Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Dyskusja

  1. #21
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Hej sorka miałem zrobić w weekend ale poleciały 2 wo w grupie zaawansowanej te osoby na pewno nie zagrają konsekwencję zostaną na przyszłość .

    Co do reszty to max 2 tygodnie i kończymy ligę po tym etapie lecą wszędzie wo i tyle. Najważniejsze jak ktoś ma wynik swojego meczu to proszę go wpisać na forum a nie na discordzie. Rejzel zajmuje się głównie uzupełnieniem tabelki na discordzie mogę przegapić i później będzie problem

    Pozdrawiam Mist.
    Spoiler: 







  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


  3. #22
    Cześnik Awatar Żółwik_PL
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    211
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    386
    Otrzymał 24 podziękowań w 18 postach
    W kompie mi zdechł system, jadę na win 8.1 32 bitowym a WH nie pójdzie na tym, bo chce bestia 64 bit . W tygodniu myślę się ogarnąć (bo ile można bez wh wytrzymać) i mam nadzieję, że moi przeciwnicy tj. Kapinosiu57 oraz SaperHeart staną na ubitej ziemi Z Saperem jesteśmy w kontakcie, tak, że znak - sygnał i gramy, natomiast z Kapinosiem nie mogę nawiązać kontaktu

  4. #23
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    A spróbuj może zmienić DirectX


    Stary nick:kujon333


  5. Użytkownicy którzy uznali post Presidente za przydatny:


  6. #24
    Cześnik Awatar Żółwik_PL
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    211
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    386
    Otrzymał 24 podziękowań w 18 postach
    nie pójdzie, mam wersję też 64bit 8.1, ale wymaga innego formatu dysku, a nie chce stracić plików z innych partycji, a tylko na 1 partycji nie można tego zrobić trzeba cały dysk sformatować w odpowiedni format , a moje wiedza informatyczna dalej leży i kwiczy

  7. #25
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Ostatnie dni na rozegranie meczy, zbliża się koniec miesiąca i koniec sezonu ligi. W większości przypadków walkower będzie przyznany na korzyść gracza bardziej aktywnego. Przy okazji szykują nam się fajne baraże o wejścia do wyższych lig a mianowicie:

    Hadvar vs Aryen
    Pruber vs
    Alexander vs

    W grupie zaawansowanej jest kilka dziur więc jak wam się uda to złapcie kogoś w przeciwnym wypadku będzie musiało zostać puste bo nie dostałem głosu, żeby ktoś celowo kogoś unikał czyli ciężko dać komuś walkower
    Spoiler: 







  8. #26
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    W dniu dzisiejszym kończymy rozgrywki tak jak pisałem wcześniej osoby które były nie aktywne lub unikały rywala(miałem info) dostaną walkowera. Na weekend postaram się zrobić podsumowanie dziękuje wszystkim za rozegranie meczy oraz liczę na dołączenie do kolejnego sezonu!

    Wczoraj dostałem informację od Przemka, że przegrał mecz z Pawłem więc punkty należą się jemu. Ogólnie Paweł ponoć miał więcej meczy jednak nie napisał wyniku na forum. (Wyniki raczej nie zmieniłyby tabeli dlatego zostaje tak jak jest a co do zapisywania to trzeba będzie tego bardziej pilnować)
    Ostatnio edytowane przez Mist ; 04-11-2019 o 11:37
    Spoiler: 







Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •