Ja kupiłem (mam Gf 970 i i5-4460) - gram na high. Na razie jestem po jakiejś 2h gry (to cały czas samouczek), i działa ok - czasami w przerwynikach na silniku gry jest 30+ FPS, ale tak miałem 50-60.
Gra wygląda ok, jest bardzo trudna (pierwszą walkę w całej grze przegrałem z 10 razy zanim zrozumiałem system walki) - poza tym nawet jak wygramy ale jesteśmy ranni, to zapewne za chwilę umrzemy z upływu krwi. Dużo jest takich survivalowych elementów - rany, psujące się jedzenie, potrzeba spania (jak się jest śpiącym to oczy się same zamykają bohaterowi, przez co nie da się grać jeśli się nie położymy).
Natomiast w wielu miejscach przebija budżetowość - niektóre budynki urodą i wykonaniem wyglądają jakbym grał w CoD1, wiele animacji jest niepotrzebnie bardzo długich (np. spanie pomimo że jest w przyspieszonym czasie trwa wieki - zupełnie niepotrzebnie). Wiele obiektów jest też teksturami - np. u kowala są poukładane narzędzia, które są teksturą właśnie. Nie można ich ruszyć, ale można się na nich ewentualnie zablokować - trochę taki powrót do czasów przed Morrowindem
Ale jak na razie nie przeszkadza mi to grać - dam znać jak trochę więcej przejdę.