Strona 8 z 22 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 219

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #71
    Chłop Awatar Arhiz
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    No no no, filmik mocno zalatuje Wu-shu. Trzech bohaterów to częsty motyw kina z Hong Kongu (a co za tym idzie i Opery Kantońskiej). Niestety mam spore obawy, czy nie otrzymamy odgrzewanego kotleta w postaci Attyli czy Rome w nowej otoczce.
    Na Trzy Królestwa oczywiście, czekam, bo w przeciwieństwie do jakichś tam tronów brytanii są to jak najbardziej moje klimaty.

  2. #72
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Zła wiadomość płynąca z napisów na końcu trailera dla Cao Cao jest taka, że premierę gry przesunięto na wiosnę 2019 roku.
    ,,Vae Victis"


  3. #73
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Teoretycznie to dobrze, bo również teoretycznie jest szansa, że ten produkt jakoś "dopieszczą".

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #74
    Sara Temer
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
    Zła wiadomość płynąca z napisów na końcu trailera dla Cao Cao jest taka, że premierę gry przesunięto na wiosnę 2019 roku.
    Wydaje mi się raczej, że jest to dobra wiadomość, bo może jest minimalna szansa, że dostaniemy coś więcej niż reskin Warhammera :V

  5. #75
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mi pasuje późniejszy termin. Pomijając, że gra (może) będzie bardziej dorobiona, to cały czas coś do WH2 i Romka się robi nowego, więc wypada to ograć, a jeszcze trochę zaległości mam w nich do nadrobienia. Poza tym w ToBie też mi trochę jeszcze do ogarnięcia zostało.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  6. #76
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Ciekawy jest zdecydowanie ten fragment opisu nagrania:

    Revealed in this first in-game cinematic is one such leader with designs on being the one true ruler of China, the cunning strategic mastermind, Cao Cao. Bringing grand speeches, breath-taking siege battles and legendary duels to Total War: THREE KINGDOMS[...]

    Czyżby była to zapowiedź powrotu przemówień bitewnych do serii?

    CA w nowym blogu wyjawia, że okres historyczny poruszany w tym tytule będzie przedstawiony wedle zromantyzowanej wersji jego zdarzeń, takiej jaką zawarto w XIV-wiecznej noweli historycznej Romans Trzech Królestw.
    Dla zagorzałych bojowników historycznej poprawności studio ma też przygotować Tryb Klasyczny gry. Będzie on w dużym stopniu naśladował formę kampanii i ich bitew z poprzednich historycznych TW.

    Blog: https://www.totalwar.com/blog/three-...icised-history
    ,,Vae Victis"


  7. #77
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Trailer wygląda bardzo kiepsko i nie dziwi mnie ani trochę to że przenieśli premierę patrząc na jakość grafiki i animacje które nam zaprezentowali. Zaskakiwać może jedynie to,że w ogóle zdecydowali się coś takiego opublikować. Jedyna informacja na plus dotyczy dwóch trybów gry dla tych pragnących "realizmu" i tych którzy wolą luźniejsze podejście do tematu.

    Cytat Zamieszczone przez Sara Temer Zobacz posta
    Wydaje mi się raczej, że jest to dobra wiadomość, bo może jest minimalna szansa, że dostaniemy coś więcej niż reskin Warhammera :V
    Tak,z pewnością tak będzie,przecież wcale nie robią gry na tym samym,starym i zupełnie zajeżdżonym warscape .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #78
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Odnośnie trailera:
    Jeśli chodzi o momenty typowo z gry to jakoś szału nie robi. Jednostki jakoś sztywno się ruszają. Powiem, że choć już ładnych kilka lat minęło to trailer na enginie gry z Shoguna 2 i Rome 2 robiły o wiele lepsze wrażenie. Nie widzę, żeby był tu jakiś progres w stosunku do tamtych gier.

    P.S. Poza tym pomysł ściągnięty z Age of Empires 2.


    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
    Zła wiadomość płynąca z napisów na końcu trailera dla Cao Cao jest taka, że premierę gry przesunięto na wiosnę 2019 roku.

    Mnie to nie dziwi. Wiedziałem od początku, że przesuną. Wydali w tym roku nową grę Thrones of Britannia i wydane plus w planach kilka DLC do Rome 2, ToB i Warhammera. Jeszcze aktualizacje Areny. Stwierdzili sami, że to zbyt duże przepełnienie i ludzie będą musieli wybierać, zamiast kupić kilka gier po kolei.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #79
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Jak widać raczej ogół... cieszy się z poślizgu! Mimo że akurat mnie jakoś temat nie leży to obiektywnie widać nastroje totalwarowców

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #80
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Może nie tyle cieszy, co widzi potencjalne korzyści takiej sytuacji. A na Chiny tyle czekam, że te parę miesięcy da się jeszcze wytrzymać, jeśli pociągnie to za sobą wzrost jakości.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Strona 8 z 22 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •