Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Spekulacje

  1. #1
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #2
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Póki co to nie jest dobre info bo CA zaprzecza, że będzie to Troya. Chociaż patrząc na system bohaterów w 3k to pasowałoby idealnie mają wszystko zrobione tylko walnąć reskiny na bohaterów i jednostki ;p
    Spoiler: 







  3. #3
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Skoro CA już zarejestrowało markę Total War Saga:Troy to sprawa związana z kolejną grą jest w zasadzie ustalona.Niewiadomą póki co pozostaje mapa rozgrywki.Osobiście liczę iż twórcy uraczą nas także geckimi koloniami nad Morzem Czarnym.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  4. #4
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Wolałbym Alexandra Wielkiego, a tutaj taka kaszana, pozostają modyfikacje
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. #5
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Pomysł wydaje się skrajnie nie interesujący i dający bardzo niewiele możliwości...Mam nadzieję że ta plotka się nie potwierdzi. A jak znowu będzie to przypominać TOB(czytaj poziom wykonania gorszy od modów) to już w ogóle moje zainteresowanie spadnie do zera.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  7. #6
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Dobrze prawisz, o szlachetny Panie, choć TOB wybronili tradycyjnie fani modyfikacjami, to sama gra biorąc pod uwagę potencjał, wyszła jak niejeden mod, co go ktoś na kolanie robił na przerwie lekcyjnej^^
    Bez obrazy proszę modujących, to tylko taki przykład, bo nikt tak na odpier...nie robi modów.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #7
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Niestety...Po kapitalnym zwiastunie miałem wielkie oczekiwania które prysły gdy tylko zobaczyłem gameplay i pierwsze screeny wyglądające jak nieudana próba modyfikacji Attyli. Dlatego teraz zachowuję dużą rezerwę do kolejnych gier z serii Saga,zwłaszcza jeśli znowu powierzą ich produkcję Lustedowi(czy ten człowiek zrobił kiedykolwiek udanego TW?).
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #8
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Ja sobie Troję daruję, zresztą w przyszłym roku nastawiam się na spory wydatek - Młotka 3 i wszelkie DLC z nim związane.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  10. #9
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja też jestem nie przekonany. O tej epoce nie wiemy za bardzo, historycy nie są nawet za bardzo pewni czy taka wojna w ogóle miała miejsce.
    Ale na wet nie oto tu chodzi.

    Pierwsze pytanie brzmi na której wersji silnika będzie ta cześć.


    W sumie to sam konflikt wydaje się mocno mało interesujący i ograniczony. Dodatkowo pojedynki hoplitów nie każdemu przypadną do gustu.
    A jeśli zrobią bohaterów takich jak jak w 3K to mnie wtedy ta gra całkowicie przestanie obchodzić.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #10
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Ja też jestem nie przekonany. O tej epoce nie wiemy za bardzo, historycy nie są nawet za bardzo pewni czy taka wojna w ogóle miała miejsce.
    Ale na wet nie oto tu chodzi.
    Jeśli chodzi o epokę to fakt - dużo jest niewiadomych, zwłaszcza sama Troja. Jej istnienie udowodniono. Ślady konfliktu także odnaleziono. Jednak mógł być to znacznie mniejszy konflikt bo sama Troja z tamtego okresu wydaje się być niedużym miastem kupieckim. Mogli wysłać z Peloponezu kilkanaście okrętów, aby zniszczyć miasto i tyle. A jak to zwykle bywa z opowieściami - im dłużej opowiadana urasta w mit/legendę, a każdy opowiadający dodaje coś od siebie i tym sposobem liczba okrętów się powiększyła, doszły boskie interwencje, pojawili się tam herosi itp. A było to opowiadane przez kilkaset lat, aż stało się Iliadą.

    Dodatkowo pojedynki hoplitów nie każdemu przypadną do gustu.

    Hoplitów? Wtedy nikt o hoplitach jeszcze nie słyszał. Choć nie zdziwię się jeśli CA da nam falangę, która nas obdarowało nawet w późnym Cesarstwie Rzymskim.





    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Pomysł wydaje się skrajnie nie interesujący i dający bardzo niewiele możliwości...Mam nadzieję że ta plotka się nie potwierdzi. A jak znowu będzie to przypominać TOB(czytaj poziom wykonania gorszy od modów) to już w ogóle moje zainteresowanie spadnie do zera.
    Ja widzę w tym potencjał, choć martwię się, że historycznie będzie to fantasy - nie znamy uzbrojenia Trojan i pewnie zrobią kopię z filmu "Troja". Potencjał w postaci tworzenia modów z epoki brązu.


    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Wolałbym Alexandra Wielkiego, a tutaj taka kaszana, pozostają modyfikacje
    Tak, też ciągle liczyłem na Aleksandra Wielkiego albo wojny diadochów. Aleksander to jedyny element z Rome 1 nieprzeniesiony do Rome 2. Dawałoby to wielkie możliwości.


    Cytat Zamieszczone przez Mist Zobacz posta
    Póki co to nie jest dobre info bo CA zaprzecza, że będzie to Troya. Chociaż patrząc na system bohaterów w 3k to pasowałoby idealnie mają wszystko zrobione tylko walnąć reskiny na bohaterów i jednostki ;p
    Nie ma co patrzeć na to co mówi CA. Był przeciek zanim przygotowali jakiekolwiek materiały promocyjne, więc muszą jakoś z tego wybrnąć, bo ludzie ich masowo pytają. Raczej to pewne. Nie zmienią planów przez przeciek. Z Etruskami też zaprzeczali do momentu oficjalnej zapowiedzi przy ostatnim DLC do Rome 2.




    Powiem tak - widzę plusy i minusy.


    Plusami jest nowa epoka brązu nie pojawiająca się dotąd w serii. Możliwe, że ułatwi to stworzenie modów z Egipcjanami, Hetytami, Mykeńczykami itp.

    Minus to okres zbyt mało znany. Obawiam się zbyt dużo kombinowania i fantasy. Jakieś dziwne szyki bojowe i pewnie powrót falangi w okresie zanim powstała.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •