Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: [DLC] Pustynne Królestwa - Culture Pack

  1. #31
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Jest Saba i są Nabatejczycy więc biorę w ciemno. Trochę boli mnie historyczność sabejskich jednostek, gdyż o ile pamiętam, tam walczono raczej pieszo, ewentualnie wystawiano lekką jazdę. A tu w opisie jest, żę będą stawiać na jazdę wielbłądniczą...

    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Aksum nie dali pewnie dlatego by to dlc choć trochę różniło się od tego do Attyli.
    Dodanie Axum w epoce hellenistycznej nie miałoby sensu, gdyż pozycję mocarstwową zyskali oni dopiero wraz z rozwojem handlu morskiego między rzymskim Egiptem a Indiami.

    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Mnie Nabatea akurat ciekawi. Takie połączenie hellenizmu i pustyni. Zawsze lubiłem tę kulturę i wybieram się zobaczyć Petrę.
    Szykuj się, że Jordania jest raczej droga, a sam wstęp do Petry swoje kosztuje, ale warto

  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

  3. #33
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ok,czuję się przekonany,kupuję. Wygląda to naprawdę przyzwoicie i po prostu deklasuje DLC takie jak nieszczęsne kolonie czarnomorskie czy nomadów, mam już pewność że pozostałe dwie nacje również dostaną tak rozbudowane i ciekawe rostery. Jedyne co mnie zastanawia to dość silnie zaznaczona obecność rzymskich oddziałów ale z drugiej strony na pewno to nie zaszkodzi Numidii na multi .

    PS: I nie ma falangi!
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #34
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Też kupiłem. Większego dziadostwa niż wspomniane kolonie nie da się zrobić, więc i tak powinienem być zadowolony.

  5. #35
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W zasadzie to dla mnie najsłabszym dlc do roma były miasta greckie z Atenami, Spartą i Epirem. Gdzie tylko Sparta się wyróżniała. Ale poziom tego dlc uważam tylko odrobinę niżej niż kolonie, tak plusował u mnie Krym, ale Pergamon posysał na całego.

    A z rosteru Numidii jestem zadowolony, zwłaszcza z legionistów, bo będę grać jak w roma1.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #36
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    O tym czy roster jest ciekawy zadecydują statystyki i cena jednostek. Jazda numidyjska i szlachetna jazda numidyjska są w rosterze Kartaginy od początku i są totalnie bezużyteczne. Albo zmienią im statystyki albo dadzą Numidii w niższej cenie niż kartaginie. Z tego co pamiętam z kampanii to szlachetni włócznicy numidyjscy też byli bez szału. Ale jestem dobrej myśli i już dawno zakupiłem

    Gdyby jeszcze pokusili się o zmiany w balansie frakcji... chociaż przez zmniejszenie siły ciosu celtyckim mieczom z 40 do 34. Marzenia

  7. #37
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Również mam nadzieję, że ktoś w CA wpadł na to, że barbarzyńcy są OP i coś trzeba z tym zrobić. Już lepiej i bardziej historycznie byłoby, gdyby to Rzym był najmocniejszy.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  9. #38
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tak,patch balansujący mile widziany. I wiadomo że dopiero statystyki i koszty zweryfikują siłę nowych frakcji na multi ale ja też patrzę na te rostery pod kątem singla w którego na pewno będę sporo nimi grał i mnogość opcji do wyboru to duży plus,na singlu koszty jednostek nie mają większego znaczenia.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #39
    Podstoli Awatar Sanvone
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 55 podziękowań w 26 postach
    Tak,patch balansujący mile widziany. I wiadomo że dopiero statystyki i koszty zweryfikują siłę nowych frakcji na multi ale ja też patrzę na te rostery pod kątem singla w którego na pewno będę sporo nimi grał i mnogość opcji do wyboru to duży plus,na singlu koszty jednostek nie mają większego znaczenia.
    Dla pewnych osób mają znaczenie. Jak ktoś spamuje to istotny jest koszt bo może on decydować o tym jak długo można rekrutować kolejne jednostki do powiększania armii czy też uzupełnień. Szczególnie gdy ma się jeszcze generała specjalistę do rekrutacji. Różnica robi się duża jeżeli rekrutuje się oddziały w setki .

    Takie moje 3 grosze odnośnie kosztu jednostek w singlu ;P

    P.S - I tak wiem, że 95% ludzi gra pasywnie/wolno więc dla nich to nie ma znaczenia.

    Pozdrawiam

    Mój kanał Youtube (Seria Total War, XCOM: Enemy Within, Age of Wonders 3, Mass Effect 3 Multiplayer)

  11. #40
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    W setkach i tak nie będziesz rekrutował bo jest limit armii . Po za tym każdy w singlu dochodzi w pewnym momencie do etapu kiedy ma kasy jak lodu. No i ja sam nigdy nie lubiłem rushować na początku tylko wolałem najpierw się trochę rozbudować a dopiero potem zgnieść oponentów.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •