Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 135

Wątek: Dyskusja o turnieju

  1. #11
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Proponuję zamknąć temat tego turnieju i zakopać gdzieś w archiwum, żeby ukryć nadchodzący niechybnie blamaż. W ogóle można odnieść wrażenie, że nie ma na forum żadnej osoby odpowiedzialnej za scenę romka. Nic się tutaj po prostu nie dzieje. A okazja jest teraz świetna, bo wyszło nowe DLC i można by jeszcze trochę wycisnąć z tej gry. Od siebie proponuję zorganizować jakąś polską wersję CoN, gdzie przynajmniej losowanie frakcji mogłoby wzbudzić jakieś większe emocje i zainteresowanie.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  3. #12
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Turniej organizuje Arroyo. Dostałem od niego ostatnio wiadomość, że będzie kontynuował organizację. Jeżeli znajdzie się osoba z chęciami zorganizowania turnieju to chętnie nadam uprawnienia i pomogę we wszystkim
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  4. #13
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    To nie był przytyk do Ciebie, Turku, bo wiem, że masz kampanię w Warha na głowie. Mamy jednak kilka osób na forum, które przynajmniej nominalnie są odpowiedzialne za rozwój romka. Nie wiem czy wybór Arroya na głównego organizatora turnieju to dobry pomysł: znamy się już trochę i wiem, że równie szybko jak ja traci zapał do tego typu projektów. Tutaj przydałby się ktoś zawzięty niczym Sapper, co będzie przynajmniej przez miesiąc czy dwa przed turniejem robił zamieszanie na forum, wklejał info na portalu i twarzoksiążce oraz wykorzystywał w akcji informacyjnej naszych youtuberów (Tuff, Sara). Sorry, ale jak mają ludzie zgłaszać się do turnieju, jak nie widać żadnego zaangażowania na forum poświęconemu tej grze.

  5. #14
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Przyglądam się tematowi o turniejach zagranicznych w Romku i widzę kilku graczy Romkowych od nas: Bachus81, Pirx, Zachar, Il Duce, Nikczemnik, Nieznajomy, Rafjar czy nawet Pyrrus nie chciałby się może ktoś z Was wziąć za organizację? Nie musi być jedna osoba, może być organizacja grupowa i można podzielić się obowiązkami

    Arroyo może i rzeczywiście stracił chęci, ale zamiast go obwiniać to zastanówmy się co dalej. Ja se swojej strony oferuję wsparcie. Gdzieś tam widziałem, że są zarezerwowane nagrody na ten turniej, więc też coś podziałamy w tym kierunku. Potrzebujemy tylko osoby, która wyjdzie przed szereg.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  6. #15
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Ja Arroya o nic nie obwiniam, bo robi świetną robotę choćby w kwestii opisu lore Warhammera czy przy zamieszczaniu recenzji. Niemniej nie sądzę, że odnajdzie się w czymś co wymaga regularnej aktywności na forum. Od razu napiszę, że turniej 2vs2 ogranicza bazę nowych rekrutów, bo sam pamiętam, jaki miałem problem ze znalezieniem partnera do Bursztynowego Szlaku. Dlatego, w mojej opinii, nie jest to dobre, gdyż z pewnością zobaczymy znowu te same twarze co zwykle. Jakbyśmy zagrali coś w stylu CoN, a nie byłoby chętnych do zorganizowania losowania na żywo, to można poprosić o pomoc Sappera, który świetnie się sprawdził przy okazji ostatniego turnieju. W jakichś drobniejszych kwestiach chętnie pomogę, ale nie czuję się na siłach udźwignąć takiego brzemienia. Pirx ma spore doświadczenie w organizacji tego typu rozgrywek, więc może zgodzi się to pociągnąć? Jest szansa zorganizować coś fajnego i przy okazji wykorzystać chwilowe zwiększenie zainteresowania grą, trzeba tylko chcieć.

  7. #16
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Trochę mnie nie było, za co przepraszam. Odnośnie turnieju sprawa wygląda tak:
    1. Nagrody już mamy, na dniach ogłosimy, jakie będą.
    2. Zapisy przedłużone będą do końca marca, a otworzymy je od czwartku od rana (jeszcze raz bardzo przepraszam, że tak długo się nie odzywałem)
    3. Wszystko to też spowodowane jest aktualnie trwającym Cup of Nations, który nie ukrywam, że może trochę namieszać w zasadach i jest polem doświadczalnym dla możliwych zmian w zasadach. Stąd czekam z rozpoczęciem zapisów.
    4. Ponadto przedłużka związana jest również z dojściem Desert Kingdoms, które będą dostępne w trakcie turnieju.
    5. Prośba do graczy, czy któryś chciałby pomóc przy organizacji turnieju - nie ukrywam, że jest to bardzo czasochłonne i samemu temu wszystkiemu nie podołam. Pomoc przy sędziowaniu, rozpatrywaniu faz grupowych/moderowaniu fazy pucharowej jest mile widziana.
    6. Wszelkie osoby, które chciałyby pomóc przy organizacji turnieju, mają się do mnie zgłosić do 30 marca włącznie. Jak co postaram się dużo częściej bywać na Steamie, by móc się ze mną kontaktować w tej sprawie.
    7. Ostatnia sprawa, jaka mi się przypomniała na szybko - zasady. Chciałbym, by jutro, jeśli ktoś z naszych graczy CoN ma czas, o 21:00, spotkał się ze mną na TS'ie i pomógł przy doborze odpowiednich zasad - czytałem niedawno, że kilku osobom spodobały się pewne zasady z CoN i nie ukrywam, że zaciekawiło mnie to, jak to można przełożyć na nasze turnieje.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  9. #17
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Arroyo, pozostaje formuła 2vs2? Trzeba już chyba powoli podawać konkrety i robić "zamieszanie" na forum, portalu oraz twarzoksiążce.

  10. #18
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tak, forma 2v2 byłaby mile widziana. W końcu nie było od dawna turnieju w tej formie na naszym polskim poletku i zarazem na taką zagłosowała większość.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #19
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Co do głosowania społeczności to pełna zgoda, ale przecież ostatni turniej to Bursztynowy Szlak 2vs2. Jestem na forum prawie 2 lata i nie widziałem turnieju w romka 1vs1(ligi nie liczę). Nie wspominając, że w tym czasie było kilka większych i mniejszych w Warhammera. Ludzie Wam zaraz uciekną ze sceny.

  12. #20
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Wiesz, z formuły 2v2 można jeszcze u nas wiele innowacyjnych rzeczy wprowadzić. Choćby formułę z CoN (z góry wyznaczone frakcje), ale na naszych zasadach tj. bez ewentualnych push through.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •