Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 219

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #21
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Znowu to samo, widać dla CA Europa od XV do XVIII wieku nie istnieje. W porównaniu do braku różnorodności jaką będzie oferował 3 królestwa. Jestem pewny że jednym z powodów dla którego CA nie robi tego okresu jest fakt że doszło do rozbicia Niemiec, Imperium Osmańskie, Szwecja, Rzeczpospolita, Rosja zyskały na znaczeniu a Europą zachodnią zaczęły targać wojny domowe i religijne.
    Nie robią tego bo ile można razy grać w to samo...
    Si vis pacem, para bellum

  2. #22
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Czyżby Oriental Empires zagrzało panów z CA do roboty? . Dla mnie to dobra wiadomość bo 1) Ciekawy okres z historii Chin, 2) Istnieje szansa że ta gra stanie się zaczątkiem coraz lepszych odsłon i ciekawszych.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  3. #23
    Podczaszy Awatar LEGION
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    هندوکش
    Postów
    585
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ja za to mam nadzieję, że to tylko przystawka. Król Zheng i powstanie Qin będzie raczej daniem głównym.
    Tyberiusz wrócił na Capri..

  4. #24
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Która to już odsłona złożonego niekumatymi hinduskimi rączkami silnika gry zaserwowanego w Empire?
    Ósma?
    Szczyt premedytacji w odcinaniu kuponów. Od dziesięciu lat seria leży na tym skopanym silniku odnosząc oczywiście coraz większe sukcesy

    Tym razem sprzedadzą jakieś 400.000.000 kopii gry już przedpremierowo.
    Brawo oni!

  5. #25
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Nie robią tego bo ile można razy grać w to samo...
    Skoro taki mądry jesteś, to powiedz nam, czemu "w to samo"? XV-XVII w. nawet nie było poruszanego w Total Warach, pomijając mody do Medievala 2.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  7. #26
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Nie robią tego bo ile można razy grać w to samo...
    Uświadom Mnie no proszę która część Total war zaczynała się w roku 1453. Dotknęła problemu wojny trzydziestoletniej, powstania Imperium Osmańskiego itd. Bo sobie takiej części nie przypominam. A jeśli to dla Ciebie Empire total war to zapraszam do szkoły.

  8. Użytkownicy którzy uznali post ares354 za przydatny:


  9. #27
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 11 podziękowań w 7 postach
    Panowie nie zgrywajcie polityka. Doskonale wiecie o co chodzi Jsatrzabowi ( kolejna część gry która była by umiejscowiona w teatrze działań w europie ) Ja przypuszczam że wiem dlaczego tak chcecie by wyszła gra w tym okresie ( historycznie chyba najlepszy okres dla nas a ciulowy dla zachodniej europy ) Ale on jest mało atrakcyjny dla reszty Europejczyków ( wojny religijne w europie są mało popularne ) PS. Oblukałem i poczytałem o tym okresie i możemy być pozytywnie nastawieni jeśli chodzi o ilość nacji w tej grze. Trzy królestwa prowadziły wojnę i często korzystały z pomocy sąsiadów a jest ich trochę. https://en.wikipedia.org/wiki/Three_Kingdoms
    Angielska wiki (ciekawsza i o wiele bardziej rozbudowana )

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Neton za ten post:


  11. #28
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Spójrzcie na to z tej perspektywy, rynek chiński może okazać się dla CA prawdziwym strzałem w dziesiątkę i solidnym zastrzykiem gotówki. Jeśli ma się ogromne fundusze można je inwestować w ulepszanie swego dzieła i dziel następnych, o czym jak wspominaliście "nowy silnik gry", który również z chęcią bym ujrzał bo jest wiele rzeczy, które w obecnym bardzo mi się nie podoba. Nowy silnik gry mógłby w znacznym stopniu usprawnić system walki panujący we wspomnianych latach, bo kto z Nas nie chciałbym poprowadzić Naszej Husarii przeciwko zbuntowanym Kozakom, albo zobaczyć Tercios w boju? Dlatego czasem warto poczekać dłużej na lepszy produkt
    Popraw podpis

  12. Użytkownicy którzy uznali post Aztec za przydatny:


  13. #29
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niesmiertelnik Zobacz posta
    Która to już odsłona złożonego niekumatymi hinduskimi rączkami silnika gry zaserwowanego w Empire?
    Ósma?
    Szczyt premedytacji w odcinaniu kuponów. Od dziesięciu lat seria leży na tym skopanym silniku odnosząc oczywiście coraz większe sukcesy

    Tym razem sprzedadzą jakieś 400.000.000 kopii gry już przedpremierowo.
    Brawo oni!
    Warhammer jest chyba na innym silniku, a nawet jeśli nie, to od czasów Empire było już w nim tyle modyfikacji, że to już kompletnie nowy potwór Frankensteina :]


    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Skoro taki mądry jesteś, to powiedz nam, czemu "w to samo"? XV-XVII w. nawet nie było poruszanego w Total Warach, pomijając mody do Medievala 2.
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Uświadom Mnie no proszę która część Total war zaczynała się w roku 1453. Dotknęła problemu wojny trzydziestoletniej, powstania Imperium Osmańskiego itd. Bo sobie takiej części nie przypominam. A jeśli to dla Ciebie Empire total war to zapraszam do szkoły.
    Tak jak napisał Neton, byłaby to kolejna gra z akcją w Europie (9 jak dobrze liczę...). Inna sprawa, że ten okres nie prezentuje raczej niczego czego nie mielibyśmy w Medievalu/Empire. Fakt sytuacja polityczna jest w miarę ciekawa, zwłaszcza dla Polski, ale nic ponad to. Zresztą trochę nie rozumiem tego zawodu skoro CA już wieki temu zapowiadało że dostaniemy nowe miejsce w nowym czasie.
    Si vis pacem, para bellum

  14. #30
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    No proszę, nowa odsłona "historycznego "TW" objawiona ludowi. Szybko, stukają te nowe tytuły niemal maszynowo. Miałem cichą nadzieję na nowy tytuł z nowym silnikiem nieco później, ale cóż jest jak jest. Zarówno teatr działań wojennych jak i stary silnik dla mnie dyskwalifikują tą pozycję. Mam dosyć kotleta odgrzewanego na nowo. Jednak taki a nie inny tytuł sprawi jednak, iz większa część modów powstających teraz pod Attyle oraz Rome II nadal będzie kontynuowana bez odpływu już i tak ograniczonej braci modderskej. Jeszcze co do nowego tytułu może to być faktyczni marketingowo strzał w dziesiątkę.

    Panowie nie zgrywajcie polityka. Doskonale wiecie o co chodzi Jsatrzabowi ( kolejna część gry która była by umiejscowiona w teatrze działań w europie ) Ja przypuszczam że wiem dlaczego tak chcecie by wyszła gra w tym okresie ( historycznie chyba najlepszy okres dla nas a ciulowy dla zachodniej europy ) Ale on jest mało atrakcyjny dla reszty Europejczyków ( wojny religijne w europie są mało popularne ) PS. Oblukałem i poczytałem o tym okresie i możemy być pozytywnie nastawieni jeśli chodzi o ilość nacji w tej grze.
    Skąd Netonie twierdzenie, iż ten okres jest mało atrakcyjny dal Europejczyków ? Ja z TWC odniosłem wrażenie iz wręcz przeciwnie.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •