Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Spekulacje

  1. #21
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Ten człowiek wierzy że CA zerka na takie rzeczy jak wykopaliska archeologiczne? Mają problem z wojskami Belizariusza, co są udokumentowane na pewno lepiej a tutaj mitologiczna wojna, której pretekstem jest ruchliwa niewiasta?
    Jest tyle fajnych momentów historii, co mogli pokazać a znowu drenują fantasy.
    Nastawienie na fantasy może wynikać z jednej prostej rzeczy a mianowicie, że po prostu się to sprzedaje w porównaniu do historyków. Warto popatrzeć sobie na sukces Warhammera i Three Kingdoms(legenda w sumie) w porównaniu do innych tytułów. Z grzeczności o Sadze Thronsie nie warto pisać bo poza kilkoma fajnymi pomysłami gra umarła w tydzień chyba. Musicie zrozumieć, że to jest biznes i robi się to co można sprzedać, w sumie ten temat biadolenia że mogą dać to czy tamto jest już długi i zawsze powtarzam to samo. W sumie nawet ja jakbym miał zrobić grę dla jakiegoś historyka zapaleńca, który jeszcze potem mi napisze że zrobiłem za mały reasarch jest bez sensu lepiej zrobić Warhammera albo coś podobnego i masz gwarantowane że na pewno cześć ludzi będzie zadowolona. Matematyka jest po stronie fantasy niestety i to dużo.

    Tutaj nawet można przejść do inne kwestii a mianowicie tryby Romance i Archiwów w 3k bo np moim zdaniem Archiwa(historyczny) jest genialny na 3k to bohaterski kuleje jednak jest ten sam problem dużo osób gra na bohaterach i grupa ludzi która piszę że wolą drugi jest mała przez co nas olewają ;p.
    Spoiler: 







  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


  3. #22
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    @Mist -
    muszę przyznać, że twój wywód mnie pozbawił wszelkich złudzeń Doprecyzuję: niestety masz rację, to boli , ale cóż - kasa rządzi przede wszystkim. Jako sympatyk fantastyki i historii, też uważam że 3K jest blisko pewnego balansu growego, choć Archiwa są naprawdę przedniej jakości.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #23
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    muszę przyznać, że twój wywód mnie pozbawił wszelkich złudzeń Doprecyzuję: niestety masz rację, to boli , ale cóż - kasa rządzi przede wszystkim. Jako sympatyk fantastyki i historii, też uważam że 3K jest blisko pewnego balansu growego, choć Archiwa są naprawdę przedniej jakości.
    Ja też lubię bardzo historyczne okresy, ale jestem wstanie iść na ustępstwa jak niekiedy jest coś dodane co np nie powinno występować w danym okresie lub coś takiego. Niestety gro graczy tego nie potrafi i wylewają wszystko na forach itd grożąc przy tym, że czegoś nie kupią (bardzo dobrze tak powinno się robić niestety jak jest za mała grupa to jest to ignorowane).

    Najgorsze w procesie jest to, że Total war jako marka nie ma konkurencji i dyktuje warunki i może robić co chcą, więc jako gracze można co najwyżej bojkotować tytuły w jakimś stopniu i wtedy daje im to do myślenia. Właśnie zastanawiam się jak to jest bo z tego co mi wiadomo to Brytanie historcy przed premierą bardzo chwalili i chcieli zagrać mówiąc, że to dobry powrót do korzeni a wiemy jak to się skończyło -_-.

    Może po prostu na naszym małym podwórku mamy takich zatwardziałych ludzi, którzy nie potrafią się przekonać do nowego i czekają na powrót i glorię starych total warów.
    Spoiler: 







  5. #24
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Prawdopodobnie wszystko się wyjasni do piątku.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #25
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Mniej więcej tak powinien wyglądać Achilles:

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. #26
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Brunet i w dodatku z brodą?


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  8. #27
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    W sumie chodzi o uzbrojenie.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #28
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Już to oficjalnie pewne. Na okładce PC Gamer widzimy zapowiedź gry. Dziwne, że cisza na oficjalnej stronie i fejsie.
    Co ciekawe - będą bogowie i potwory! Jednak uzbrojenie to całkowite fantasy...

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  10. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  11. #29
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    hmmm mix historyka i fantasy coś w moich klimatach więc jak nie będzie totalnie słabe to na pewno dołączę do kolekcji
    Spoiler: 







  12. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  13. #30
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Taki TW Warhammer z dodatkiem lekko historycznym ...


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  14. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •