Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 216

Wątek: [DLC] Empire Divided - Campaign Pack

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tu zgadzam się z Andrijem - czasem wystarczy chociaż dać nowe nacje do trybu multiplayer, by choćby zwiększyć ilość ras. Bo mi osobiście już gra się trochę przejadła, ale jakby dali Samnitów/Etrusków/Kaledonów/Sabę/Numidów, to już by było trochę lepiej

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  3. #12
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    O widze ze jeszcze jacys optymisci zostali na arenie TW...
    To nie bedzie osobna gre-ale duze DLC-wiec raczej nie licz na cuda....
    Mnie bardziej interesuje i niepokoi ta darmowa łatka. DLC spokojnie sobie odpuszczę zupełnie mnie nie interesuje. Bardziej ciekawi mnie ta bezpłatna treść, bowiem w oryginalnym Rome II jest jeszcze sporo do poprawy i sporo niewykorzystanego potencjału. Z drugiej strony, również można jeszcze sporo zepsuć( a patrzę na to od strony modowania treści gry), a CA już pokazało iż to psucie w ramach naprawiania idzie im całkiem nieźle.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  4. #13
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    72
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja mam nadzieję, że trochę jednak tą grę unowocześnią przy okazji wydania dodatku.
    O ile, sam Rome II jest grą zacznie szarszą, bardziej rozbudowaną (na tyle że AI sobie z tym nie radzi) z dużo większa różnorodnością frakcji i ich wojsk, tak sam interfejs zarówno mapy strategicznej jak i bitewny (rezygnacja z migających flag itp.) dużo bardziej podoba mi się w Attyli i trochę żałuję że dodatek nie wyjdzie do Attyli właśnie.

  5. #14
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jutro więcej o 16:00 odnośnie tego DLC do Rome II. Bądźcie na live.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  7. #15
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Od teraz dyskusje i spekulacje o dodatku do Rome 2 mają swoje miejsce tutaj.
    ,,Vae Victis"


  8. #16
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Patrząc na ten obrazek można dojść do wniosku, że chodzi o Germanię. Jeśli to Las Teutoburski będę zawiedziony. Kampania promocyjna gry się na samym początku na tym skupiała. Jednak w kampanii mieliśmy tylko jedną frakcję germańską. Zrobili to dlatego, bo Attila się na tym skupiał, więc R2 nie mógł mieć wszystkiego. Teraz mogli stwierdzić, że po wydaniu Attili i wyczerpaniu tematu można odświeżyć Germanów w R2. Na filmiku napis Rome się łamie co może sugerować złamanie potęgi Rzymu w Lesie Teutoburskim.

    Cicho nadal liczę na Aleksandra lub diadochów, albo wojny macedońskie/syryjskie z Rzymem.

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    KLA, mnie się natomiast wydaje, że to będzie albo wojna o hegemonię w Italii, czyli Etruskowie, inwazja Brennusa, te sprawy. Albo może coś o Cheruskach. Tylko pod warunkiem, że zrobią reskin ich armii, bo jak dadzą kopię Germanów to będzie to straszna bieda.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #18
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Nie ma opcji żeby dali Rzym z przed wojny z Pyrrusem bo po pierwsze jest to mało lotny temat, po drugie to wszystko mamy po części w podstawowej kampanii i Hannibalu u Bram (Samnici i Etruskowie jako protektoraty Rzymu), po trzecie jednostki tych frakcji mamy w rosterze Epiru.

    Zgadzam się z KLA że raczej będzie to coś związanego z Germanią, niestety bo też wolał bym Aleksandra lub Diadochów.

    Po cichu liczę że jako darmową zawartość dodadzą grywalną Numidię (której strasznie brakuje) jakiś Arabów i Medie Atropane (jako mix jednostek wschodnich z dodatkiem oddziałów kojarzonych z Persją jak sparabara czy nieśmiertelni), a gdyby dopieścili jeszcze balans frakcji to będę wniebowzięty

  11. #19
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    http://store.steampowered.com/app/69...mpire_Divided/
    Duże DLC w drodze. Imperia podzielone, czyli 270 r. n.e.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #20
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    72
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja również myślę że nowy dodatek będzie związany z Germanami, bardzo możliwe, że będzie to Las Teutobruski i wojna z Cheruskami, choć w zapowiedziach CA było coś o zagrożonym imperium, a tutaj to bez przesady Rzym nie był zagrożony, ot lokalna porażka. Może jednak inwazja Cymbrów i Teutonów w czasach Mariusza, wtedy po klęsce pod Arausio w Italii rzeczywiście wybuchła panika.
    Osobiście wolałbym jakieś walki w Italii, np. wojnę ze sprzymierzeńcami.

    Edit. O, nie zauważyłem info powyżej

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •