Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 67

Wątek: Dyskusja

  1. #31
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Też się zastanawiam skąd ten brak zainteresowania multi. Jak już się gra to jest z reguły super.

    Być może chodzi o to, że jednak różnorodność buildów jest nie tak duża. Więc gra się dosyć podobne bitwy.

    WH jest rozbuchane na maksa, ale to też jest efekt Waszej wytężonej i konsekwentnej pracy.

  2. #32
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Wydaje mi się, że nie ma co porównywać 3k do WH jednak na WH mamy więcej materiału do pracy frakcje są na tym etapie fajnie rozbudowane i jest ich dużo. No niestety bez pracy nie będzie nic się działo więc to chyba oczywiste, żeby raz na jakiś czas był jakiś event bo będzie nudno . Może 3k z czasem się jakoś rozrusza bo kurde ja nadal jestem optymistą co do tej gry. W porównaniu do innych historyków ma największe szansa na utrzymanie się póki co.

    Oby się nie ziścił czarny scenariusz i tytuły historyczne totalnie polegną w walce z fantasy i na naszej scenie nie będzie się totalnie nic działo w zakresie.

    W sumie, może zaproponuje moją pomoc w formie komentarza na yt bitew jak coś fajnego dostanę ale z racji, że mam ligę to czas mam ograniczony ale w takim tempie jak idzie 3k to wydaje mi się, ze spokojnie dam radę raz na jakiś czas coś nagrać. Jak idziecie na taką pomoc to po prostu niech, ktoś mi na discordzie wyśle repki no i jakieś ciekawe info jak wie to chętnie skomentuje.
    Spoiler: 







  3. #33
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Myślę, że tylko eventy w przypadku tej gry mogę dać szansę na oddychanie tego tworu. Ja osobiście bardzo ubolewam nad tym, że nie ma możliwości rozgrywania szybkich bitew z przeciwnikami z całego świata w trybie, że tak powiem normalnym. Strasznie dziwi mnie to, że jeśli zamysłem twórców było połączenie możliwości gry historycznej i tej, która odnosi sukcesy w wh2 aby może "zebrać jeszcze więcej" to nie przełożono tego w praktyce kompletnie. Totalnie głupim posunięciem było postawienie tej gry jako takiego , królika doświadczalnego. Moim zdaniem tak w istocie jest bo ciężko jakoś nazwać to niedopatrzeniem. Sama gra jest ok, ale okrojenie takiej produkcji za taką cenę to dla mnie kompletne wyrzucenie pieniędzy w błoto (z perspektywy klienta porwanego reklamą zapewniającą 2 tryby rozgrywki do wyboru). Kupić tak droga grę aby zagrać kilka razy w turnieju z równie zniesmaczonym faktami towarzystwem to dla mnie prosty wniosek jeden : bez pośpiechu z kupnem kolejnych produkcji. No chyba , że będzie to medieval3

  4. #34
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    W temacie ograniczonej popularności multi na 3K doszedłem do wniosku, że jednak nie ma co się kopać z koniem.

    Jak napisał Pruber - takie skopanie multiplayera jest nie do pomyślenia. Więc dopóki tego nie naprawią - a nie widać żeby w ogóle mieli takie chęci - to gra będzie trwała w zawieszeniu. W tym czasie zrobią sobie hajs na DLC do wcześniejszych produkcji.

    Tak więc będziemy organizować turnieje na 3K, ale ze świadomością, że nie zwiększą one na stałe zainteresowania 3K. Po prostu będą okazją do wspólnej gry od czasu do czasu na tym właśnie tytule.

  5. #35
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Póki co tak to niestety wygląda. Konkluzja z tego wszystkiego nadal jest taka sam jak sami nie zapewnimy sobie zabawy i poprawy na danych produktach to na pewno nie zrobią tego twórcy. Tak zmieniając temat to wydaje mi się, że fajnym rozwiązaniem na multi w dany tytuł jest robienia kampanii tak jak teraz mam 2 na WH!. Jedna prawdopodobnie kończąca się u Hadvara i Tomasa oraz rozpoczynająca się Rancora z ekipą, pomysł moim zdaniem jak najbardziej udany i może warto się zastanowić się coś nad tym w temacie 3k.

    Osobiście myślałem żeby zrobić coś takiego w małej formie żeby sprawdzić jak będzie to wyglądać tak na (4-5) graczy co o tym sądzicie?
    Spoiler: 







  6. #36
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Super pomysł, musiałbym jeszcze poćwiczyć troszkę, ale brałbym się za to i wcale nie ograniczałbym ilości graczy do 5 wręcz bym zrobił multum motłoch

  7. #37
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Ograniczenie graczy jest celowe sam pewnie wiesz ile pracy potrzeba, żeby zrobić fajnie 1 frakcję i o ogarniać a jak jest się GM tak jak Hadvar, Tomas czy teraz Rancor i Cysorz to musi to zjadać strasznie czas. A jak ma się go ograniczoną ilość to żeby zabawa trzymała jakiś poziom to jednak wolę żeby było mniej osób a lepiej się bawiły. W wielkim skrócie to miałby być taki mały test jak to wyjdzie jak przełożymy to wszystko na realia Chin .

    Ogólnie coś już zaczynam myśleć/działać w temacie ale jednak czasu nie mam zbyt dużo z racji nasze wspaniałej ligi w WH . No i MP od Sapera się zbliżają wielkimi krokami więc warto by było coś potrenować ;>
    Spoiler: 







  8. #38
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Heh jadę już obie ligi (WH i 3K), MP też jednak mnie skusiły, jestem (jeszcze) w kampanii Albion no i dołączam do kampanii Chaos. Pociągnąłbym jeszcze i trzecią kampanię. Mógłbym nawet jako pomoc dla MG jeśli trzeba. A wracając do realiów Chin i jakości kampanii. Jakość Chin zawsze kojarzyła mi się z ich ilością. Tłum wskazany a nawet pożądany!!! . Sądzę też , że kampania taka lepiej by wypadła jednak na trybie opowieści (ale to opcjonalne). Chiny wielkie, ludu wiele to i mapa u lud warto dostosować.
    W sumie zaczęliśmy o kampanii temat i można by tak pisać i pisać, ale trwa liga i w tym kontekście ciekawe jak będzie wyglądać sezon 2 ( o ile będzie) bo też się zastanawiam, czy gracze , którzy poniosą głownie porażki w tym sezonie , będą mieli na tyle ambicji aby kontynuować ten destrukcyjny stan. O mnie martwić się, nie trzeba ja zawsze w razie czego będę aby nie było vacatu w dole tabeli. Bardzo fajnie uczę się tej gry dzięki tej lidze. Moim zdaniem spełnia ona swoją rolę bo z każdą walką czuję, że mimo wszystko jest lepiej toteż polecam się nie poddawać.

  9. #39
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Ty jesteś przypadkiem wybitnym takich ludzi potrzeba u nas więcej piszę to z pełną świadomością bo po prostu dla takich gości jak Ty warto coś organizować i robić. Twoje niezłamane morale co do porażek to już inna sprawa, której nowi gracze powinni się uczyć

    A wracając do tematu to właśnie nie wiem jak wyjdzie z dołem tabelki bo jednak osób z takim podejściem jest mało z reguły króluje podejście "wpierdol to nie ma co dalej się ośmieszać/ i tak nie wygram więc szkoda czasu", więc mam lekkie obawy co do tego wszystkiego.

    Poruszyłeś w sumie bardzo ważny temat, gry dopiero co się uczymy i po prostu z czasem będzie chyba to wyglądało coraz lepiej (nowe taktyki, która jednostka jest dobra a która bezużyteczna) im więcej szans na grę tym większa szansa, że ten to wszystko się stanie. Jak będzie tego mało to po prostu będzie się grało na jedno kopyto i gra się nie będzie rozwijać. Póki co zauważyłem trend, że nadal raczej stosuje się taktyki z wcześniejszego turnieju albo lekko zmodyfikowane bo są po prostu sprawdzone i dają jakieś poczucie bezpieczeństwa, że tym potrafi się grać.
    Spoiler: 







  10. #40
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Powód stosowania starych taktyk jest prozaiczny - nie ma z kim trenować więc ogranicza się do grania bitew ligowych.

    Utworzę temat treningowy dla chętnych.

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •