Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mod zmniejszający korupcje ?

  1. #1
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mod zmniejszający korupcje ?

    To jakieś szaleństwo praktycznie nie mam dochodów a jeszcze do podbicia ogrom mapy

  2. #2
    Pampa
    Gość
    W Rome II? W Attyli to faktycznie był problem, ale w romki się z takim nie spotkałem.

  3. #3
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    aha mam 76 regionów i 94,6 % korupcji dochodzi utrzymanie armii i zostaje z 400 kasy dajcie jakiegoś moda na zmniejszenie korupcji bo wkrótce przekrocze 100 % hahaha

  4. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    A rozwijałeś drzewko, w którym za opracowanie technologii jest premia np -5% do korupcji?

    Pokaż okienko dochodów i wydatków, to z kosztem utrzymania wojska i dochodami z podatków, handlu.

  5. #5
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Co mi po tym 5% jak obecnie mam 93 % a do podbicia jeszcze sporo czyli niedlugo dobije do 100 % i bede mial zero albo na minusie

  6. #6
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    -5% to tylko jeden szczebel w drzewku, również możesz korzystać z pomocy Dygnitarzy, którzy po jakimś czasie są w stanie zredukować Korupcję o -15% oraz jednocześnie zwiększyć dochód z podatków o 15%.
    Co do 76 regionów i tylko 400 przychodu to bardzo mało, być może niepoprawnie rozbudowujesz regiony tj: budujesz jak leci bez specjalizacji ich? Od siebie mogę powiedzieć, że dzięki specjalizacji prowincji mam przychód rzędu 6 tysięcy z jednej, co umożliwia mi utrzymanie całej jednej armii. Zwróć uwagę na tych dygnitarzy bo sprawdziłem z ciekawości i posiadając jednego z nich z włączoną opcją (nie pamiętam nazwy) mam różnicę 3 tysięcy w przychodach, tylko przy jednym z nich. I również posiadam dużo regionów, 55, utrzymuję 12 pełnych armii i 74półpełnych flot, tylko zysk mam rzędu 19 tysięcy na turę przy normalnym poziomie podatkowym. Może tu tkwi problem? W złej rozbudowie?

    Edit: żeby nie być gołosłownym, a korupcję mam na poziomie 104,5 %
    Popraw podpis

  7. #7
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    -5% to tylko jeden szczebel w drzewku, również możesz korzystać z pomocy Dygnitarzy, którzy po jakimś czasie są w stanie zredukować Korupcję o -15% oraz jednocześnie zwiększyć dochód z podatków o 15%.

    Dokładnie, ale dygnitarze redukują korupcję i zwiększają wpływy z podatków tylko na terenie jednej prowincji, nie zaś w skali całego aparatu państwowego
    U nacji cywilizowanych są trzy szczeble w drzewku technologicznym, dwa dają -5 do korupcji i premie do wysokości podatków, jeden -7, łącznie -17 procent do korupcji

    Co do 76 regionów i tylko 400 przychodu to bardzo mało, być może niepoprawnie rozbudowujesz regiony tj: budujesz jak leci bez specjalizacji ich?

    Dlatego chciałem, by pokazał jakieś zrzuty ekranu

    Ja mam tyle samo regionów i korupcję na poziomie 80~
    Ale na to sobie trzeba było zapracować i opracowywać odpowiednie gałęzie technologii xd


    Załączone obrazki Załączone obrazki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •