Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 260

Wątek: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

  1. #1
    Gość

    Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Temat ten służy do zadawania pytań odnośnie modów.
    Można tu zadawać pytania odnośnie modów ogólnie, można prosić o linki itp.
    I oczywiście jest to miejsce do otrzymania rady odnośnie modyfikacji godnych polecenia lub o danym okresie historycznym.

    McAbra


    __________________________________________________ __________________________________________________ ________________________________________________
    Kolejny raz próbuję, czyżby siła wyższa?

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Mam małą prośbę. Czy mógłby mi ktoś polecić kilka dobrych modów pod Rome Total War 1.1. Dopiero zaczynam się interesować modami i nie wiem, które warto instalować, a jest ich sporo. :?: Z góry dziękuję za pomoc.

    ps: To mój pierwszy post

  3. #3
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Cytat Zamieszczone przez mr.Mateusz
    Mam małą prośbę. Czy mógłby mi ktoś polecić kilka dobrych modów pod Rome Total War 1.1. Dopiero zaczynam się interesować modami i nie wiem, które warto instalować, a jest ich sporo. :?: Z góry dziękuję za pomoc.

    ps: To mój pierwszy post
    Polecam ten viewforum.php?f=56, bo spełnia wszelkie warunki modyfikacji, i jest po polsku....Zmienia pewne aspekty gry, a co najważniejsze, a napisałeś, że jest to twój pierwszy post i mało grałeś w mody....Nie ma wersji gry 1.1, każde wydanie, teraz na rynku to Rome Total War 1.5, dodatek pierwszy 1.6, a drugi 1.9. Większość modów jest robiona pod spachowane wersję gry...
    Każdy mod wymaga by gra była zainstalowana poprawnie, i była czysta, bez żadnych innych swoich manipulacji.....Jeżeli interesuje ciebie tematyka Tolkiena, to polecam , ten, ale musisz mieć Aleksandra dodatek viewtopic.php?f=57&t=374,
    albo inny dzieje się w 4 erze, nie trzeba Aleksa, wystarczy BI viewtopic.php?f=57&t=455....To tyle na początek, spróbuj, jakby co napisz....pozdrawiam

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Mam pytanie do Eutychesa. Dałeś linka do ściągniecia naprawde fajnego moda: Diadochii.
    Ściągnąłem wersje podstawową i v1.6 i tutaj pojawia sie problem przy graniu. Na obu wersjach mi sie poprostu gra wyłącza i do windowsa idzie. W czym moze tkwic problem? Reinstalek robielm bardzo duzo, i redownload a tylko nasuwa mi sie ze moze nie mam dodatku ALEXANDER?
    W kazdym razie na twoich screenach widzę ze flaga macedoni jest czarna, w moim przypadku jest czerwona.
    - Dzięki.

  5. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Ja się spytam
    Słyszał ktoś o jakimś innym modzie w tematyce Shoguna/Azji pod Roma? Nie mówię tutaj o Battles of Asia (BoA), bo tym to nawet tyłka nie można podetrzeć...


  6. #6
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Cytat Zamieszczone przez patwas
    Mam pytanie do Eutychesa. Dałeś linka do ściągniecia naprawde fajnego moda: Diadochii.
    Ściągnąłem wersje podstawową i v1.6 i tutaj pojawia sie problem przy graniu. Na obu wersjach mi sie poprostu gra wyłącza i do windowsa idzie. W czym moze tkwic problem? Reinstalek robielm bardzo duzo, i redownload a tylko nasuwa mi sie ze moze nie mam dodatku ALEXANDER?
    W kazdym razie na twoich screenach widzę ze flaga macedoni jest czarna, w moim przypadku jest czerwona.
    - Dzięki.
    jeszcze raz ściągnij czasami instalator może być rąbnięty..., mod chodzi pod BI i pod Aleksem, powinieneś mieć dwie ikonki od tego moda....Dobrze by było żebyś miał czystą wersję gry i dopiero instalował moda....Twórcy sugeruja odinstalowanie gry, moda, wyczyszczenie pozostałości i ponownie...
    Soul of Night
    Ja się spytam
    Słyszał ktoś o jakimś innym modzie w tematyce Shoguna/Azji pod Roma? Nie mówię tutaj o Battles of Asia (BoA), bo tym to nawet tyłka nie można podetrzeć...
    Chiny ciebie interesują? jest taki mod, ale trzeba pokombinować, przy ściąganiu, przy instalacji i nie wiem, czy są do niego aktualne linki...Kiedyś, dawno temu...., w niego grałem, nie był taki zły( wtedy) :roll:

    http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=264

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    To może ja teraz może o coś poproszę, a mianowicie o jakiś mod, który by upodabniał rome do Medievala II, a który jednocześnie nie zwiększy wymagań o jakieś gigantyczne liczby. Udało mi się trafić kiedyś na Rome Medieval, ale ponoć wszystkie prawie kraje są tam takie same i jest niezbyt ciekawy po dłuższym czasie. Więc o informacje dokładniejsze w sprawie tego moda też proszę.
    you must delete this account

  8. #8
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Cytat Zamieszczone przez GSA
    To może ja teraz może o coś poproszę, a mianowicie o jakiś mod, który by upodabniał rome do Medievala II, a który jednocześnie nie zwiększy wymagań o jakieś gigantyczne liczby. Udało mi się trafić kiedyś na Rome Medieval, ale ponoć wszystkie prawie kraje są tam takie same i jest niezbyt ciekawy po dłuższym czasie. Więc o informacje dokładniejsze w sprawie tego moda też proszę.
    Dokładnie tak ten mod wygląda... Dodatkowo zamki i miasta są beznadziejnie zrobione (ich podbijanie nie daje satysfakcji tak źle są zeskinowane). Poza tym różnica między oddziałami jest tylko między wszystkimi krajami, a Turcją i Egiptem. Nie polecam niestety, przy najbliższej możliwości odkopiemy go i damy tutaj linki.
    Polecam Ci zagrać w Medievala I jeśli lubisz klimat średniowiecza Naprawdę fajną atmosferka, a mody będziemy dodawać także do Medievala I...oczywiście jeśli starczy czasu

    Eutyches -> dziękuję, kiedyś wypróbuję


  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    No właśnie Medieval I, grałem niezbyt długo, powiedziałem KONIEC, nie mam nic przeciw grafice, w niektórych grach to wygląda nawet świetnie, czasem lepiej jak w tych trójwymiarowych/pstrokatych,że oczy bolą. (ostrzegam, ostatnia gra, z tych nowszych jaką widziałem na swoim komputerze to G3, które i tak cięło się niemiłosiernie, a medek II to już wogle pokaz slajdów (sprawdzałem na wersji demo z neta). Jednak chciałbym spróbować w wersji trójwymiarowej, no i nie mam smykałki do ekonomii, wszystko bym puścił najlepiej z torbami, a o tym w medievalu to już lepiej nie wspominać (po pewnym czasie, byłem najbardziej zacofanym państwem w całej europie, a od spodu Bizancjum, po stronie zachodniej pukało cesarstwo, nowogród miał mnie na szczęście w d. (to tylko przykład- próbowałem także innymi państwami)) O ile w tych nowszych daję radę, to o tyle, w medku zawsze byłem BARDZO, ale to BARDZO przez duże B blisko granicy między + a -. Czy ktoś potwierdzi, że Rome Medieval Mod to jedyny mod tego typu? (tak wiem, tekst może być mało zrozumiale napisany - przechodził wiele poprawek)
    you must delete this account

  10. #10
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Niestety z tego co mi wiadomo to jedyny grywalny i jedyny zakończony.


Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....
    By in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 632
    Ostatni post / autor: 27-09-2021, 20:36
  2. Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....
    By Delancey in forum Shogun 2 i Zmierzch Samurajów
    Odpowiedzi: 104
    Ostatni post / autor: 10-09-2017, 19:58
  3. Jak instalować mody - pytania.
    By marek in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 04-06-2016, 20:21
  4. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 18:53
  5. Jak instalować mody - pytania.
    By Smutny in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •