Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 178

Wątek: Thrones of Britannia - Dyskusja ogólna/spekulacje

  1. #91
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Agenci, edykty i zasadzki pojawia sie jako DLC heheh a tak na serio, nie wiem ile zajelo by im wprowadzenie do gry czesci z tych ucietych rzeczy ale obawiam sie ze do premiery nic nie zrobia, patrzec na to ile im zajmuje czasu wstawienie Norsca do WH2. Zapewne usuneli to na zawsze. Miec nadzieje ze moderzy beda potrafili wstawic chociazby zwiadowce np do gry. Przeciez to normalna rzecz ze sie robi zwiad przed atakiem.

  2. #92
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Nie byłem świadom tego, że tak wiele rzeczy, które nadawały grze głębi zostało usuniętych. CA robi krok do przodu, odwraca się i leci na łeb na szyję w tył. To jest przerażające i smutne zarazem, jestem związany z tą serią od praktycznie samego jej początku, a grając w nowe tytuły czuję się jakbym grał w zręcznościówkę, nie w strategię. Jest mi zwyczajnie przykro i czuję się zawiedziony, że rzeczy, które sprawiały, że gra to nie tylko poruszanie się armiami i zdobywanie nowych ziem, zostały usuniętę, głębia rozgrywki została nadszarpnięta i widoczne z Warhammera "spłaszczenie" ciągnie się dalej. Ostatnim w moim odczuciu dobrym Total war'em był Attila, niedoceniana przez wielu gra, w tym przeze mnie po jej wypuszczeniu. Dopiero gdy spędziłem z tytułem więcej czasu i zobaczyłem ile da się z tego tytułu wyciągnąć utwierdziło mnie w przekonaniu, że taką drogą powinni podążać twórcy. Liczyłem, że następny tytuł będzie podobny właśnie do Attili, lecz z nowymi możliwościami, ulepszeniami i rozbudowanym systemem rozgrywki, a tu mamy ww tytuł, obkrojony z kilkoma nowościami. Po tym co usłyszałem niestety nie popełnię tego błędu i nie kupię gry, która znudzi mi się po tygodniu rozgrywki. Smutek, smutek i jeszcze raz smutek.
    Popraw podpis

  3. Użytkownicy którzy uznali post Aztec za przydatny:


  4. #93
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2018
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Dzięki za info,z ciekawości obejrzałem ten filmik i niestety widać że kontynuują trend z Warhammera czyli maksymalne upraszczanie wszystkiego co się da,aby przeciętny obywatel nie musiał za dużo myśleć i wysilać swych szarych komórek...
    Widzę, że mam tu do czynienia z wybitną intelektualnie jednostką, dla której spieprzony interfejs i przestarzałe mechaniki są wyznacznikiem wysokiego ilorazu inteligencji, co najmniej 140. Polecam dalej grać w pierwszego Szoguna, kiedyś to było, kurła.

  5. #94
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Coś jest nie tak z bitwami, wyglądają po prostu żałośnie. Nie widać tego impaktu podczas zderzenia dwóch formacji, co już w poprzednich grach było zrobione średnio, teraz jednak wydaje się jeszcze bardziej skaszanione. Armie klonów jak z pierwszego rome, widać wszystko robione na szybko i po łebkach. Mam duże obawy, że to będzie słaba zawartość, krótko wspierana, o której za kilka lat nikt już nie będzie pamiętał.

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  7. #95
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Nie powiem, planowałem kupić przed premierą a tu takie klimaty Brak agentów to już plama na całego. I... brak flot!?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  9. #96
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach

  10. Użytkownicy którzy uznali post Poczwaros za przydatny:


  11. #97
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Jako, że tematy z subforum ,,Jak grać" zostaną otwarte 3 maja (w dniu premiery), to propozycje odnośnie tłumaczenia rosterów jednostek grywalnych frakcji możecie dodawać tutaj.
    ,,Vae Victis"


  12. #98
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Pierwsza oficjalna transmisja gameplay'u w Thrones of Britannia zostanie rozpoczęta w tę środę o godzinie 17:00 na Twitch'u serii Total War.

    ,,Vae Victis"


  13. #99
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Dopiero od paru dni zwróciłem większą uwagę na ten tytuł i moim zdaniem szału nie będzie - za mała różnorodność, a już zwłaszcza przy Warhammerze II i ostatnich dodatkach do Rome'a II. Zgadzam się, że Trony to ogólnie brak progresu, a starcia dwóch murów tarcz będą równie pasjonujące co walka dwóch falang macedońskich bez wsparcia harcowników/kawalerii/innej piechoty. Chyba największą zaletą tej gry będzie to, że będzie ona miała wysokiej jakości nowe modele, które modderzy zaimportują do odpowiednich modów na Attyli.

    Ta gra ma nawet niewielki potencjał aby rozwinąć się na DLC - bo cóż możemy dostać? Kornwalię z podstawą jednostek podebranych Walii, drugie irlandzkie petty-kingdom? Nic, co by mogło urwać "miejsce gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę". Przebłyskiem mogła by być kampania: "1066 Wilhelm Zdobywca-Harold Godwinson-Harald" albo "Król Artur i najazd Anglosasów" ale pewnie zrobią ją po kosztach licząc na łatwy zysk, w końcu tematy maksymalnie chodliwe.

    Pewnie kupię za jakieś 5-6 lat gdy będą sprzedawać w Biedrze za 5 dych, ale nie wiem czy i wtedy zagram.

  14. #100
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Firma z Anglii, wiec oczekuje od nich ze o wlasnym kraju zrobia cos fajnego. I ze DLC bedzie przemyslane. Co jak co ale o wlasnym kraju to juz powinni mocno sie postarac. Wstydem bedzie jak odwala robote. Fajnie jakby to byl ich taki konik jak Wampiry lub Szczury z WH2. Cos co beda dopieszczac

Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •