Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 135

Wątek: Dyskusja o turnieju

  1. #41
    Podczaszy Awatar Nikczemnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Centrum dowodzenia Watykanem
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    280
    Otrzymał 109 podziękowań w 70 postach
    Ja i Zachar wstrzymywaliśmy się od zapisu, na moją prośbę. Chciałem poczekać na większe zainteresowanie.
    Turnieje :
    I,II,III & IV sezon ligi Rome 2
    Krwawe igrzyska
    Bursztynowy szlak 2v2
    Forumowa liga gwinta sezon I & II
    Turniej imienia x71 Medieval 2 - III miejsce
    Medievalowy turniej Galzaga - I miejsce

    Kampanie online :
    KO 38
    Wielka kampania antyczna 1.0 - Swebowie
    Wielka kampania antyczna 1.2 - Icenowie
    Oderint, dum metuant - Kimmeria

    Międzynarodowe :
    Cup of Nations 2017 - Armenia
    Cup of Nations 2018 - Icenowie
    Cup of Nations 2019 - Macedonia

  2. #42
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Na razie na większe zainteresowanie się nie zapowiada, więc możecie się nie doczekać. Teraz serio: żeby to nie był "turniej" tylko z nazwy to wypadałoby minimum utworzyć 4 grupy po 4 drużyny/graczy. Z tego co pamiętam już w Bursztynowym Szlaku był problem z frekwencją, dlatego tego typu turniej wymaga szczególnego rozeznania odnośnie kondycji sceny multiplayer. Na ostatnim reaktywowanym czwartku było 8 osób, na tym sprzed dwóch tygodni szóstka graczy. A przypominam, że to jest okres zaraz po wyjściu nowego DLC. Ten turniej nie ma żadnego punktu zaczepienia, bo gdzieś od roku gra nie posiada aktywnej społeczności.

  3. #43
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Coś w tym jest, to już po raz drugi przekładany termin zapisów. Najważniejsze pytanie, to czy w ogóle jest prawdziwe zainteresowanie jakimkolwiek turniejem na romka? W ankiecie oddało głos na formułe 2vs2 11 osób, z tego zapisali się tylko Mist i Hadvar, a co z resztą? Czyli pozostałe 9 osób oddało głos dla żartu?
    Ludzie głosowali za 2v2 a dostali 1v1. Nie uczestniczyłem w spotkaniu organizatorów bo nie jestem tym zainteresowany. Ale jeżeli coś ma przyciągnąć ludzi innych niż garstka maniaków to tylko 2v2. Na prostych zasadach. Może z wykluczeniem niektórych nacji op barbarzyńców.

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  5. #44
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    No tak, turniej wisi już od miesiąca, a zapisały się na razie 2 drużyny, w tym moje pospolite ruszenie z Hadvarem. Gdzie to zainteresowanie się pytam? Zresztą jeśli organizacja 1vs1 będzie wyglądała podobnie, to i ten również się nie odbędzie. Nie wystarczy stworzyć tematu na forum, myśląc, że reszta sama się zrobi. Też nie do końca jestem przekonany do zmiany formuły w kwestiach tak zasadniczych już po otwarciu zapisów.

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  7. #45
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dobra Panowie, w uzgodnieniu z Arroyo jednak postaram się moderować dyskusję o formacie i zasadach turniejowych. Będziemy zobowiązani za wsparcie moderatorskie, bo tym już naprawdę nie chce mi się zajmować. Ja nie będę startował, więc jakby co mogę współsędziować.

    Na początek - nie wyobrażam sobie, żeby teraz zmieniać format z 2v2 na 1v1. 2v2 wygrało w ankiecie, parę osób na co dzień nie grających też wyraziło chęć grania 2v2, a w 1v1 na pewno nie zagra.

    Druga rzecz - zasady. Uważam że powinny być sprawdzone zasady z ostatnich 2v2 MP, z kilkoma istotnymi zmianami. Założę osobny temat dla dyskusji z potencjalnymi uczestnikami jakby to widzieli.

  8. #46
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Dobra Panowie, w uzgodnieniu z Arroyo jednak postaram się moderować dyskusję o formacie i zasadach turniejowych. Będziemy zobowiązani za wsparcie moderatorskie, bo tym już naprawdę nie chce mi się zajmować. Ja nie będę startował, więc jakby co mogę współsędziować.

    Na początek - nie wyobrażam sobie, żeby teraz zmieniać format z 2v2 na 1v1. 2v2 wygrało w ankiecie, parę osób na co dzień nie grających też wyraziło chęć grania 2v2, a w 1v1 na pewno nie zagra.


    Druga rzecz - zasady. Uważam że powinny być sprawdzone zasady z ostatnich 2v2 MP, z kilkoma istotnymi zmianami. Założę osobny temat dla dyskusji z potencjalnymi uczestnikami jakby to widzieli.

    W poprzedniej ankiecie nie było nowych pomysłów, które moim zdaniem są bardzo atrakcyjne. Chodzi mi o losowanie 2-3 frakcji, którymi gracz będzie grał w turnieju. Łatwiej jest zorganizować turniej 1vs1 niż 2v2, ilość drużyn.


    Bardzo ważne jest by zdecydować, o formule turnieju. Wezmę w nim udział, zarówno 2vs2 jak i 1v1. Nie ma znaczenia. Najważniejsze by się odbył.


    Zebrać wszystkich graczy, których tylko się da.


    Ps. Zapowiedź Pirxa, że nie weźmie udziału w jakimkolwiek, polskim turnieju, obniża jego rangę.
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  9. #47
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Bachus,

    format to 2v2.

    Dyskutujemy o zasadach tutaj: http://forum.totalwar.org.pl/showthr...asady-dyskusja

    Twoje opinie będą mile widziane, jako zwycięzcę ostatniego turnieju 2v2.

    Ja nie startuję w tym turnieju, żeby go sprawiedliwie sędziować. Ale w turnieju polskim 1v1 na zasadach CoN z chęcią wystartuję. Ale to już po 2v2.

  10. #48
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Mi tam się podobają zasady przedstawione przez Pirxa

  11. #49
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Sądzę, że nie będzie już potrzebnego żadnego zebrania dzisiaj. Ruszamy pełną parą z zapisami. Po weekendzie ukażą się zapowiedzi turnieju, w weekend puszczam info o nagrodach.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #50
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Zapisy przedłużone do 8 kwietnia. Niedługo rzucimy info o nagrodach.
    Może nie róbmy tak długich zapisów. Myślę że zaraz po świętach możemy startować.

    Na razie jest 7 drużyn, jeszcze jedna i już mamy 2 grupy po 4 drużyny.

    Myślę że faza grupowa (nawet mała) plus półfinały i finały będzie w porządku. Bo ludzie pograją sobie zawsze co najmniej 3 mecze.

  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •