Strona 10 z 22 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 219

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #91
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    @Krwawy_Baron
    Również podobają mi się te chorągwie, nie wiem czy zauważyliście ale gdy dochodzi do starcia między oddziałami to chorążowie zostają z tyłu. Przydałoby się tylko by animacja chorągwi była nierównomierna, by nie falowały w jednym tempie
    Popraw podpis

  2. #92
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Może jeszcze to dopracują

  3. #93
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Widziałem wiele komentarzy mówiących, że "to wersja alpha, więc nie ma co osądzać gry ", tylko należy pamiętać o tym : https://www.youtube.com/watch?v=0pKqH1Qiskk.
    Pre-alpha shoguna 2, porównując wstawiony przeze mnie gameplay, do tego co widzimy w TK, śmiało można stwierdzić, że coś idzie w niewłaściwym kierunku.
    Popraw podpis

  4. #94
    voitek
    Gość
    Zawsze idzie w niewłaściwym kierunku, każdy nowy total war to śmieć ze złymi guzikami, wszystko jest do x. To samo gadanie przed każdą częścią, a wy i tak twardo fanatycznie kupujecie i gracie. Dlatego nikt was nie szanuje, kobiety odwracają się plecami na ulicy i dzieci płaczą, gdy was widzą.

    Takie uwagi i słowa zachowaj dla siebie. Ostrzeżenie.

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało voitek za ten post:


  6. #95
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Jak tak to przedstawiacie to nie wiem czy zdecyduję się na ten tytuł. Byłem zadowolony jak dowiedziałem się że przenieśli premierę na następny rok, bo logicznie powinno to oznaczać: ,,Eee sorry trzeba to dopracować bo inaczej stracimy naszych odbiorców'', no ale... Shogun 2 był według mnie kamieniem milowym Total War gdyż pokazał że można usprawnić rozgrywkę, SI, po prostu rozwinąć serię najlepiej jak się da. I trochę liczyłem przy Three Kingdoms że dobry duch wschodni powróci, ale jak widzę nie bardzo.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  7. #96
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Coś mi się wydaje, że na Rome II i Warhamerze zakończę moje zainteresowanie serią. Zwyczajnie szkoda czasu i życia na ogrywanie słabych tytułów. Zresztą to i tak już obecnie zmierza w kierunku "kopiuj-wklej" i tylko nowy silnik może tchnąć jakieś prawdziwe zmiany w tę markę. Halo CA: 10 lat na tym samym już wystarczy!

  8. #97
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez voitek Zobacz posta
    Dlatego nikt was nie szanuje, kobiety odwracają się plecami na ulicy i dzieci płaczą, gdy was widzą.
    Nie zauważyłem aby ktoś się odwracał ode mnie na ulicy. Na premierę kupiłem tylko Empire i Warhammera I, a po roku/dwóch można grę nabyć za znacznie niższą kwotę - przykładowo, gdy kupowałem to Rome II był na promocji w Euro RTV&AGD za 49 zł. A zresztą, moje pieniądze, to mogę za nie kupić co chcę - czy to będzie Lexus z napędem hybrydowym od bezdomnego czy DLC na premierę do Rome II.

    Marka i owszem, jakość jej spada, ale można przecież kupować (po latach) Total Wary w biedronce za 25 zł skoro złe kapitalisty z CA odwalają fuszerkę, a krowy mleka nie dają i kury jaj nie znoszą. Prawda jest taka, że nowy silnik kosztuje masę pracy i pieniędzy, a skoro obecny "daje rade" to będą go cisnąć, póki nie zacznie trącić. No i nie zapominajmy, że zamiana silnika też nie uczyni gry Morrowindem gier strategicznych, bo CA może - wówczas - jeszcze nie ogarniać do końca stworzonej technologii.

  9. #98
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    A ja zgadzam się z kolegą powyżej, też będę typowym lemingiem i zachwycam się CA i jej produktem bo tak trzeba każdy ma swoją opinię dlatego moja jest taka, że nie ma co płakać na jakimś forum jak się gra nie podoba to po prostu kupić inny tytuł który spełnia nasze wymagania i po sprawie

    Rozumie że ostatnio mało dobrych gier strategicznych ale niestety wszystko rozchodzi się $$ a dla takiej klienteli która wymaga nie wiadomo czego za małą kasę to się nie opłaca. Dlatego dla gier z większym spektrum graczy np. "Fifa" opłaca się grę praktycznie budować od podstaw z nowymi "funkcjami" i ogólnie wszystkim co "kładzie" na kolna konkurencję
    Spoiler: 







  10. #99
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    W wypadku Total warów problem jest taki, że nie ma się na co przesiąść... Jako weteran serii, grałem we wszystkie tytuły do Warhammera I, mam większe oczekiwania odnośnie nowych tytułów, niż gracz, który swoją przygodę od WI zaczął. Nie oczekuje rewolucji w serii, tylko usprawnień i położenia nacisku na warstwę strategiczną i rozbudowany system zarządzania. Najbardziej boli fakt, że wiem, że potrafią to zrobić ale im się nie opłaca, większość i tak kupi co podadzą, czasem bardziej z zasady, niż z zainteresowania. Ale nie moje pieniądze, nie mój interes. Ja również decyduje portfelem i nie kupuję nowych TW.
    Popraw podpis

  11. #100
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Pożyjemy, zobaczymy. Sam bardzo liczę że TK da radę i że CA się do tego przyłoży. Przemawiać za tym powinien fakt przełożenia premiery na następny rok. Oczekuję że poprawią SI, przystosują mechaniki najwierniej jak się da, do okresu , zrezygnują z głupich zagrywek DLC ( a raczej ograniczą się w ich ilości czy zawartości), i tyle. Silnik jeśli działa to trudno niech zostanie, ale jeśli jest możliwość zmiany tego elementu to jasne do roboty. Nie umiałbym odwrócić się od serii TW, ale chciałbym aby twórcy nie brnęli w jednym miejscu.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

Strona 10 z 22 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •