Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Spekulacje

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #21
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Ten człowiek wierzy że CA zerka na takie rzeczy jak wykopaliska archeologiczne? Mają problem z wojskami Belizariusza, co są udokumentowane na pewno lepiej a tutaj mitologiczna wojna, której pretekstem jest ruchliwa niewiasta?
    Jest tyle fajnych momentów historii, co mogli pokazać a znowu drenują fantasy.
    Nastawienie na fantasy może wynikać z jednej prostej rzeczy a mianowicie, że po prostu się to sprzedaje w porównaniu do historyków. Warto popatrzeć sobie na sukces Warhammera i Three Kingdoms(legenda w sumie) w porównaniu do innych tytułów. Z grzeczności o Sadze Thronsie nie warto pisać bo poza kilkoma fajnymi pomysłami gra umarła w tydzień chyba. Musicie zrozumieć, że to jest biznes i robi się to co można sprzedać, w sumie ten temat biadolenia że mogą dać to czy tamto jest już długi i zawsze powtarzam to samo. W sumie nawet ja jakbym miał zrobić grę dla jakiegoś historyka zapaleńca, który jeszcze potem mi napisze że zrobiłem za mały reasarch jest bez sensu lepiej zrobić Warhammera albo coś podobnego i masz gwarantowane że na pewno cześć ludzi będzie zadowolona. Matematyka jest po stronie fantasy niestety i to dużo.

    Tutaj nawet można przejść do inne kwestii a mianowicie tryby Romance i Archiwów w 3k bo np moim zdaniem Archiwa(historyczny) jest genialny na 3k to bohaterski kuleje jednak jest ten sam problem dużo osób gra na bohaterach i grupa ludzi która piszę że wolą drugi jest mała przez co nas olewają ;p.
    Spoiler: 







  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •