Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 216

Wątek: [DLC] Empire Divided - Campaign Pack

  1. #161
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Ja zgłupiałem po tym dodatku, nie działa mi DeI, sam dodatek jest niemożliwy do uruchomienia. Mam grę w ver. Steam ze wszystkimi większymi DLC, ten ostatni jest w końcu darmowy czy trzeba zapłacić?
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  2. #162
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Ja nadal go nie mam, ale z winy kompa. Na jednym kompie Steam się nie aktualizuje, na drugim brak neta:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...075#post450075
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #163
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Ogólnie jest fajnie. Design wojsk jako-tako trzyma się tego III-IV wieku, choć boli parę głupot jak np. rydwany w Rzymie galijskim czy wszechobecni pikinierzy (w Rzymie, no dobra da się to jakoś wytłumaczyć fascynacją jednego rzymskiego cesarza {chyba Aleksandra Sewera - nie pamiętam dokładnie} Aleksandrem Macedońskim - ale u Germanów i Ormian!?). Bandytyzm i wynikające z niego komplikacje nieco hamują naszą ekspansję, co jest fajne - choć te punkty bandytyzmu chyba nabijają się nieco zbyt szybko (przynajmniej jest tak na poziomie very hard). Budynki kultów religijnych mają w pierwszej fazie gry sens, bo Rzymianie nie wszędzie mogą stawiać studnie - jednak po odblokowaniu jednej z technologii, tracą one swój główny atut zostawiając za to bonusy do różnego rodzaju przychodów.

    Jeżeli miałbym ocenić ten dodatek to na dzień dzisiejszy wystawiłbym mu 7,5 na 10. Szkoda, tylko że z obecnych frakcji Królestwo Bosporańskie nie jest grywalne.

    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    To jakieś rostery chyba powiększone i nieaktualne. Może planowali ale nie wydali wszystkiego.

    Są dodatkowe jednostki:

    np. Klibanariusze w Rzymie galijskim, których nie ma w grze:
    https://www.honga.net/totalwar/rome2...lae_Clibanarii

    czy cała masa Auxilia np.
    https://www.honga.net/totalwar/rome2..._Aux_Swordsmen
    https://www.honga.net/totalwar/rome2...moured_Pikemen
    https://www.honga.net/totalwar/rome2...acian_Warriors
    Póki co toczę zacięte boje Cesarstwem Galijskim na Bałkanach - jak dotrę do Tracji i na Bliski wschód, to zobaczę za tymi Clibanarii i Trakami. Pikinierzy natomiast są w grze - przynajmniej AI od Rzymu Aureliana ich zaciąga.

  4. #164
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Ogólnie jest fajnie. Design wojsk jako-tako trzyma się tego III-IV wieku, choć boli parę głupot jak np. rydwany w Rzymie galijskim czy wszechobecni pikinierzy (w Rzymie, no dobra da się to jakoś wytłumaczyć fascynacją jednego rzymskiego cesarza {chyba Aleksandra Sewera - nie pamiętam dokładnie} Aleksandrem Macedońskim - ale u Germanów i Ormian!?). Bandytyzm i wynikające z niego komplikacje nieco hamują naszą ekspansję, co jest fajne - choć te punkty bandytyzmu chyba nabijają się nieco zbyt szybko (przynajmniej jest tak na poziomie very hard). Budynki kultów religijnych mają w pierwszej fazie gry sens, bo Rzymianie nie wszędzie mogą stawiać studnie - jednak po odblokowaniu jednej z technologii, tracą one swój główny atut zostawiając za to bonusy do różnego rodzaju przychodów.
    Jeśli chodzi o te 15000 żołnierzy z Macedonii uzbrojonych jak falanga to to był wymysł Karakalli. Co do kultów religijnych to mi się one nie podobają - więcej z nich strat, niż pożytku.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  6. #165
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Tak, chodzi mi o dokładnie tych żołnierzy.

    Co do kultów - moim zdaniem nie ma tragedii. Chrześcijaństwo i manicheizm średnio się przydają, ale już moim zdaniem warto nieco rozwinąć mitraizm w prowincjach z produkcją przemysłową.

  7. #166
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta

    np. Klibanariusze w Rzymie galijskim, których nie ma w grze:
    https://www.honga.net/totalwar/rome2...lae_Clibanarii
    Jak nie jak tak? Ja ich mam - clibanarii ala. Odblokowuje ich Garnizon oddziałów pomocniczych (3 stopnia)

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #167
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    W relacjach z YT i rosterze od zajaca ich nie ma:

    Spoiler: 





    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #168
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    No widzisz, a u mnie chłopaki się zaciągają bo znają imię zwycięskiego wodza przy którym fortuna kroczy Tylko cholernie są drodzy, ponad 1300!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #169
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    W relacjach z YT i rosterze od zajaca ich nie ma:

    Spoiler: 





    Bo to roster na zwykłe bitwy lub po prostu na multi. Na single możesz zatrudnić tego typu jednostki. To tak, jak w Warhammer II z strażą bram - nie możesz ich zatrudnić, ale w garnizonie masz.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #170
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Jeżeli to ma coś do rzeczy to w regionie mam także stajnie 3 stopnia.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •