Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Dyskusja

Moderatorzy Lokalni
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    587
    Otrzymał 496 podziękowań w 351 postach
    Też się zastanawiam skąd ten brak zainteresowania multi. Jak już się gra to jest z reguły super.

Być może chodzi o to, że jednak różnorodność buildów jest nie tak duża. Więc gra się dosyć podobne bitwy.

WH jest rozbuchane na maksa, ale to też jest efekt Waszej wytężonej i konsekwentnej pracy.

Moderatorzy Globalni
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    145
    Otrzymał 141 podziękowań w 97 postach
    Wydaje mi się, że nie ma co porównywać 3k do WH jednak na WH mamy więcej materiału do pracy frakcje są na tym etapie fajnie rozbudowane i jest ich dużo. No niestety bez pracy nie będzie nic się działo więc to chyba oczywiste, żeby raz na jakiś czas był jakiś event bo będzie nudno . Może 3k z czasem się jakoś rozrusza bo kurde ja nadal jestem optymistą co do tej gry. W porównaniu do innych historyków ma największe szansa na utrzymanie się póki co.

Oby się nie ziścił czarny scenariusz i tytuły historyczne totalnie polegną w walce z fantasy i na naszej scenie nie będzie się totalnie nic działo w zakresie.

W sumie, może zaproponuje moją pomoc w formie komentarza na yt bitew jak coś fajnego dostanę ale z racji, że mam ligę to czas mam ograniczony ale w takim tempie jak idzie 3k to wydaje mi się, ze spokojnie dam radę raz na jakiś czas coś nagrać. Jak idziecie na taką pomoc to po prostu niech, ktoś mi na discordzie wyśle repki no i jakieś ciekawe info jak wie to chętnie skomentuje.
    Spoiler: 

Łowczy
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 21 podziękowań w 20 postach
    Myślę, że tylko eventy w przypadku tej gry mogę dać szansę na oddychanie tego tworu. Ja osobiście bardzo ubolewam nad tym, że nie ma możliwości rozgrywania szybkich bitew z przeciwnikami z całego świata w trybie, że tak powiem normalnym. Strasznie dziwi mnie to, że jeśli zamysłem twórców było połączenie możliwości gry historycznej i tej, która odnosi sukcesy w wh2 aby może "zebrać jeszcze więcej" to nie przełożono tego w praktyce kompletnie. Totalnie głupim posunięciem było postawienie tej gry jako takiego , królika doświadczalnego. Moim zdaniem tak w istocie jest bo ciężko jakoś nazwać to niedopatrzeniem. Sama gra jest ok, ale okrojenie takiej produkcji za taką cenę to dla mnie kompletne wyrzucenie pieniędzy w błoto (z perspektywy klienta porwanego reklamą zapewniającą 2 tryby rozgrywki do wyboru). Kupić tak droga grę aby zagrać kilka razy w turnieju z równie zniesmaczonym faktami towarzystwem to dla mnie prosty wniosek jeden : bez pośpiechu z kupnem kolejnych produkcji. No chyba , że będzie to medieval3

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów