Strona 9 z 22 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 219

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #81
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Dla mnie dziwne byłoby, gdyby poślizgu nie było. Raczej był zamierzony. Nie jestem w stanie uwierzyć, że byli gotowi w jednym roku wydać 2 historyczne pełne tytuły (ToB i TK) plus masę DLC do 3 tytułów (WH, ToB, R2) i aktualizacje Areny.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #82
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Legendarni lordowie z itemami jak w Warhammerze No ja nie mogę z CA
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  3. #83
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Jedno wielkie ********* rozczarowanie. Płakać mi się chcę na sam widok tego czegoś. Toć to Arena połaczona z Warhammer'em. Zawiodłem się niesamowicie. Liczyłem na ogromne starcia, a tu widzę jakąś grę arcade... Boże kochany niech inna firma powieli schemat Total war, bo to już sięga dna. Mam nadzieję, że to "romantyczny" typ rozgrywki i dostaniemy normalny typ rozgrywki.
    Popraw podpis

  4. Użytkownicy którzy uznali post Aztec za przydatny:


  5. #84
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Ciekawe jak wytłumaczą brak bardziej skomplikowanych animacji, skoro szkielety wszystkich jednostek są takie same. Zresztą już istnieje jakaś gra o podobnej tematyce i również z bitwami taktycznymi, ponadto bardzo rozbudowana pod względem ekonomiczno-politycznym(ktoś przypomni nazwę?). Jak oni chcą wygrać tę rywalizację o klienta czymś takim?

  6. #85
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Ciekawe jak wytłumaczą brak bardziej skomplikowanych animacji, skoro szkielety wszystkich jednostek są takie same. Zresztą już istnieje jakaś gra o podobnej tematyce i również z bitwami taktycznymi, ponadto bardzo rozbudowana pod względem ekonomiczno-politycznym(ktoś przypomni nazwę?). Jak oni chcą wygrać tę rywalizację klienta czymś takim?
    Oriental Empires?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  7. #86
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Draken Zobacz posta
    Oriental Empires?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Tak, dziękuję.

  8. #87
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Jak mam być szczery to Thrones i Three Kingdoms dla mnie wygląda trochę jako zapychacz. Wiedzą, że sporo osób Warhammera nie kupi bo nie, więc muszą coś zrobić, żeby klientów nie stracić i to na takie coś wygląda. Użyjemy co mamy, trochę ładnego sreberka damy i sprzedamy za €30-60 od sztuki.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  9. #88
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Jedyny plus jaki udało mi się dostrzec w tym tytule to generałowie, którzy mają swoich własnych ludzi. Byłby to ciekawy dodatek do normalnego Total war'a. My jako senior i nasi wasale, których wraz z ich świtą rozstawiamy na polu walki. Śmierć, któregoś z nich oddziaływałby jedynie na jego ludzi i tak uśmiercając dowódcę prawego skrzydła, morale jego ludzi spadłoby drastycznie. Poza tym system lojalności mógłby mieć swoje odzwierciedlenie na polu bitwy, gdzie jeden z dowódców z niską lojalnością, mógłby odmówić ataku, bądź zmienić strony w trakcie bitwy. Wydaje mi się, że w którymś tytule była taka opcja, czy nie był to Medieval Total War?
    Myślę, że takie rozwiązanie dodało by więcej realizmu do gry i musielibyśmy się bardziej starać o lojalność swoich ludzi, jak w CK2, bądź otaczalibyśmy się tylko tymi, którym ufamy. Cechy postaci miałyby również wpływ nie tylko na mapę kampanii ale również na bitwę. Wasal, który ma przydomek "Tchórzliwy" mógłby nie stawić się na polu bitwy, bądź uciec. "Porywczy" mógłby rzucić swoich ludzi na wroga, bez oczekiwania na rozkazy. "Odważny/Niezłomny" mógłby posiadać morale na takim poziomie, że niestraszna byłaby mu przewaga liczebna wroga.
    Większy roleplaying w Total War byłby świetny, skupialibyśmy się na tym czy syn Naszego wasala, który zginął w bitwie jest odpowiednim kandydatem na władce po ojcu. Być może posiada on cechę "mściwy" i jest duże prawdopodobieństwo, że poprowadzi lokalnych lordów do buntu?
    Moim zdaniem były by to świetne zmiany. Jeśli powstanie kiedyś firma, która zrobi Total War'a na porządnym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Popraw podpis

  10. #89
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Ej, gdyby udało się połączyć CK 2 wraz z bitwami z total wara wyszła by najlepsza gra wszechczasów

    Swoją drogą, podobają mi się te chorągwie w oddziałach, z prezentacji na E3. Jak wyjdzie Medieval 3 to mam nadzieję, że będzie to wyglądać podobnie

  11. #90
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    CK2 + Cywilizacja + Total War = Gra wszechczasow. Ze jeszcze nikt na to nie wpadl by zrobic jakis joint venture firm i polaczyc te gry w jedna....

Strona 9 z 22 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •