Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 216

Wątek: [DLC] Empire Divided - Campaign Pack

  1. #171
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Czyli są na tych samych zasadach w obu Rzymach? Dziwne, że Tetrykusowi ich nie dali do bitew i multi.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #172
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    W Romku przecież jest mnóstwo jednostek, których w bitwach nie ma, za to w kampanii już tak. Panowie za mało multi widzę

  3. #173
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    W sumie to chyba już można by odblokować tematy o frakcjach z DLC w "Jak grać".

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. #174
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Tu dwa Rzymy niby mają tę samą jednostkę, a na multi i bitwach Rzym galijski ją traci. Albo dać po równo albo wcale.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #175
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Frakcje na multi trochę muszą się od siebie różnić, nawet jeśli coś trzeba wyrzucić z roosteru. Jakby Rzymowi dać wszystko z kampanii, to mogłoby to trochę zaburzyć balans.

    W ogóle zapomniałem sprawdzić na jakie jednostki się Rzymy z kampanii Augusta w multi się załapały.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  6. #176
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Niby tak, ale mają jednostki, które się nie pokrywają np. gwardia galijska u zielonych, a herkulianie i jowianie u czerwonych, więc są różnice, a te co się pokrywają powinny wg mnie na multi też być u obu Rzymów.

    Udało mi się uruchomić Steam i grę zainstalować ale... W momencie włączenia launchera zawiesza się gdy chcę kliknąć cokolwiek np. graj lub menadżer modów. Muszę wtedy włączać Steam od nowa. 10 razy próbowałem.

    Edycja:
    Na drugim kompie się udało. Zaimstalowałem od nowa grę. Jednostki jak część osób zamieszczała tutaj i na TWC - mają braki w teksturach i modelach. Wyczytałem od CA, że należy usunąć wszystkie mody. Widzę na Steam, że ludzie usuwają masowo subskrypcje modom... Czyżby CA zrobiło to specjalnie żeby ludzie usunęli mody i grali w DLC, dla kórego mody są "zagrożeniem/rywalem"?
    Ostatnio edytowane przez KLAssurbanipal ; 02-12-2017 o 07:09
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. #177
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Usunąć mody, zweryfikować pliki, zainstalować mody ponownie. Ot cała filozofia bez dodawania dziwnych teorii spiskowych. U mnie to działa.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  8. #178
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ogarnął ktoś może, na jakiej zasadzie pojawiają się fabularne wstawki dla wodzów? W konkretnej turze, czy może po spełnieniu jakiś warunków kampanii?

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  9. #179
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Może to banalne pytanie, ale jak zweryfikować spójność plików gry? A usunąć mody przez menadżera czy ręcznie to oczyścić?
    Chyba to specjalnie zrobili bo wiele osób nie powróci do każdego moda jaki mieli. Muszę porobić print screen kilkadziesiąt razy nazwom modów w menadżerze, żeby potem je odnaleźć.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  10. #180
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Zapisz do zakładek stronki - matki, ale roboty jest od groma. Odinstalowałem w końcu DeI i dogrywałem ponownie - wszystko przez Steam ale nie pomogło. Teraz albo łatka albo wyrzutka wszystkich modów, szkoda, żę nie odznaczyłem automatycznej aktualizacji gry.
    Ponawiam pytanie, czy ten zafajdany Empire Divided jest darmowy? U mnie nie ma możliwości odpalenia go (ver. Steam)
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •