Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Pomoc w robieniu moda

  1. #1
    Chłop Awatar aftatar
    Dołączył
    Jun 2018
    Lokalizacja
    Dublin
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Unhappy Pomoc w robieniu moda

    Witam!
    Nazywam się Ignacy i bardzo lubie serie Total war w którą gram prawie codziennie.
    Pewnego dnia wpadło mi do głowy żeby stworzyć moda do Rome 2, byłby od założenia do upadku Rzymu
    Moglibyśmy wybrać różne frakcje one oczywiście miałyby mieć wszystko inaczej ale to zakładam że potem bym to dodał najpierw byłby Rzym którym mogli grać od Romulusa do upadku cesarstwa zachodniego lub wschodniego sam nie wiem.
    Ale najbardziej w tym modzie chce dodać:
    - nowe jednostki-chorążego który dodaje + 15 do morali, zwiadowców którzy mogą odkryć ukrywacąje się jednostki itp.
    - wydarzenia historyczne np. Patrycjusze domagają się aby zakazać małżeństw pomiędzy patrycjuszami a plebejuszami.
    Mamy 2 możliwości 1. Zakazać takich małżeństw dostaniemy + 10 wpływów u senatorów lecz wybuchnie secesja plebejuszy (bunt) lub 2. Odmówić im, -10 wpływów u senatorów lecz +5 do wpływów u plebejuszy.
    -wpływy w senacie i państwie
    -lepszą dyplomacje, aby wysyłać propozycje dyplomatyczną są potrzebni konsulowie. Więcej wyborów dyplomatycznych: Pax Romanus itp.
    -wybieranie gubernatorów którzy będą władali za nas prowincją, będą nam płacić co 7 tur podatek
    -nowy wygląd jednostek
    -więcej budynków: senat-?, szpital- szybsze regeneracje jednostek,świątynie-? itp
    -rozbudowane drzewko technologii np. prawa 12 tablic +15 zadowolenia do wszystkich miast, reformacja wojska odblokowanie budowli do rekrutacji, rozdawanie jedzenia obywatelom Rzymu + 10 do zadowolenia do wszystkich miast, każdy może zostać obywatelem Rzymu +20 do populacji do każdego miasta
    -cele narodowe: kiedy Hannibal będzie już prawie w Rzymie- Hannibal Ad Portas! dodanie 5 oddziałów hastati, 4 oddziałów konnych, 5 oddziałów procarzy i 6 oddziałów milicji
    Zagłodzimy ich!- zbudowanie wokół Alezji muru, głód w mieście
    Gdzie są orły!- boost do walki z barbarzyńcami
    Oczywiście żeby spełnić muszą spełnić pewne warunki.
    Noi chyba tyle ...

    Lecz jest bardzooo duży problem który mnie bardzo smuci- jestem zielony w modowaniu...
    Wiem wiem pewnie napiszecie ,,jeśli się nie znasz na modowaniu to po co chcesz robić moda?''
    Lecz ja chce spróbować,ale potrzebuje dużego wsparcia/ pomocy dlatego pisze ten post ,poszukuje grupki ludzi którzy mi wytłumaczą podstawy modowania lub będą tworzyć razem ze mną.
    Niestety nie mogę zaoferować pięniędzy, ale mogę zaproponować wielkie podziękowanie itp.

    Aby się ze mną skontaktować napiszcie na steam nazwa konta- aftatar

    Dziękuje za wszystkie oferty pomocy :)
    Ostatnio edytowane przez aftatar ; 11-06-2018 o 21:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •