Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: TotalWarOrg.pl - przyszłość

  1. #1
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach

    TotalWarOrg.pl - przyszłość

    Witam,

    pisałem z Obi Wanem, właścicielem TotalWarOrg.pl. Sytuacja wygląda tak - forum i portal zostaną dziś zamknięte. Obi jest jednak skory do rozmowy i zaprasza po 2 lipca na rozmowę do swojego biura. Są dwie opcje:

    1) Podczas niej musi zostać przedstawiony KONKRETNY PLAN na dalsze działanie orga bez jego sprzedaży
    2) Org zostaje sprzedany

    Nie ma zgody Obiego na zmiany nazw mediów orga i jakiekolwiek przenoszenie zawartości. Na czas nieokreślony Obi jednak zezwolił na dalsze prowadzenie mediów orga pod obecną nazwą, z czego skrzętnie skorzystam i tam będę wrzucał wszelkie informacje dotyczące orga, jak i serii Total War.

    Jeśli chcemy się zgromadzić jako społeczność w miejscu, w którym przedyskutowany zostałby plan na dalsze prowadzenie orga, to zapraszam na Discord.
    ,,Vae Victis"


  2. #2
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Ja ze swojej strony deklaruję comiesięczny udział finansowy, który wskażę osobie odpowiedzialnej za zbieranie tego typu deklaracji, w kontekście utrzymania forum. Nie dlatego że chcę z niego szczególnie korzystać, ale dlatego że mam ogromny szacunek dla wkładu Obiego w istnienie naszej sceny i jestem zdania, że należy przejąć po nim pałeczkę.

    Ale.. podstawowym dla mnie warunkiem jest najpierw zrzuta na whiskacza dla Obiego, który zostanie mu wręczony w jego biurze. Z jakąś bajerancką dedykacją, kubkiem czy co tam wymyślicie. Najpierw należy docenić czyjś wkład, by następnie iść dalej.

    Tak więc konkretny plan to utrzymywanie stron orgowych ze składek własnych. I patrzenie jak się rozwinie sytuacja w przyszłości.

  3. #3
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Serwer Discord, gdzie omawiamy plan na orga.
    ,,Vae Victis"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •