Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 219

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #111
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Trochę późno się obudzili, prawie już wolne miałem wzięte na premierę Z drugiej strony, to wolę poczekać jeszcze trochę i mniej błędów na starcie mieć. Poza tym ostatnio Romek znowu mi się wkręcił, więc mam w co grać i będę miał czas dokończyć to co zaplanowałem.

  2. #112
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Zewsząd czytałem opinie, że do poprawy było całkiem sporo rzeczy, począwszy choćby od unit cards po AI (tradycyjnie), no ale większość jednak zrzucała przy pokazach, że to był kilkumiesięczny build, więc imo tam chyba jest deczko więcej opóźnienia. No ale niech robią, będzie mniej bugów na premierę (oby), a pre order i tak zrobiony.

    Plus tego taki, że pociągnę romka i kilka innych rzeczy dłużej niż planowałem, więc nie będę narzekał.

  3. #113
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Od Cenegi:

    Total War: THREE KINGDOMS – pierwsze spojrzenie na bezwzględnego dowódcę Dong Zhuo

    Sprawdź najnowszy zwiastun i zobacz jak równowaga Chin została zachwiana, gdy Dong Zhuo objął panowanie. Przejmując ziemię i niosąc za sobą chaos, Dong Zhuo bez zawahania pozbywa się wszystkich, którzy ośmielą się stanąć mu na drodze. Uwolnij swojego wewnętrznego tyrana, oglądając najnowszy zwiastun: https://youtu.be/H0vf80X5RxU

    Dong Zhuo kieruje się chciwością i wzbudza uczucie strachu, likwidując wszystkich, którzy chcą mu się przeciwstawić. Styl gry jego postacią bazuje na eliminowaniu urzędników państwowych, przejmowanie ziemi na własność, wymuszaniu posłuszeństwa na tych, którzy są zbyt słabi by zaoponować. Posiadając w szponach władzy dynastię Han oraz niezwykłe umiejętności budzenia grozy i zastraszania, zwycięstwo będzie na wyciągnięcie jego ręki.

    Gracze mogą odblokować kampanię Dong Zhuo, pokonując jego armie w bitwie bądź poprzez osiągnięcie rangi Cesarza, posiadając dwunastu grywalnych watażków. Każdy z przywódców posiada unikalny zestaw umiejętności, które będą przydatne w jednoczeniu starożytnych Chin.

    Total War: THREE KINGDOMS pojawi się 23 maja na komputery osobiste w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. #114
    Wojski Awatar Canaris
    Dołączył
    Mar 2010
    Lokalizacja
    Zewsząd
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jak zwykle CA pokazuje żenade. Szczególnie podobało mi sie jak im sie gra scrashowała z pięć razy w ciągu godzinnego streama, pieknie to wróży grze właściwej.

    A co do gry to mam kompletnie wyrąbane - 100 permutacji [...] walczących z [...] kompletnie mnie ziębi, wygląda to obrzydliwie a wymagania bedą zapewne kosmiczne, zmiany w mechanice tez są do [...] ( 3 kapitanów w kazdej armii O.o ), UI dalej wygląda jak z jakiegoś mobilnego [...], bitwy coraz mniejsze ( a ja naiwny myślałem ze ~5 gier po Rome 1 bedziemy mieli bitwy 20k vs 20k ), gra na podstawce pewnie bedzie biedna jak student po juwenaliach i trzeba bedzie z następne 60$ wywalić na DLC zeby dostać dodatkowe frakcje, lordów i jednostki ( jak w Warhammerze ) zeby to zaczeło przypominac całościowy produkt..
    Od razu widać ze typowy skok na kase bo Chińczycy pewnie sie rzucą jak na PUBG.

    Zero zainteresowania z mojej strony - nawet za darmo bym nie wziął. I mówie to jako ktoś kto naprawde lubił pykać w Dynasty Warriors.
    Niech oni sie lepiej wezmą za Medka 3 albo Empire 2 i [...] Imperium w Warhammerze Mortal Empires.

    Rzekłem.

    Nie przeklinamy i nie obrażamy ludzi innej narodowości. Chaak.
    Ostatnio edytowane przez Chaak ; 08-03-2019 o 23:15 Powód: nieodpowiednie słownictwo

  5. #115
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #116
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Brytania chodzi mi nieźle. Myślicie, że Kingdoms też pójdą?

  7. Użytkownicy którzy uznali post Gibril za przydatny:


  8. #117
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Tradycyjnie współpracujemy z muve.pl. Gracze naszego forum otrzymają zniżki na zakup Three Kingdoms.


    Dla wersji pudełkowej zniżka wyniesie 5%, z kolei dla wersji cyfrowej aż 15%. Kody można je wykorzystać do 31 lipca 2019 roku.


    Kody zniżkowe na muve.pl:

    Pudełkowa:
    TW3K-32-FNw-021

    Cyfrowa:
    TW3KD-127-wLL-38

    https://muve.pl
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #118
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Nie chcę nic mówić, ale ta cena nawet ze zniżką to lekki skandal. Wychodzi mi po zniżce jakieś 217 zł. W jednym z brytyjskich sklepów internetowych można tą grę kupić za 168 zł. 50 zł różnicy w cenie to jest jednak dość sporo.

  10. Następujących 3 użytkowników podziękowało nazgool za ten post:


  11. #119
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    to nie zależy od nich taka marże dostała polska od senegi . Wszystkie zniżki muszą im tez sie zgadzać i w jakiś sposób muszą tez zarabiać. Oczywiście znajdziesz w wielu sklepach nizsze ceny my wychodzimy na przeciw tylko gracza im pomagamy ile mozemy taka znizke dostaliśmy wiec taka oferujemy. Kazda gra kupiona to tez dla nas kolejny sprawdzian od move ktore sprawdza ile my możemy osiągnąć jako portal . kazda gra kupiona tam to kolejna cegiełka do naszego ogródka . Wiec krotko mowiac jesli bedzie dobra sprzedaż to kolejne znizki beda penie lepsze na ten moment takie udało sie uzyskać . Wszystko zależy od was użytkowników jak będzie wyglądał portal i przyszłe znizki dla was , narzekania beda zawsze ze gdzies jest tanie itd
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  12. #120
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •