sarmatae zdążyłem zbudować bazar. Co robić?

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    84
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Rób to co hunom wychodzi najlepiej - pal, grab i morduj :-D

    Nie wiem czy jest sens siedziec w miejscu - raczej szybko budzet ci nie wyjdzie na plus bez nowych ziem wiec radze zaczac je zdobyc

  4. #4
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Spustosz dotkliwie ziemie Sasanidów, potem zrób wróć przez Kaukaz na stepy i wyczyść prowincje między Gotami a Ziemiami Franków. Wyrżnij ich dokładnie, bezlitośnie - kapitału ci nie zabraknie, pod warunkiem, że nie będziesz szafował wojskiem. I tak siły wielkiego basileusa porozmawiają z tobą... po bratersku
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Rób to co hunom wychodzi najlepiej - pal, grab i morduj :-D
    Spustosz dotkliwie...
    Przed chwilą napisałem, że rozwiązałem całe wojska. W miastach siedzą tylko wodzowie, a wyprowadzić ich nie mogę z powodu buntów.

    Palenie, grabienie i mordowanie lepiej wychodziło rewolucjonistom francuskim, napolionowi i ue. Hunowie nie potrafili produkować żadnej broni poza łukami, za to byli biegli w rzemiośle artystycznym. Attyla mówił i pisał w wielu językach, mimo, że miał kancelarię, która mogła robić to za niego. Do dzisiaj jest uważany za wybitnego męża stanu, podczas gdy napolion - la mierda es sempre mierda!

  6. #6
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Jeżeli masz jedną wioskę przejdź w tryb hordy i udaj się na bardziej zasobne prowincje.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  7. #7
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Sasanidzi napadli na Campus Sarmatae. Koniec, a zaczynać od początku Hunami nie chce mi się. Może gdyby nie Wandalowie, nie musiałbym tracić tylu wojsk na nich. To pewnie przez poziom trudny.
    Nie mam ani jednej wioski. Mam trzy miasta.

  8. #8
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Źle zrobiłeś atakując Wandali, trzeba było ich puścić przodem by wymietli inne frakcje, a samemu przeć hordą na bogate tereny.
    Skoro masz trzy miasta, zbuntuj dwa z nich, a gdy zostanie jedno przejdź w hordę. Dostaniesz koło dwóch pełnych oddziałów, dzięki, którym zdobędziesz nowe tereny, na których się osiedlisz.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #9
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Robiłem wg tego: http://www.twcenter.net/wiki/Sarmati...8BI_Faction%29 . Teraz zrobiłem po swojemu od nowa na trudnym. Część Hunów poprowadziłem na Bałkany, tam otoczyłem wśród gór i wybiłem Sarmatów, a potem zacząłem zdobywać miasta obu cesarstw. Mam już całe Bałkany.
    P.S. Pisałeś(nie całkiem OT, bo przy okazji Białych Hunów), że po pokonaniu Maurów jest filmik. Przecież w BI nie ma filmików.

Podobne wątki

  1. Hunowie - dlaczego znika mi wojsko ?
    By grattz in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •