Zobacz wyniki ankiety: FIFA czy PES?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • FIFA

    6 50.00%
  • PES

    1 8.33%
  • Obie gry.

    1 8.33%
  • Kiedyś FIFA teraz PES.

    2 16.67%
  • Kiedyś PES teraz FIFA.

    1 8.33%
  • Żadna.

    1 8.33%
Strona 4 z 66 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 651

Wątek: FIFA czy PES?

  1. #31
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez mRe
    Mam demko i powiem tak-kupuję na pewno pełną wersję, oryginała.
    A czy wiadomo mniej więcej w jakiej cenie będzie nowa Fifa 10 ?

  2. #32
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    Cytat Zamieszczone przez mRe
    Mam demko i powiem tak-kupuję na pewno pełną wersję, oryginała.
    A czy wiadomo mniej więcej w jakiej cenie będzie nowa Fifa 10 ?
    Jeżeli jesteście spragnieni emocji futbolowych na najwyższym poziomie, mamy dla Was świetną informację. Firma Electronic Arts obniżyła sugerowaną cenę gry FIFA 10 w wersji PC o 20 zł do poziomu 119,90 zł!
    Zamów grę FIFA 10 na PS3 już za 184,90 zł

    Zamów grę FIFA 10 na Xbox 360 już za 184,90 zł

    http://www.gram.pl/news_8grlJOe5_Nowa_c ... na_PC.html

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  3. #33
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Dzięki wielkie Pozdro. A swoją drogą po lekturze to jeszcze bardziej się zastanawiam dlaczego nie zrobili Fify na tym nowym silniku graficznym. Przecież NBA czy NHL mogą robić na nowych silnikach a Fifę nie ? To dziwne jest i zarazem to dyskryminacja graczy Pc-towych. Dlaczego mam kupować Playstation 3 albo XBox 360 żeby zagrać w pełni wartościowy produkt ja się pytam i oczywiście mogę się pytać hehe bo EA Sports wie lepiej...

  4. #34
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    Dzięki wielkie Pozdro. A swoją drogą po lekturze to jeszcze bardziej się zastanawiam dlaczego nie zrobili Fify na tym nowym silniku graficznym. Przecież NBA czy NHL mogą robić na nowych silnikach a Fifę nie ? To dziwne jest i zarazem to dyskryminacja graczy Pc-towych. Dlaczego mam kupować Playstation 3 albo XBox 360 żeby zagrać w pełni wartościowy produkt ja się pytam i oczywiście mogę się pytać hehe bo EA Sports wie lepiej...
    Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę ( i Żydów jak niektórzy mówią, ale można to pominąć ). Myślę, że tracą dużo kasy na wersjach PC z powodu piractwa.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  5. #35
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    To niech wymyślą coś takiego jak Steam i będzie więcej graczy grających w orginały. Tak jak w Empire.

  6. #36
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    To niech wymyślą coś takiego jak Steam i będzie więcej graczy grających w orginały. Tak jak w Empire.
    Nie !!!! Tylko nie Steam!!! Przez Steama gra tylko traci wielu klientów :x



    Obejrzyj całość

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  7. #37
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    To niech wymyślą coś takiego jak Steam i będzie więcej graczy grających w orginały. Tak jak w Empire.
    Nie !!!! Tylko nie Steam!!! Przez Steama gra tylko traci wielu klientów :x



    Obejrzyj całość
    No faktycznie Boskie hehehe Ja tylko dałem przykład bo np taki program oczywiście lepszy niż Steam skutecznie odstrasza piratów bo tam naprawdę trzeba pogrzebać żeby ta kopia była sprawna. Kiedyś zgrałem sobie z ciekawości takiego Empire i się okazało że nawet go nie odpaliłem hehe. Dlatego mówię że tego typu programy to krok ku temu żeby piractwo ograniczyć do minimum. Ale oczywiście nie takie programy jak Steam w 100% bo on to może człowieka czasami do szału doprowadzić hehe.

  8. #38
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    Wracając do tematu, zapoznałem się z FIFĄ 10 na PC, i muszę przyznać, że poprawili pewne rzeczy
    Z kolei wersja na konsolę, widziałem u znajomego, to gra inna, lepsza, ale cieszę się że w wersji PC- towej, coś się ruszyło...Np. komp. kiwa moich robiąc sztuczki, potem przerzuca na wolne pole, na drugie skrzydło ...Strzały, trzeba myśleć i się sprężać, jak dobrze podkręcić, czy trafić, komp, nie czeka bezczynnie, ale zabiera piłkę, przeszkadza, fauluje, zmieniono fizykę gry, już lepiej wygląda jak ładnie się zetnie człeka ....Oczywiście, wszystko zależy od poziomu trudności, jak ustawi się grę I czym się gra, ja używam pada

    EDIT:

    Dodam jeszcze, że momentalnie pojawiły się nieoficjalne poprawki grafiki, mimo ze nie najgorsza, to teraz realizm, jest oddany, na ile silnik gry pozwala Podejrzewam, ze wzorem z poprzedniej części pojawią się dodatki ...

  9. #39
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Mnie tylko zastanawia dlaczego są stosowane te podwójne standardy w Fifa 10 ? Zysk zyskiem ale przecież rynek PC jest w ostatnim czasie w Natarciu więc logicznie rozumując Fifa powinna wreszcie zrobić grę na jednolitym poziomie dla XBox 360 i dla PC a tak ciągle nie jest. :?

  10. #40
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    Mnie tylko zastanawia dlaczego są stosowane te podwójne standardy w Fifa 10 ? Zysk zyskiem ale przecież rynek PC jest w ostatnim czasie w Natarciu więc logicznie rozumując Fifa powinna wreszcie zrobić grę na jednolitym poziomie dla XBox 360 i dla PC a tak ciągle nie jest. :?
    Po części odpowiedziałeś na to pytanie wcześniej, słusznie zauważając że piractwo robi swoje...Jednakże technologia robienia gier tego typu, przechodzi swój złoty okres, na konsole, nie muszą martwić się o pewne rzeczy, które muszą uwzględniać przy wersji PC-towej...Co nie do końca ich tłumaczy, wersja FIFY 98 i 99 były miodno grywalne, można było ustawić sobie zawodnika prawie gdzie chciałeś itd...Wiadomo fizyka gry inna, ale jaka grywalność Z kolei Japończycy potrafią na kompa zrobić grę, i całkiem możliwe że najnowszy PES rozłoży FIFĘ, a szkoda, tyle lat tradycji...
    Jeszcze tylko dodam, że ludzie robiący dawne FIFY odeszli, zmienił się punkt widzenia firmy, to smutne, bo faktycznie
    przecież rynek PC jest w ostatnim czasie w Natarciu
    .
    pozdrawiam

Strona 4 z 66 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fifa 14
    By Rebel in forum Gry sportowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-06-2014, 15:34
  2. FIFA 13
    By Ensis in forum Gry sportowe
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 10:51
  3. Zapisy na I edycję Mini Ligi Fifa 13
    By Sareth4 in forum Mini Liga Fifa 13
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-10-2012, 21:06
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 08:00
  5. Tabelka i zakończenie turnieju - EDYCJA I (Fifa 12)
    By Sareth4 in forum Mini Liga Fifa 13
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-01-2012, 10:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •