Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 178

Wątek: Thrones of Britannia - Dyskusja ogólna/spekulacje

  1. #21
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    Pierwszy z lewej to raczej Wiking gdyż wzory na tarczy to nic innego jak Kompas Wikingów (Vegvisir)
    Rzeczywiście. Nie przyjżałem się tarczy. Patrzyłem na głowy, a on miał taki celtycki make-up. Zatem mamy dwóch wikingów.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #22
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Uwielbiam takich wszystko wiedzących "wieszczów". Najpierw w temacie AOE4 już niektórzy wiedzą,że to porażka i do niczego a teraz tu. Attyla ma fatalne bitwy ale cała reszta jest co najmniej przyzwoita. Jeżeli dla was już wszystko jasne,to nie czekajcie i nie traćcie czasu na pisanie postów w tym temacie,to jest jasne jak słońce . Ja poczekam na spokojnie na gameplay i konkretne informacje o zawartości,bo tak naprawdę na ten moment nie wiemy jeszcze nic. Oczywiście jest szansa,że będziecie mieli rację i wyjdzie z tego Rome 2 w dniu premiery ale równie dobrze może to być jakość na poziomie Shoguna 2. Pożyjemy,zobaczymy.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  4. #23
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Rzeczywiście. Nie przyjżałem się tarczy. Patrzyłem na głowy, a on miał taki celtycki make-up. Zatem mamy dwóch wikingów.
    Piktowie nie malowali się na taki sposób jak ten wojownik z lewej. Oni pokrywali swoje ciała i twarze symboliką w mniej więcej takim stylu jaki można zobaczyć,np.w "Braveheart,Centurion" lub "King Arthur". Dodatkowo dominował kolor niebieski.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #24
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Piktów - jako państwo - nie było w 878. Od paru dekad była już zjednoczona Szkocja.

  6. #25
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    https://www.totalwar.com/blog/thrones-of-britannia-878-ad
    Kolejny wpis na blogu będzie z mapą kampanii.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #26
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Uwielbiam takich wszystko wiedzących "wieszczów". Najpierw w temacie AOE4 już niektórzy wiedzą,że to porażka i do niczego a teraz tu. Attyla ma fatalne bitwy ale cała reszta jest co najmniej przyzwoita. Jeżeli dla was już wszystko jasne,to nie czekajcie i nie traćcie czasu na pisanie postów w tym temacie,to jest jasne jak słońce . Ja poczekam na spokojnie na gameplay i konkretne informacje o zawartości,bo tak naprawdę na ten moment nie wiemy jeszcze nic. Oczywiście jest szansa,że będziecie mieli rację i wyjdzie z tego Rome 2 w dniu premiery ale równie dobrze może to być jakość na poziomie Shoguna 2. Pożyjemy,zobaczymy.
    Tu nie trzeba być "wieszczem" wystarczy być uważnym obserwatorem i neco bardziej wymagającym graczem, te problemy pojawiając się w prawie każdym nowym tytule. Oczywiście rozumiem tych graczy którzy są mniej wymagający i lubią szybką rozgrywkę ot 100-150 tur frakcja zaliczona czas brać się za następną , bowiem te tytuły dla takiego odbiorcy serwuje nam CA , taki fast food świata gier. Dla bardziej wymagających są oczywiście mody, niestety to nie poprzedni silnik, gdzie można było stworzyć takie dzieła jak EB, SS,BC czy inne. Ten ma masę ograniczeń błędów i niedoróbek. Wiedzą o tym modujący, zwykli konsumenci gier nawet tego często nie zauważają. Co do gamepada i konkretnych informacji zaraz przypomina mi sie Rome II i tenże sam Jack Lusted ze swymi bajkami co to nie będzie . Mam wszakże nadzieję (ta umiera ostatnia) iż tym razem będzie inaczej.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  8. Następujących 2 użytkowników podziękowało marko1805 za ten post:


  9. #27
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Piktów - jako państwo - nie było w 878. Od paru dekad była już zjednoczona Szkocja.
    Zgadza się że od roku 848 Kenneth I został władcą zarówno Szkotów oraz Piktów którzy od tego momentu zaczęli być wchłaniani przez kulturę tych pierwszych i na odwrót.Masz jednak rację co do mojej nieścisłości w nazewnictwie przedstawiającej Szkotów jako Piktów gdyż oficjalnie to było już Królestwo Szkocji a nie Piktów.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  10. #28
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    ... ale równie dobrze może to być jakość na poziomie Shoguna 2. Pożyjemy,zobaczymy.
    Poziomie Shoguna II od Lusteda?Baaardzo dawno juz nie widzialem az tak olbrzymiego optymisty.Szczerze zazdroszcze az tak wysokiego optymizmu.
    Zadnym wieszczem nie jestem -jednak kiedy widze Lusteda i ten jego samozachwyt i samouwielbienie trace wszelka nadzieje.Ponadto-nie wierze kompletnie w nic co powie Lusted-po jego niesamowitych wypowiedziach o Rome II itp ten gosc jest dla mnie mniej wiarygodny niz politycy.
    Pozdrawiam i podziwiam za optymizm.
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  11. #29
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    To nie jest optymizm a racjonalizm . Nie zamierzam skreślić czegokolwiek bez żadnych informacji,zwłaszcza, że epoka sama w sobie jest bardzo ciekawa. Natomiast pełna zgoda z tym,że silnik od dawna wymaga zmian a takowych na horyzoncie jakoś nie widać. Łudzę się,że nowa historyczna odsłona doczeka się nowego silnika ale gdyby tak było CA pewnie już zaczęło by się tym chwalić.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  12. #30
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    Piktowie nie malowali się na taki sposób jak ten wojownik z lewej. Oni pokrywali swoje ciała i twarze symboliką w mniej więcej takim stylu jaki można zobaczyć,np.w "Braveheart,Centurion" lub "King Arthur". Dodatkowo dominował kolor niebieski.
    zajac, żaden z tych filmów nie przedstawia Piktów/Szkotów historycznie, nie te stroje, zbroje i styl.

    Przeczytałem o 5 grupach frakcji, więc podpięcie Piktów/Szkotów, Walijczyków, Anglosasów, Irlandczyków i wikingów można było podpiąć jedynie w ten sposób. Rzucił mi się w oczy make-up, nie zauważyłem tarczy. Nie brałem pod uwagę, że nie ma Szkota, a jest dwóch wikingów.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •