Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Gra Królami Grobowców

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Hadvar - chodzi Jutrzence o to, że wg niej jest złe miejsce startowe od Khalidy. Sęk w tym, że "Oko Wiru" jest własną intencją CA, w Mortal Empires dali tak, jak być winno.
    W takim razie jakie jest prawidłowe miejsce startowe dla Khalidy? Skoro ,,Oko Wiru'' jest wymyślone przez CA to do tego nie powinniśmy się czepiać, ale w ME jest to Lybaras, i zgadza się to w pełni z mapą którą Jutrzenka wysłała.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  2. #12
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szymblok Zobacz posta
    Wgl Panowie, ja dopiero dzisiaj wieczorem/jtr zagram sobie TK i mam pytanie jak się sprawdza według Was Settra na multi. Szczególnie, czy jest wart swojego kosztu, który jest dość wysoki z tego co widziałem na yt.
    Moim zdaniem Settra jest kiepskim wyborem, bo duża część jego ceny to czary domeny Nehekhary która jest moim zdaniem trochę lipna, uważam że lepiej wybrać Arkhana z domeną śmierci
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  3. #13
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Prawidłową siedzibą Khalidy jest Lybaras rzecz jasna. To tam się w końcu mieści centrum wiary w Asaph - Wężową Boginię.

    PS. Używaj opcji edytuj post

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  5. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    W takim razie jakie jest prawidłowe miejsce startowe dla Khalidy? Skoro ,,Oko Wiru'' jest wymyślone przez CA to do tego nie powinniśmy się czepiać, ale w ME jest to Lybaras, i zgadza się to w pełni z mapą którą Jutrzenka wysłała.
    Nie powinniśmy się czepiać? Dla mnie to bardzo słabe - bo oznacza to, że jakbym chciała zagrać Khalidą w prawidłowym miejscu, to oprócz Warhammera II i DLC z Królami Grobowców musiała bym jeszcze kupić Warhammera I Dobrze że chociaż w tej połączonej kampanii to naprawili, choć dopiero teraz się o tym dowiedziałam. Nie mam żadnej części tej gry, swoją wiedzę o niej czerpię z tego co zamieszczacie na tym forum.

  6. #15
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Żeby w ME zagrać Khalidą WH1 nie jest potrzebne.
    Co do kampanii Wiru, jest ona wymyślona przez CA, więc mogą dostosować fabułę do jej potrzeb, jeśli za bardzo nie ponaginają logiki świata Warhammera. Zastanawia mnie tylko jak uzasadnili obecność TK w tak dziwnych miejscach, ale przeniesienie Queeka czy Kroq-Gara wytłumaczyli całkiem sensownie.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  8. #16
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Żeby w ME zagrać Khalidą WH1 nie jest potrzebne.
    Co do kampanii Wiru, jest ona wymyślona przez CA, więc mogą dostosować fabułę do jej potrzeb, jeśli za bardzo nie ponaginają logiki świata Warhammera. Zastanawia mnie tylko jak uzasadnili obecność TK w tak dziwnych miejscach, ale przeniesienie Queeka czy Kroq-Gara wytłumaczyli całkiem sensownie.
    A czasem połączona mapa czyli ME nie wymaga posiadania części 1 i części 2?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  10. #17
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Żeby w ME zagrać Khalidą WH1 nie jest potrzebne.
    Czytałam zupełnie coś innego. A dokładniej że do ME posiadanie obydwu części jest wręcz konieczne, nie potrzebna jest tylko instalacja WH1.

  11. #18
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Cały czas mi się wydawało, że w ME można grać mając tylko dwójkę. Tylko, w tym wypadku rasy z jedynki nie będą grywalne. Na pewno w drugą stronę to nie działa, czyli sama jedynka nie ma dostępu do tego trybu.

    edit
    Faktycznie wszędzie piszą, że WH1 trzeba mieć.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  12. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  13. #19
    Chłop Awatar Maurox
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Ogólne wrażenia póki co bardzo pozytywne, zresztą swoje pierwsze odpalenie DLC uwieczniłem nawet na filmiku wrzuconym w innym dziale. Widać, że CA solidnie przyłożyło się do pracy i Tomb Kings to kolejna już rasa, która stawia wyżej poprzeczkę. Jednostki graficznie po prostu niszczą, wyglądają wspaniale. Gameplay jest ciekawy (póki co tylko Settra i chwilka Khalidą), ale przyznam, że dopóki nie zrobią Norski, omijam Mortal Empires szerokim łukiem, także mogę tylko mówić o Vortexie. Nie testowałem jeszcze w multi, ale to chyba nie będzie najmocniejsza armia do tego typou zmagań, aczkolwiek mogę się mylić, bo najmocniejsze jednostki widziałem tylko na papierze.

    PS. Tak, do ME potrzebne sa obie części Warhammera.
    Mój kanał na YT poświęcony w większości TOTAL WAR: Warhammer I i II. Zapraszam!

  14. #20
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Zaraz po premierze, jak zacząłem grać, to miałem bardzo mieszane uczucia, wręcz miałem wrażenie, że strata kasy. Jednak im dłużej gram, tym lepsze wydaje mi się to DLC. Nareszcie coś nowego, totalnie inna mechanika gry niż każdą inna rasą, nie trzeba się martwić o utrzymanie wojsk co w przypadku każdej innej rasy jest utrapieniem, gdy tworzymy coraz to kolejne armie i koszta rosną. Aktualnie gram Settrą, trochę zapoznawczo, by oswoić się z TK, więc jak będę grał ponownie to sporo rzeczy zrobię inaczej. Także, mimo wszystko, solidna robota i przynajmniej według mnie, dodatek wart nawet tej wygórowanej ceny.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •