Strona 5 z 22 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 216

Wątek: [DLC] Empire Divided - Campaign Pack

  1. #41
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Oj, panowie będzie ostro grane Dodatek kupiony w pre-orderze. Szkoda tylko, że nie ma grywalnego państwa Kuszanów

    Ciekawe czy finalną reformą wojska rzymskiego będzie wprowadzenie podziału na Comitatenses/Limitanei?

    Fajnie też, że Zenobia będzie mieć swój model - w przeciwieństwie do Kleopatry czy królowej Mawii u Tanuchidów z Attyli

    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Nie ma Numidii więc nie wiem czy kupię...
    Też mnie to boli, podobnie jak brak Lugiów, Etrusków i Judei w Imperatorze Auguście - ale może coś jeszcze dojdzie jako FLC?

  2. #42
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    DM, dzięki za sygnał.

    Właściwie gdy były pierwsze wieści o nowym DLC w starszym TW byłem pewien ze ruszą Attylę. Właściwie Romek mi bardziej pasuje. Ale kolejne rozbicie Rzymu? No, ten kilkusekundowy filmik wprost to sugerował. Diadochowie chyba bardziej trafiliby w mój gust, lecz gros stwierdziłaby że znowu przepychanie sarissami. Zakupić zapewne zakupię w jakimś tam wiosnobraniu. A do tego czasu kto wie, może skuszę się zdjąć pajęczynę z Romka i pogram jakimś Lepidusem by się wdrożyć. Ktoś kiedyś podrzucił mi info że na Steam można (w przyszłości?) krajową gotówką płacić. Prawda li to?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. #43
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    KLA co to za odział oszczepników z prawej strony?
    https://i.pinimg.com/originals/ce/ae...44bdb484b7.jpg

  4. #44
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Nie wiem czy to dobry wybór. Przypomina Attilę.

    Nawet sporo modeli przenieśli
    http://store.steampowered.com/app/69...mpire_Divided/

    Poszli na łatwiznę. Jednostki są z IV-V, a nie III n.e.

    Powinny być:
    https://i.pinimg.com/originals/ce/ae...44bdb484b7.jpg
    a są:
    https://i.pinimg.com/originals/9d/b7...11ecf84efd.jpg
    KLA , czego ty się spodziewałeś po CA ?
    Jak leniami byli tak dalej są i będą.


    Darmowa łatka nie jest taka zła,bo po raz pierwszy od dnia premiery system wpływu i otoczka polityczna ma szansę na ciekawą mechanikę . Inna sprawa,że spodziewałem się przy tym jakiejś darmowej frakcji ale cóż...Pozostaje liczyć,że to nie ostatnie DLC do Rome 2 bo ta gra wciąż ma duży potencjał i wiele nie poruszonych okresów historycznych.
    Z perspektywy grającego w podstawową wersję może i faktycznie nie jest tak źle. Z perspektywy gracza w mody ta łatka w sumie niewiele wnosi. Przypuszczam iż DeI ma więcej głębi ,niż najnowsze dzieło CA.

    Co do dalszych DLC potencjał jest w dalszym ciągu dość spory. Jeśli zainteresowanie będzie spore jest szansa pewnie na co najmniej jeszcze jeden dodatek. Co do mechaniki Rome II nie mam już żadnych złudzeń poważniejszy zmian już nie będzie.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  5. #45
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jeśli chodzi o to FLC, to wygląda ono tak:


    Jest też wybór ustroju, ale nie wszystko chyba działa, jak należy - część napisów w polskiej wersji nie ma jeszcze. Zmiana ustroju kosztuje - złoto, ład, a czasem wymaga też danego poziomu Imperium. Dodatkowo we własnych bitwach i w multi można od teraz grać, jak w Karola Wielkiego tj. przełączasz na daną kampanię i tam masz osobne rostery np. Rzym Antoniusza vs Rzym Oktawiana.

    EDIT: Dalej:

    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 08-11-2017 o 18:39

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. Następujących 6 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  7. #46
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 5 podziękowań w 3 postach
    Które frakcje będą heroiczne?. Desperacko ściągam romka i jutro odpalam kampanię . W czarny piątek polecą dlc i gitara. Mam dość czekania na mody do Attili, te wielkie rzecz jasna.

  8. #47
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    72
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Drzewko rozwoju cech bohatera bardzo fajne.
    Dzięki za screeny sam nie będę tego teraz testował, niedawno zacząłem kampanię DEI

  9. #48
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Z tego, co czytałem na discordzie, to ktoś się dobrał do rosterów dodatku i podobno jedynie Markomanowie nie będą mieć nic nowego. Inne frakcje będą miały drobne zmiany, albo całkowicie nowe rostery.

    EDIT: I z chęcią przekopiowałbym te rostery, gdyby nie skopane kopiowanie na forum i jeszcze poprawa tego linijka po linijce.

    EDIT 2: Kolejna nieznana zawartość do R2: https://steamdb.info/search/?a=app&q=Total+War+Rome+II
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 08-11-2017 o 21:16

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #49
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Zmiany w interfejsie idą na plus - bo ten z Rome II jakoś zawsze był dla mnie średnio-czytelny. No i ta zmiana ustrojów może być bardzo ciekawą opcją.

    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta

    EDIT 2: Kolejna nieznana zawartość do R2: https://steamdb.info/search/?a=app&q=Total+War+Rome+II
    No, no, Rome'a II czeka druga młodość. Fajnie gdyby jeszcze dodatek z krwią zaktualizowano o ogień i chorobę morską z Attyli.

  11. #50
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    141
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Nie wiem z czego się tak cieszycie, co jest takiego fajnego w tym DLC? To już chyba lepiej kupić Attylę na promocji za 30 złotych.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Kuzyn za przydatny:


Strona 5 z 22 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •