Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Dyskusja

  1. #21
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Mam tu mały problem z Badylem, gdzieś zaginał :/ Przydałby się kanał do umawiania meczów.

  2. #22
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Z tego co na steamie widziałem to faktycznie tak się stało i nie słychać póki co nic. Zapisał się więc liczę, że będzie ale w razie przedłużania jest zawsze opcja z jakimś wo. Saper coś wykombinuje nie ma co się bać zresztą zawsze jest zasada wo dla aktywnego gracza więc Pruber Tobie to z założenia można punkty dopisać za aktywność
    Spoiler: 







  3. #23
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    No ja raz już zająłem miejsce na pudle w pewnym weekendowym turnieju i wiesz jak oceniam taki wynik takim stylem :/

  4. #24
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Jeśli ktoś jeszcze nie widział Shetland zrobił aktualizację zasad (dokument pdf:"Army Limits").
    Najważniejszymi zmianami są:
    - With the new patch there have been extensive updates to the army limits: the max spend cap has been lowered to 4350 from 4600. You may no longer take a bound spell if you have a caster with that spell. The ranged unit rule has been implemented. Many units now are considered the same as a variant where max spend can not exceed 4350 before chevrons (kroxigors are a good example) make sure you reread the army limits so that you know the updates for future tournaments.
    - You may not take any spell more than once. You may not take units who have a bound spell identical to a spell you have selected on a spellcaster.

    I tutaj pojawia się moje pytanie: czy Mistrzostwa zostaną rozegrane do końca na zasadach z polskiej książeczki czy ona również będzie zaktualizowana?

    // Link do książki Shetlanda: https://drive.google.com/file/d/1WHm...0mPJujGXn/view

  5. #25
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Książeczka już została zaktualizowana na pewno bo zabrano mi możliwość zagrania dwoma Gotrekami

    Dziękuję pięknie Saper


    Stary nick:kujon333


  6. #26
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rejzel Zobacz posta
    Jeśli ktoś jeszcze nie widział Shetland zrobił aktualizację zasad (dokument pdf:"Army Limits").
    Najważniejszymi zmianami są:
    - With the new patch there have been extensive updates to the army limits: the max spend cap has been lowered to 4350 from 4600. You may no longer take a bound spell if you have a caster with that spell. The ranged unit rule has been implemented. Many units now are considered the same as a variant where max spend can not exceed 4350 before chevrons (kroxigors are a good example) make sure you reread the army limits so that you know the updates for future tournaments.
    - You may not take any spell more than once. You may not take units who have a bound spell identical to a spell you have selected on a spellcaster.

    I tutaj pojawia się moje pytanie: czy Mistrzostwa zostaną rozegrane do końca na zasadach z polskiej książeczki czy ona również będzie zaktualizowana?

    // Link do książki Shetlanda: https://drive.google.com/file/d/1WHm...0mPJujGXn/view
    Jak będę miał chwilkę to zaktualizuje ale widzę, że musiał widzieć nasze zasady, ponieważ zrobił bardzo podobna konstrukcję do nasze

  7. #27
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Daj jasno znać w przypadku zmiany. Zasady mam w postaci pliku ściągnięte więc wolałbym mieć te aktualne.

  8. #28
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Ostatnio edytowane przez SaperHeart ; 10-10-2019 o 15:22

  9. #29
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Mam rozegrać drugi mecz w grupie G, mam trzy mapy do wybory Wzgórze Zębiastej Trawy, Skały Bestii oraz Wissenburg. Problem jest taki, że ja nie mam takiej mapy jak Wissenburg, chyba, że źle szukam, lub już oślepłem na starość Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mapa.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	91.8 KB
ID:	3097

  10. #30
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Niektóre mapy są dodawane wraz z niektórymi DLC, Nie wiem z jakim mogła być dodana ta mapa, ale nhajwidoczniej nie masz któregoś DLC. To nie problem , ktoś inny zahostuje grę tylko trzeba brać pod uwagę po której stronie wtedy będziesz Ty a po której przeciwnik. Nie masz takiej szansy nawet przygotować się do mapy (też mam taki problem), ale jest to zgodne z zasadami bowiem każde DLC jest dostępne w turnieju. Problem może powstać tylko wtedy, kiedy obaj rywale nie posiadają tej samej mapy. On tez jest do rozwiązania. Ktoś kto ma taką mapę mógłby zahostować jak sądzę taka walkę.
    Jeśli się mylę niech mnie Saper poprawi.

    Co do zasad ok widzę , że mam wersję 1.7.1 czyli aktualną. Myslałem, że jeszcze raz się coś zmieniło.

    PS
    Saper nie denerwuj mnie i rozgrywaj mecze w lidze bo to nie fair wobec innych graczy moim zdaniem zgłaszać się do gry i nie brać w niej udziału... ( ale to z innej beczki troszkę)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •