Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 260

Wątek: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

  1. #31
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    193
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    powiedzcie cos o european wars, mozna instalowac albo cos? i czy ingeruje w pliki?

  2. #32
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Przywalę i ja, jest jakiś mod dotyczący czasów naprawdę starożytnych tzn opiewający na dzieje Hurytów, Hetytów, Asyri, Elamu, Uruk, Lagosz, Egiptu (Dolnego i Górnego), Myken etc? Chodzi mi o epokę brązu ew. wczesnego żelaza. Dodam od razu, że chodzi mi co zapewne dla wielu będzie oczywiste o mod typu switch mod
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  3. #33
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    Przywalę i ja, jest jakiś mod dotyczący czasów naprawdę starożytnych tzn opiewający na dzieje Hurytów, Hetytów, Asyri, Elamu, Uruk, Lagosz, Egiptu (Dolnego i Górnego), Myken etc? Chodzi mi o epokę brązu ew. wczesnego żelaza. Dodam od razu, że chodzi mi co zapewne dla wielu będzie oczywiste o mod typu switch mod
    Niestety, nie ma ops: ops: ops: sam czekam z utęsknieniem, ale natrafili moderzy na coś, co nazywa się materią ludzką, teamy tworzą i rozpadają, prace posuwają się potwornie powoli, niektóre pomysły padły...Z przyjemnością pograłbym "Ludami Morza" ucinając marzenia Ramzesa o potędze i chwale

  4. #34
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    92
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    Jak mam polska wersję rome to angielski mod będzie działał bez problemu? 9takie może głupie pytanie ale jednak.. )
    Dołączam się do tego pytania bo mnie też to zastanawia

  5. #35
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Cytat Zamieszczone przez Mavrug
    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    Jak mam polska wersję rome to angielski mod będzie działał bez problemu? 9takie może głupie pytanie ale jednak.. )
    Dołączam się do tego pytania bo mnie też to zastanawia
    Oczywiście, że będzie działał...Tak samo Medek 2, Shogun i Med 1

  6. #36
    Podczaszy Awatar kretu19955
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    629
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    To znowu ja. Tym razem poszukuję moda w którym będą późne kohorty legionu w moich ukochanych rzymskich płytkach(coś jak w TGAW2 tylko w kampanii) Mam Imperatora II

  7. #37
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Najwiecej zwycięstw i zdobyczy na koncie maja legiony za czasów republiki(czyli bez segmentów).Dlaczego ludzie tak płacza na forum jesli mod np.Dziejacy sie w czasach republikańskich nie posiada ( CO JEST HISTORYCZNIE NA MIEJSCU ) legionistów za czasów póznego Cesarstwa(ja mysle brak wiedzy, kiełbie we łbie itd.).Obale wasz pogląd panowie na temat segmentata nawet w okresie Cesarzy... standardem zawsze był pleciak..zbroja była mało powszechna , z kilku powodów:
    po reformie Mariusza (która trwała lataaami) zdołano osiągnąc zawodowa armie(starano sie ujednolicić wyglad i uzbrojenie).Skrócono prawie do minimum, powolne tabory ciągnące zaopatrzenie i ekwipunek, teraz każdy legionista nosił wszystko na swych barkach(co przyśpieszyło marsz).
    W dobie dzisiejszych wykopalisk, obalana jest teza , jakoby pancerz płytowy był powszechnie używany przez zołnierzy rzymskich powód był prosty, mianowicie za dużo ważył,czesto po walce wymagał solidnej naprawy, co powodowało pewne komplikacje.Natomiast czesto zmianą ulegała inna cześć ekwipunku :scutum ,galdius czy chełm.
    Tak żeby nie off topować . Masz moda w ktorym występuja wszystkie odmiany legionistów: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=304315
    PS> mod nie jest samodzielny(i nie instaluje sie go z innymi modami) ..Ale polecam ,to jest to co uderzy w twój gust..

  8. #38
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    To RS jest ahistoryczny ?(są w nim reformy,?)

  9. #39
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Czy jest ahistoryczny mozna tak powiedziec ale nie do końca.To raczej modyfikacja łącząca historyczność z tzw.Grywalnością.Trudniejsze bitwy , troche jednostek podkolorowanych z podstawki, nowe mapy.Reforma występuje po wybudowaniu Imperialnego pałacu i zwie sie Imperialną.Legionisci Mariusza wystepują w okresie przed reformą,wystarczy wybudować lepsze koszary.Legionów jest jak" mrówków "Rekrutacja odbywa sie w danej prowincji, a tam gdzie w nazwie miasta jest w nawiasie literka L ,tam po reformie moża ich formować.Pozdrawiam

  10. #40
    Podczaszy Awatar kretu19955
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    629
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Cytat Zamieszczone przez BlackWood
    Najwiecej zwycięstw i zdobyczy na koncie maja legiony za czasów republiki(czyli bez segmentów).Dlaczego ludzie tak płacza na forum jesli mod np.Dziejacy sie w czasach republikańskich nie posiada ( CO JEST HISTORYCZNIE NA MIEJSCU ) legionistów za czasów póznego Cesarstwa(ja mysle brak wiedzy, kiełbie we łbie itd.).Obale wasz pogląd panowie na temat segmentata nawet w okresie Cesarzy... standardem zawsze był pleciak..zbroja była mało powszechna , z kilku powodów:
    po reformie Mariusza (która trwała lataaami) zdołano osiągnąc zawodowa armie(starano sie ujednolicić wyglad i uzbrojenie).Skrócono prawie do minimum, powolne tabory ciągnące zaopatrzenie i ekwipunek, teraz każdy legionista nosił wszystko na swych barkach(co przyśpieszyło marsz).
    W dobie dzisiejszych wykopalisk, obalana jest teza , jakoby pancerz płytowy był powszechnie używany przez zołnierzy rzymskich powód był prosty, mianowicie za dużo ważył,czesto po walce wymagał solidnej naprawy, co powodowało pewne komplikacje.Natomiast czesto zmianą ulegała inna cześć ekwipunku :scutum ,galdius czy chełm.
    Tak żeby nie off topować . Masz moda w ktorym występuja wszystkie odmiany legionistów: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=304315
    PS> mod nie jest samodzielny(i nie instaluje sie go z innymi modami) ..Ale polecam ,to jest to co uderzy w twój gust..
    Zapewne masz rację lecz: płytki fajnie wyglądają, takie zbroje większości ludzi kojarzą się z Rzymem, dużo ludzi widziało bajkę Asterix i Obelix, i ja nie jestem inny . Dla mnie rzymianie bez płytek to jak niedzielny obiad bez rosołu i schabowego, jak wigilia bez ryby

Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....
    By in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 632
    Ostatni post / autor: 27-09-2021, 19:36
  2. Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....
    By Delancey in forum Shogun 2 i Zmierzch Samurajów
    Odpowiedzi: 104
    Ostatni post / autor: 10-09-2017, 18:58
  3. Jak instalować mody - pytania.
    By marek in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 04-06-2016, 19:21
  4. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 17:53
  5. Jak instalować mody - pytania.
    By Smutny in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 20:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •