Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Liga Mistrzów 2019/20 i Liga Europy 2019/20

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Nie oglądałem w pracy byłem. Z opisu wychodzi, że grali padakę, mimo statystyk?
    Czyli zostaje mi kibicować Bayerowi Leverkusen. Teraz czas na naszych LE Czy oprą się nawale gibraltarskiej itp?

    Chyba zerknę, do pierwszej bramki na mecz Lechii Gdańsk z Brøndby IF w którym gra Wilczek, co go kolejni selekcjonerzy omijają w powołaniach, bo mają poza Lewym niesamowitych napadziorów
    Co do Legii to cóż, kibicuję jak zawsze od 1978 roku za przeciwnikiem zespołu z Warszawy
    Dumni Finowie niczym mistrzowie Luksemburga pokażą klasę, bo muszą na swoich skuterach z samego rana jechać do pracy....
    Wiem, wiem...

    Trener Atromitosu obawia się Legii Warszawa: To wielki klub w Polsce i znaczący w Europie

    https://www.meczyki.pl/newsy/trener-...ropie/119583-n

    Jutro odpalam znieczulacz chmielowy i cytując za TVP:
    W rewanżu piłkarze Aleksandara Vukovicia nie mogą się jednak ograniczać do defensywy. Każdy remis bramkowy da awans polskiej drużynie. Dzięki przełożeniu meczu z Wisłą Płock legioniści mogli spokojnie przygotowywać się do rewanżu z Atromitosem. Grecy zmagania ligowe rozpoczną dopiero 24 sierpnia. Stawką spotkania na stadionie Peristeri będzie awans do fazy play-off LE, w którym zwycięzca zmierzy się z lepszym z rywalizacji Glasgow Rangers z Midtjylland. W pierwszym meczu Szkoci wygrali na wyjeździe 4:2.

    Atromitos Ateny – Legia Warszawa: przypuszczalne składy

    Atromitos: Megyeri – Natsos, Risvanis, Khila, Goutas, Katranis – Charasis, Umbides, Madson – Manousos, Vellios
    Legia: Majecki – Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha – Antolić, Martins, Gwilia, Luquinhas, Novikovas – Carlitos
    Popatrzę na projekt pana Mioduskiego
    Jak widać mistrz, znaczy się wicemistrz stoi polskimi zawodnikami^^...Jak zacząłem googlować tych zza granicy, to cieszę się że nie jestem kibicem zespołu z Warszawy
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 22-08-2019 o 18:51
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •