Witam ,z instalowaniem tego męczyłem się cały dzień na windows 7 .
I mam takie rozwiązanie jak by komuś tak samo nie działalo na windows 7 i były błędy przy włączeniu, Roma Surrectum II Launchera.

Należy instalować Roma Surrectum II do zrobionego folderu byle gdzie na dysku np. folder Roma Surrectum II i wszystkie pliki z folderu Roma Surrectum II tam zainstalowane wycinamy i wrzucamy ,zamieniamy w głównym folderze czystej instalacji gry rome total war z dodatkami BI i Alexandrem.
I gra normalnie działa ,gdyby było coś nie tak to najlepiej zrobić kopie sobie głównego folderu gry RTW i dodatków BI i Alexandra ,by nie instalować wszystkiego na nowo ,wtedy wystarczy tylko usunąć folder z modyfikacją i wkleić folder wczesniej skopiowany i mamy czystą instalacje
I nie muśimy drugi raz wcale instalować jak ktoś pisał ze skopiowal wszystko ,a potem zainstalował do własciwego folderu gry jeszcze raz Roma Surrectum
bo skrót Launchera mamy na pulpicie i jest w plikach ,nawet jak byle gdzie jest zainstalowane Roma Surrectum II.

Pozdrawiam.
ps. i mod działa nawet na chyba nie orginalnej kopi gry ,a pisali,że musi być orginalny i dodatki tak samo bo mam RTW i dodatki pobrane z internetu i działa jak i inne mody działały