Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 178

Wątek: Thrones of Britannia - Dyskusja ogólna/spekulacje

  1. #41
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    W przypadku Dublinu na pewno. W moim przewodniku turystycznym po tym mieście pisało, że miasto to było lokalnym centrum władzy wikińskich włości w Irlandii. Co do reszty - nie wiem

  2. #42
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Si vis pacem, para bellum

  3. Następujących 5 użytkowników podziękowało Jsatrzab za ten post:


  4. #43
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    System prowincji z opisu wyglada ciekawie. Glowne miasto + buynki poza nim kazdy do spladrowania. Tak jak pisali podobnie do Shoguna

  5. #44
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mapa wygląda świetnie,ale reszta informacji nie napawa optymizmem. Nie dość, że powraca system prowincji z empire,napoleona i shoguna 2,który był dla mnie zupełnie nietrafionym pomysłem to jeszcze znów mamy sztuczne ograniczenie oblężeń. To naprawdę nie jest epoka kamienia łupanego,żeby tylko największe miasta miały mury...
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  7. #45
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Ehhh... Strasznie to smutne gdyż mnogość opcji z Attili została zupełnie zaprzepaszczony, a przynajmniej takie mam odczucie. Nie będziemy mogli już rozwinąć niektórych z pomniejszych osad w prowincji by miały mury, mam nadzieje, że przynajmniej wrócą do normalnych oblężeń, a nie tego cholerstwa z Warhammera, które doprowadza mnie do szału. Ciekawe jest to spersonalizowanie budynków które można budować do zasobów prowincji, ale pewnie to coś na modłe surowców i budynków specjalnych. Rozumiem, że teraz mamy powrót do budowy typu miast/okolica, gdzie budowaliśmy drogi farmy etc? Jeśli tak to w sumie pomysł średnio mi się podoba, gdyż jako gracz i tak zawsze maszerowałem na miasto, a denerwowało mnie gdy komputer (buntownicy) używali tego to niszczenia moich farm, "Nie podoba Nam się jak rządzisz Naszą osadą, chłopy dawajcie wygonimy go z miasta, ale najpierw spalmy swoje domy", podejrzewam, że teraz będzie podobnie. Pomysł z rozdziałem budynków na ten stawiane w osadzie i poza nią podoba mi się, lecz to nie powinno się wyglądać w ten sposób, że ktoś atakuje farmę która znajduje się na Naszej prowincji i bum, nie mamy jedzenia, lecz w ten sposób, że w danym regionie znajduje się kilka tego typu budynków i po zniszczeniu każdego z nich dostajemy mniejsze udziały w złocie/żywności. Wtedy to plądrowanie miałoby większy sens. Ewentualnie można wykorzystać tryb armii "Plądrowanie" które stopniowo mogłoby wyniszczać Nam budynki w regionie, a jeśli po pewnym czasie nie armia wroga nie została by pokonana budynki uległy by zniszczeniu.
    Popraw podpis

  8. #46
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Mam podobne spostrzeżenia do Il Duce i Aztec. Trochę krok w tył.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #47
    Sara Temer
    Gość
    Wiecie co, ja chyba wolę jak to powiedzieliście "krok w tył", zamiast takiego czegoś:

    I to wydaje mi się daje znacznie więcej opcji:



    Martwi mnie za to inna rzecz. Jest sporo prowincji w których w ogóle nie ma zasobu żywność. Mam nadzieję, że bydło oraz owoce również będą dostarczały jedzenie, bo inaczej komp będzie wymierał znowu.

    EDIT: I jeszcze jedna rzecz, widzę, że są frakcje, które zaczynają posiadając same wiochy, trochę bez sensu dla mnie bo są one trochę skazane na pożarcie od razu...

  10. #48
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #49
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Jakoś słabo to wygląda,zwłaszcza porównując do kapitalnego arta Lacedemona. Przypomina mi grafikę do gry mobilnej a nie do strategii roku 2018 .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  12. #50
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    A mi przypomina przywódców z serii Civilization
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •