Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Podsumowanie Ligi Cesarskiej - sezon 1

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach

    Podsumowanie Ligi Cesarskiej - sezon 1

    Liga Cesarska niniejszym dobiegła końca.

    Sama gra nas nie rozpieszcza, bitwy są co prawda zacięte i dobre, ale dopóki producent nie naprawi systemu wyszukiwania bitew multi - będzie marazm w tej odsłonie i nic tego nie przeskoczy.

    Jeżeli chodzi o same zmagania, to zdecydowanie zwyciężył Mist z SacredBandu, któremu punkt zdołał urwać jedynie kolega klanowy - pyza.

    Mist zdecydowanie wszedł na wyższy poziom, ponieważ do typowego dla niego zaskakującego doboru taktyk defensywnych dodał jeszcze taktyki rushowe. Połączmy to z mocnym mikro i mamy lidera naszej scenki 3K na ten moment. Mist tym samym otrzymuje w nagrodę kolejne DLC do 3K. Gratki!

    Na pudło wskoczyłem jeszcze ja (notując przegraną z Mistem i remis z Tuffem), oraz Tuff (walczący do samego końca o miejsce z pyzą).


    Dziękuję wszystkim uczestnikom za poświęcony czas i energię. Szczególne ukłony ślę jednak w kierunku Undertakera, Prubera oraz Don Vegi, którzy pomimo wielu zanotowanych porażek nie odmawiali gry, ba sami do niej zachęcali. To jest właśnie cecha, która na takiej scenie jak TW jeszcze szczególnie istotna. I szacunek za to. I za ten poziom dojrzałości niezmiennie, od lat, mam jedną "miłość" w świecie gier - Total Wary.


    Kolejna odsłona ligi, o ile będzie zainteresowanie, ruszy już po MP w WHII. I na pewno na innych zasadach, które dostarczą większą swobodę taktyczną (np. mniej kusz, ograniczenie na genków z niezłomnością).

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •