Strona 13 z 71 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 710

Wątek: Dyskusja ogólna!

  1. #121
    Gość

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Cytat Zamieszczone przez ymcamember
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Cytat Zamieszczone przez ymcamember
    hejas....gram wlasnie w RSII...i mam problem z nagraniem stanu gry bo w menu gry opcja ta w ogole nie jest podswietlona...nie gralem w poprzedniego RS-a wiec myslalem ze to specjalnie zeby ludzie co ture nie nagrywali stanu gry wiec spokojnie gralem dalej ale po wielu turach i wielu bitwach dalej nic az w koncu....wywalilo mnie do windy!!!!! nadzieja byla ze jest autosave ale niestety...jak jest u was? odrazu jest podswietlone? z gory dzieki...
    Na launcherze, nie zaznaczyłeś przypadkiem funkcji bloom?

    hajas...funkcja bloom byla wylaczona a niepodswietlone byly tylko LOAD i SAVE tak jak w launcherze nie bylo widac napisow jak ''play roma surrectum II'' czy ''quit''....przeistalowalem system i z launcherem dalej jest cos nie tak ale napisy load i save sa widoczne......co do moda mod spoko....grafika oczywiscie lepsza od EB ale jakos takie mam wrazenie ze nie ma tego ''czegos'' co ma EB, mam nadzieje sie myle i sie rozkreci i ze nie wywali mnie do windy po zajeciu miasta rzymskich rebeliantow:
    U mnie, też nie widać Posiłkuję się tym z forum, z kim bym nie rozmawiał na gadu gadu, ma to samo, że launcher nie wszystko wyświetla...Jakbyś mógł podaj jaką masz kartę grafiki i sterownik, może coś wymyślimy...

  2. #122
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Zacząłem od Sparty I po 15 turach miałem wszystkie miasta greckie w Grecji.

    Prawie zawsze gram na h/m.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #123
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Moje przygody z modem:
    - po odpaleniu moda ukazuje sie ciemny ekran z napisem u góry beta gta city czy jakos tak,po chwili napis warjuje i się zawiesza,więc ja ctrl+alt+delete i znowu po wyjsciu z moda powrót i wszystko gra,
    - widok panelu rozmów dyplomatycznych razi w oczy jest tak okropnie rozjasniony także w niektorych miastach jest podobnie
    - probujac zacząc Rzymem przez pierwsze trzy razy miałem rebelie po drugiej turze ale już za czwartym raze i piatym pojawia się komunikat o rewolcie ale jej nie ma.
    - próbowalem grac innymi nacjami to baba pomocnik tylko kuka szybciutko nie dając się kliknąć

  4. #124
    Podczaszy Awatar Kyuzo
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    552
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Co do dwóch pierwszych myślników to wszystko zostało opisane przez twórców moda:
    Add a bloom effect to the game. Since it was not made for RTW, a few manipulations are necessary. Since it was not made for RTW, when launching the game, you will see green writings on the top-right corner of a black screen, mentioning GTA:

    The game will alt-tab automatically after some time, then return to the game about a minute later. Leave it do that, and touch nothing. You should then be directly in the option menu. Choose a campaign or battle as usual. Another problem with the bloom is that the UI is too bright. You can disable it for the campaign map using shift+f12, and re-enable it for battle with the same keys. It is also strongly advised to use minimal UI in battle to reduce the impact of the brightness. You will be able to chose between two different settings : "Dark" and "Light", and a third option, "Custom" is also available. This one is for people who want to use their own bloom settings. You will need to put the "enbseries.ini" file in \data\_IMPORTANT_STUFF\HDR\custom (a folder you will need to create). "None" remove the bloom.
    Cytat Zamieszczone przez jantar
    - próbowalem grac innymi nacjami to baba pomocnik tylko kuka szybciutko nie dając się kliknąć
    Bo się samo klika, a żeby sprawdzić czy skrypt działa wystarczy sprawdzić czy po jego włączaniu dodało nam 1 denara do skarbca.
    Czasem trzeba na nią kliknąć, ale zazwyczaj po loadzie.

    Roma Surrectum uses a background script which must be activated each time a campaign is started or loaded from a save. This script includes numerous events like the different Roman rebellions, armies spawning, and the Roman AI recruitment. To activate the script, click on a city, when the advisor pops up, click on the "Show Me How" button to activate the script. If the "Show Me How" button is grayed out, then simply click the advisor to activate the script.
    Each time the script is activated, a denarius will be added to your treasury. To verify script activation, check to see that your treasury has gone up a single denarius.

    Caveat:

    The script will not activate even if you do click on the "Show me how" button on the advisor if you failed to exit the game upon switching campaigns. To ensure proper script activation, quit from Rome Total War and re-launch RSII via the launcher before starting a new campaign.
    Wszystko jest opisane tutaj

    Cytat Zamieszczone przez jantar
    - probujac zacząc Rzymem przez pierwsze trzy razy miałem rebelie po drugiej turze ale już za czwartym raze i piatym pojawia się komunikat o rewolcie ale jej nie ma.
    Co do tego to wygląda na to, że ta rebelia jest dosyć losowa i zależy od kilku czynników np. od tego czy skrypt został aktywowany

  5. #125
    Gość

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Cytat Zamieszczone przez ituriel32
    Zacząłem od Sparty I po 15 turach miałem wszystkie miasta greckie w Grecji.

    Prawie zawsze gram na h/m.
    Ja gram vh/vh
    Dopiero 20 tur hehe...Brak czasu Uspokoiłem greckie pieniactwo, ale Macedonia mnie zaatakowała..hmmm...wieczorem, po pracy zobaczę, czego chcą

  6. #126
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Dzieki,wszystkie problemy ustąpiły gdy wcisnąłem bloom .. none.

  7. #127
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Ja mam taki problem otóż po uruchomieniu lunchera, po wyborze nacji itd. klikam przycisk "play", a następnie wyskakuje błąd informujący mnie o tym, że brakuje mi pliku mss32.dll. Więc ściągnąłem go, a następnie ponownie uruchomiłem luncher. Teraz wyskakuje błąd: "_ALL_init_3D_sample_handle@12 w bibliotece mss32.dll".

  8. #128
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Cytat Zamieszczone przez ymcamember
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Cytat Zamieszczone przez ymcamember
    hejas....gram wlasnie w RSII...i mam problem z nagraniem stanu gry bo w menu gry opcja ta w ogole nie jest podswietlona...nie gralem w poprzedniego RS-a wiec myslalem ze to specjalnie zeby ludzie co ture nie nagrywali stanu gry wiec spokojnie gralem dalej ale po wielu turach i wielu bitwach dalej nic az w koncu....wywalilo mnie do windy!!!!! nadzieja byla ze jest autosave ale niestety...jak jest u was? odrazu jest podswietlone? z gory dzieki...
    Na launcherze, nie zaznaczyłeś przypadkiem funkcji bloom?

    hajas...funkcja bloom byla wylaczona a niepodswietlone byly tylko LOAD i SAVE tak jak w launcherze nie bylo widac napisow jak ''play roma surrectum II'' czy ''quit''....przeistalowalem system i z launcherem dalej jest cos nie tak ale napisy load i save sa widoczne......co do moda mod spoko....grafika oczywiscie lepsza od EB ale jakos takie mam wrazenie ze nie ma tego ''czegos'' co ma EB, mam nadzieje sie myle i sie rozkreci i ze nie wywali mnie do windy po zajeciu miasta rzymskich rebeliantow:
    U mnie, też nie widać Posiłkuję się tym z forum, z kim bym nie rozmawiał na gadu gadu, ma to samo, że launcher nie wszystko wyświetla...Jakbyś mógł podaj jaką masz kartę grafiki i sterownik, może coś wymyślimy...


    karte mam XFX radeon 5850 a sterownik jakis tam hehe najnowszy w kazdym razie....w sumie to zaden problem ze launcher nie jest taki jak powinien bo znam juz go na pamiec 8-) wazne ze load i save sa...a teraz ide grac od nowa

  9. #129
    Gość

    Re: Roma Surrectum 2.0

    Cytat Zamieszczone przez Darth Nihlus
    Ja mam taki problem otóż po uruchomieniu lunchera, po wyborze nacji itd. klikam przycisk "play", a następnie wyskakuje błąd informujący mnie o tym, że brakuje mi pliku mss32.dll. Więc ściągnąłem go, a następnie ponownie uruchomiłem luncher. Teraz wyskakuje błąd: "_ALL_init_3D_sample_handle@12 w bibliotece mss32.dll".
    Jaki system masz? Vistę, czy 7? Proszę, napisz

  10. #130
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Roma Surrectum 2.0

    hejas...kolejne pytania

    jak wczytac przypadkowo skasowana mape RSII
    odinstalowalem wszystko lacznie z podstawowym romem i ponownie wszystko od zera i dalej mapa kampani jest normalna!!!
    ale jak to jest mozliwe

    pomocy panowie i panie!!! :!:

Strona 13 z 71 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •