Zobacz wyniki ankiety: Co obstawiacie?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podboje Aleksandra Wielkiego

    3 21.43%
  • Wojny diadochów

    1 7.14%
  • Wojny Rzymu z Macedonią

    0 0%
  • Powstanie Persji Achemenidów

    0 0%
  • Wojny syryjskie (Rzymu z Seleukidami)

    0 0%
  • Powstanie Machabeuszów

    0 0%
  • Wojna żydowska (66–73 n.e.)

    1 7.14%
  • Wojny w Italii (np. Etruskowie, Samnici)

    2 14.29%
  • Wojny Rzymian z Dakami

    0 0%
  • Powstanie żydowskie Bar-Kochby

    1 7.14%
  • Wojny markomańskie

    0 0%
  • wojny z Mitrydatesem VI Eupatorem

    3 21.43%
  • Wojna jugurtyńska

    1 7.14%
  • Wojny grecko-perskie

    1 7.14%
  • Powstanie Aristonikosa w Poncie

    1 7.14%
  • Najazd Pyrrusa na Italię

    0 0%
  • Podboje Demetriusza I Poliorketesa

    0 0%
  • Upadek państwa asyryjskiego

    0 0%
  • Wojny Greków Baktryjskich

    0 0%
  • Obrona Luzytanów przez Wiriatusa

    0 0%
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Nowy Campaign Pack (tytuł wkrótce)

  1. #61
    Łowczy Awatar mardar282
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    150
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Nie rozumiem jednego.... CA nic oficjalnie nie potwierdziła, beta patch jak nie ma tak nie ma. Są czyste spekulajce które nie mają oficjalnego potwierdzenia i uważam że cała nasza dyskusja jest jałowa (przepraszam jeśli ktoś się poczuł dotknięty). Działania CA są troszkę infantylne, gram w Rome 2 od 3.09.2013 roku od samego początku, przez 19 patchy nigdy nie mogłem ukończyć do końca gry, znowu zaczynając od nowa itp itp. CA mają szczęście że maja tak wiernych fanów... po Empire Total War w zasadzie obiecałem sobie nigdy więcej,potem ... z Rome 2 pokazali całkowity brak szacunku dla kupujących wydając tak niedokończony produkt.To już historia ale wymagam od CA poważnego podejścia do naprawy rdzenia gry i normalnych oficjalnych informacji a nie spekulacji.

    ps. Reklamy na tym forum powodują nie możliwą irytację,zasłanianie tekstu itp, wiem że z czegoś trzeba to utrzymać... ale litości

  2. #62
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez mardar282 Zobacz posta
    Nie rozumiem jednego.... CA nic oficjalnie nie potwierdziła, beta patch jak nie ma tak nie ma. Są czyste spekulajce które nie mają oficjalnego potwierdzenia i uważam że cała nasza dyskusja jest jałowa (przepraszam jeśli ktoś się poczuł dotknięty). Działania CA są troszkę infantylne, gram w Rome 2 od 3.09.2013 roku od samego początku, przez 19 patchy nigdy nie mogłem ukończyć do końca gry, znowu zaczynając od nowa itp itp. CA mają szczęście że maja tak wiernych fanów... po Empire Total War w zasadzie obiecałem sobie nigdy więcej,potem ... z Rome 2 pokazali całkowity brak szacunku dla kupujących wydając tak niedokończony produkt.To już historia ale wymagam od CA poważnego podejścia do naprawy rdzenia gry i normalnych oficjalnych informacji a nie spekulacji.

    ps. Reklamy na tym forum powodują nie możliwą irytację,zasłanianie tekstu itp, wiem że z czegoś trzeba to utrzymać... ale litości
    Akurat już po zdjęciach czy wpisach można śmiało gdybać. Choć skoro umieścili taką ilustrację, a historycznie odpowiada ona Etruskom, to raczej jest to już jedna rzecz, która jest na 100% pewna. Zostaje reszta tj. jaki okres (który wiek), grywalne frakcje, wielkość mapy, AI itd.
    Co do reklam to proste - pobierz adblocka.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #63
    Łowczy Awatar mardar282
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    150
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Akurat już po zdjęciach czy wpisach można śmiało gdybać. Choć skoro umieścili taką ilustrację, a historycznie odpowiada ona Etruskom, to raczej jest to już jedna rzecz, która jest na 100% pewna. Zostaje reszta tj. jaki okres (który wiek), grywalne frakcje, wielkość mapy, AI itd.
    Co do reklam to proste - pobierz adblocka.

    Dziękuję

  4. Użytkownicy którzy uznali post mardar282 za przydatny:


  5. #64
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Za godzinę forum zniknie. Kto chce na bieząco wiedzieć o dodatku niech się uda na stronę totalwar.org.pl na Facebooku.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #65
    Łowczy Awatar mardar282
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    150
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Za godzinę forum zniknie. Kto chce na bieząco wiedzieć o dodatku niech się uda na stronę totalwar.org.pl na Facebooku.
    Witaj

    Czy to oznacza jakaś informację prosto z CA czy dalej będziemy bazowac na rysunku?, pozdrawiam serdecznie!!
    Teraz przeczytałem na Facebooku... jesli to prawda to brak mi słów ale szczerze rozumiem , mam 50 na karku i prawda jest taka w dzisiejszym świecie jak ktoś jest anonimowy potrafi być bardzo podły.
    Życzę Wam wszystkiego dobrego gdziekolwiek będziecie pamiętacie o tych graczach którzy może nie udzielali się za bardzo i byli gdzieś z boku ale sercem z Wami!! Mardar1969 na steam

  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało mardar282 za ten post:


  8. #66
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Zdarza się tak, że w R2 gra więcej ludzi niż w 3K. Gra sprzed 6 lat wygrywa z tegoroczną? Mozliwe, że ujrzymy jeszcze DLC. Miejmy nadzieję, że Aleksander lub diadochowie.

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #67
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Po wyjściu Attyli nie wierzyłem w jakikolwiek dodatek do Rome2. Nagle rok temu nowe dodatki, patche które poprawiły mechanikę bitew. Nawet wtedy uważałem że Aleksandra i tak nie wydadzą bo boją się tego tematu (zrobili nawet czasy najazdu galów na Rzym a Aleksandra który był w Rome 1 pominęli). Moim zdaniem w Aleksandrze powinna znaleźć się rozbudowana mechanika satrapii z możliwością przejmowania dowodzenia nad armiami satrapów oraz z systemem reputacji władców (zarówno króla królów jak i samego Aleksandra i innych władców) który decydował by o działaniach satrapów, a to wymagało by dużo pracy ze strony CA i być może dlatego nadal nie wydali takiego dodatku. Ale dwudzieste urodziny serii , piętnaste Rome 1 oraz wciąż spora popularność Rome 2 sugerują dodatek o Aleksandrze na który czekam (pewnie nie tylko ja ) od wydania Rome 2

  10. Użytkownicy którzy uznali post Seba Fallus III Wielki za przydatny:


  11. #68
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Właśnie, jakie są oficjalnie najbliższe plany produkcyjne CA ? Zapowiedziano jakąś nową część lub chociaż DLC do poprzednich (nie licząc Troy)?
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •