Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 216

Wątek: [DLC] Empire Divided - Campaign Pack

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    [DLC] Empire Divided - Campaign Pack


    CA ujawniło, że 30. listopada światło dzienne ujrzy nowy Campaign Pack do Rome 2, który okazał się być tym zapowiadanym wcześniej ,,starym tytułem”. Dodatek ten znajduje się jako pierwszy do odhaczenia na liście trzech, a właściwie czterech projektów historycznych.

    Temat dodatkowej kampanii Empire Divided to kryzys Imperium Rzymskiego w drugiej połowie III wieku naszej ery, gdy rozpadło się ono na kilka części uzurpowanych przez paru władców, a na wschodzie zagrożenie stanowili Sasanidzi (Persja).

    Screeny z gry:
    Spoiler: 









    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 09-11-2017 o 22:24


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  3. #2
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Od teraz dyskusje i spekulacje o dodatku do Rome 2 mają swoje miejsce tutaj.
    ,,Vae Victis"


  4. #3
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Patrząc na ten obrazek można dojść do wniosku, że chodzi o Germanię. Jeśli to Las Teutoburski będę zawiedziony. Kampania promocyjna gry się na samym początku na tym skupiała. Jednak w kampanii mieliśmy tylko jedną frakcję germańską. Zrobili to dlatego, bo Attila się na tym skupiał, więc R2 nie mógł mieć wszystkiego. Teraz mogli stwierdzić, że po wydaniu Attili i wyczerpaniu tematu można odświeżyć Germanów w R2. Na filmiku napis Rome się łamie co może sugerować złamanie potęgi Rzymu w Lesie Teutoburskim.

    Cicho nadal liczę na Aleksandra lub diadochów, albo wojny macedońskie/syryjskie z Rzymem.

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    KLA, mnie się natomiast wydaje, że to będzie albo wojna o hegemonię w Italii, czyli Etruskowie, inwazja Brennusa, te sprawy. Albo może coś o Cheruskach. Tylko pod warunkiem, że zrobią reskin ich armii, bo jak dadzą kopię Germanów to będzie to straszna bieda.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #5
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Nie ma opcji żeby dali Rzym z przed wojny z Pyrrusem bo po pierwsze jest to mało lotny temat, po drugie to wszystko mamy po części w podstawowej kampanii i Hannibalu u Bram (Samnici i Etruskowie jako protektoraty Rzymu), po trzecie jednostki tych frakcji mamy w rosterze Epiru.

    Zgadzam się z KLA że raczej będzie to coś związanego z Germanią, niestety bo też wolał bym Aleksandra lub Diadochów.

    Po cichu liczę że jako darmową zawartość dodadzą grywalną Numidię (której strasznie brakuje) jakiś Arabów i Medie Atropane (jako mix jednostek wschodnich z dodatkiem oddziałów kojarzonych z Persją jak sparabara czy nieśmiertelni), a gdyby dopieścili jeszcze balans frakcji to będę wniebowzięty

  7. #6
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    http://store.steampowered.com/app/69...mpire_Divided/
    Duże DLC w drodze. Imperia podzielone, czyli 270 r. n.e.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #7
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    72
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja również myślę że nowy dodatek będzie związany z Germanami, bardzo możliwe, że będzie to Las Teutobruski i wojna z Cheruskami, choć w zapowiedziach CA było coś o zagrożonym imperium, a tutaj to bez przesady Rzym nie był zagrożony, ot lokalna porażka. Może jednak inwazja Cymbrów i Teutonów w czasach Mariusza, wtedy po klęsce pod Arausio w Italii rzeczywiście wybuchła panika.
    Osobiście wolałbym jakieś walki w Italii, np. wojnę ze sprzymierzeńcami.

    Edit. O, nie zauważyłem info powyżej

  9. #8
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    No to mamy potwierdzenie. Temat całkiem całkiem. Chętnie zagram w swoim czasie.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  10. #9
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach

    DLC wychodzi 30. listopada, a teraz zakupić można go w pre-orderze na Steam za 15.29 euro (10% taniej). Więcej informacji na blogu: https://www.totalwar.com/blog/empire...r-politics-faq

    Screeny z gry:
    Spoiler: 








    ,,Vae Victis"


  11. Użytkownicy którzy uznali post Polemajos za przydatny:


  12. #10
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Temat ciekawy ale nie podoba mi się to,że dojdzie tak mało nowych jednostek. Do tego brak nowych frakcji dostępnych w głównej kampanii a to mnie zawsze najbardziej interesowało w DLC. Na pierwszy rzut oka wygląda to na DLC lepsze od WOS ale gorsze od Hannibala.

    PS: Bardzo podobają mi się karty jednostek...Tyle,że chyba zerżnęli je z DEI?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •