Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 178

Wątek: Thrones of Britannia - Dyskusja ogólna/spekulacje

  1. #101
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Takie pytanko - czy kupując wersję pudełkową gry będę mógł ją sobie dodać na steama i mieć też dodatkowo cyfrową (za free)? Bo wolę kupić pudełkową, skoro w tej samej cenie dostaję bonusy, ale jak zakładam pudełkowa to DVD. Nie chcę jednak za każdym razem wkładać płyty do napędu, więc wygodniejsza by była wersja ze steam.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #102
    Sara Temer
    Gość
    Wszystkie Total Wary będące obecnie w sprzedaży trzeba podpiąć pod Steama, również w przypadku wersji pudełkowej. Tak więc, tak, kupując pudełko masz także wersję cyfrową

    PS. Nawiasem mówiąc, w większości sklepów internetowych masz informację o tym, w tym na muve

  3. Użytkownicy którzy uznali post Sara Temer za przydatny:


  4. #103
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Osiągnięcia Steam do Thrones of Britannia ujawnione: https://www.totalwar.com/blog/throne...s-and-pre-load

    Oprócz nich w powyższym wpisie mowa o pre-loadzie Thrones of Britannia - osoby, które zakupiły grę po pre-orderze, mogą dokonać go od 17:00 1 maja. W ten sposób zapiszą jej pliki i będą mogły ją odpalić od razu po premierze.


    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 19-04-2018 o 18:29
    ,,Vae Victis"


  5. #104
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Czytając news'y, oglądając filmiki.. wnioskuję, że ta gra pasuje mi bardziej do Attylli jako DLC. Gdyby to było jakieś "Throne of Europe" X-XII w. kupił bym od razu... :p A tak to, trzeba czekać na rozwój sytuacji. ;-)
    Pozdrawiam.

  6. #105
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wor89 Zobacz posta
    Czytając news'y, oglądając filmiki.. wnioskuję, że ta gra pasuje mi bardziej do Attylli jako DLC. Gdyby to było jakieś "Throne of Europe" X-XII w. kupił bym od razu... :p A tak to, trzeba czekać na rozwój sytuacji. ;-)
    Pozdrawiam.
    Mam podobne odczucia, które skutkują tym, że jeszcze niedawno byłem raczej pewien zakupu tej gry, a tak to zacząłem się zastanawiać na sensem zapłaty w istocie za mod do Atylli, który ostatecznie sam będzie poszatkowany i do którego pewnikiem rzucą jakieś DLC w czasie, kiedy większość będzie oczekiwała już Trzech Królestw. Sądząc już po lets-playach tych, którzy dostali early-access nie jestem w stanie siebie przekonać do tego, by złożyć preorder i raczej obstawiam dość negatywne przyjęcie tych, którzy oczekują czegoś więcej niż casualowego grania.

    Jestem zawiedziony też z tego względu, że o ile do WHI się przekonałem tak do WHII jakoś nie mogę, więc pozostaje mi już dość spory czas na starszych grach (dobrze, że o Romku choć nie zapominają), nie mniej przydałoby się w końcu coś prawdziwie historycznego.

  7. #106
    Wojski Awatar Flagellum_Dei
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    KrK
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    No cóż, ja zrobiłem sobie prezent na urodziny i zakupiłem grę w połowie marca ... taki trochę spontan
    Oglądając wczesne filmy, reakcje, recenzje że tak powiem troszkę żałowałem.
    Ostatnio zacząłem się interesować ponownie, ze względu na bliższą datę premiery i mam wrażenie, że gra jest już troszkę lepiej doszlifowana.
    Mam nadzieję, że będę się bawił dobrze przy niej - ponieważ WH mnie w ogóle nie podniecił i podejrzewam, że Chiny również nie wywołają u mnie szybszego bicia serca, mam nadzieję, na fajną zabawę przy Brytanii, a później zostaje powrót do A:TW i Romka II

    BTW. tak pomyślałem, że ze względu na okres czasu Britanii, gdyby tak jakieś DLC z polskimi ziemiami ... można by pobawić się w Mieszka
    Nie robię sobie nadziei, wiem że tytuł "SAGA" będzie się skupiał raczej na konkretnym dogłębnym wycinku mapy ... ale co pomarzyć zawsze można )

    Czy ktoś orientuje się kiedy muve.pl zacznie słać pudełka ? Trochę niepokoi mnie brak informacji mając na uwadze, że 1 maja święto, że długi weekend mam wątpliwości czy pudełko wyląduje u mnie do 3 maja ... jakby ktoś miał jakąś informację na ten temat niech się podzieli
    Qui Desiderat Pacem - Praeparet Bellum

  8. #107
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Cytat Zamieszczone przez Flagellum_Dei Zobacz posta
    BTW. tak pomyślałem, że ze względu na okres czasu Britanii, gdyby tak jakieś DLC z polskimi ziemiami ... można by pobawić się w Mieszka
    Jak na zawołanie, niedługo wyjdzie nowa polska gra strategiczna o Mieszku I:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...skiego-studia)


    Czy ktoś orientuje się kiedy muve.pl zacznie słać pudełka ?
    Przy moim zamówieniu informowali, że na 2 maja mają być.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  10. #108
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Czy ktoś wie od której godziny gra będzie dostępna do uruchomienia na steam?
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  11. #109
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Wedlug informacji na FB bedzie mozna grac od 9 rano 3 maja, a sciagac juz od jutra.

  12. #110
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Gra już dostępna - tematy w dziale ,,Jak grać..." otwarte. Zapraszam: http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...9Bnie-frakcji)
    ,,Vae Victis"


Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •