Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: EAX lub DS3D na Realtek HD Audio

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Czołem wojownicy!

    Czy w Windows 10 64bit da się na układzie ALC1220 uruchomić w Medku coś poza Miles Fast 2D? Znalazłem jedynie połowiczne rozwiązanie. Mianowicie przekopiowanie folderu Miles z Rome Total War, co pozwala na uaktywnienie dodatkowych 2 opcji: DS3D software i DS3D hardware, jednak działa tylko opcja softwareowa. Po jej włączeniu w grze mimo to nie słyszę różnicy między Miles Fast 2D. Pamiętam, że na starym kompie jak odpaliłem nawet słaby EAX 2.0 to miałem dźwięk przestrzenny, a teraz zarówno na Miles 2D jak i na DS3D zwykłe stereo. Może skopiowanie folderu z Napoleona czy Empires coś da?

    A może zmodowane sterowniki Sound Blaster X-Fi MB5 coś dają? Moja płyta główna wspiera Sound Blaster Cinema 3, czyli coś tańszego niż Sound Blaster X-Fi MB5. Ten drugi po zainstalowaniu pisze, że nie obsługuje mojej karty dźwiękowej, jednak na YouTube są filmiki pokazujące jak można to obejść. Jednak dużo z tym zabawy Ktoś to próbował? Czy to oprogramowanie (a właściwie Creative ALchemy, będący częścią X-Fi MB5) udostępni 3d audio?
    Ostatnio edytowane przez wino ; 17-03-2018 o 17:21
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •