[center:3svctv24][/center:3svctv24]


[center:3svctv24]EUROPEAN WARS - Download Link[/center:3svctv24]


W ostatnim czasie przygotowywałem betę moda European Wars. Przez ostatnie parę dni testowałem grę. Myślę że osiągnąłem zadowalający mnie rezultat.

Dla osób, które zaglądają tutaj pierwszy raz - mod European Wars przeniesie gracza w czasy XVIII stulecia - epoki szpady, peruk oraz dymu przepełniającego ówczesne pola bitew.

Gracz ma dwie możliwości rozgrywki: jednoosobowe bitwy przeciwko komputerowi oraz tryb wieloosobowy. Na razie nie ma kampanii ponieważ nad modem pracuję sam.

W tej wersji moda macie do dyspozycji 6 europejskich frakcji:
- Rzeczpospolitą Obojga Narodów,
- Królestwo Hiszpanii,
- Monarchię Habsburgów,
- Królestwo Prus,
- Carstwo Rosyjskie,
- Królestwo Szwecji.
Kompletny zestaw 16 frakcji będzie dostępny w pełnej wersji (m.in. militarne potęgi Francji i Wielkiej Brytanii).

Każda z grywalnych frakcji posiada 2 typy jednostek:
1) wczesny - 1700-20,
2) późny -1750-89.


W porównaniu do poprzedniej wersji European Wars zostały zmienione następujące rzeczy:

- polska frakcja otrzymała nowy reskin jednostek. Są to wersje ostateczne. Pozostałe frakcje mają jednostki 'prowizoryczne', które z czasem będę wymieniał;
- zmieniłem statystyki jednostek ulepszając zarazem kawalerię i jej mechanikę walki (dla osób, które nie miały do czynienia z modem - kawaleria w EW strzela w przeciwieństwie do NTW);
- gra jest bardziej stabilna - nie powinna już wyrzuć na pulpit w różnych momentach gry;
- w celu ułatwienia gry dla różnych językowo graczy jednostki mają teraz nazwy w 2 językach: polskim i angielskim. Menu jest w języku polskim. Niedługo planuję patch z dwoma językami do wyboru;
- zmienione menu gry, interfejs i flagi frakcji by lepiej oddać klimat epoki;



INSTALACJA:

-zainstaluj Rome Total War ver. 1.5 (może być z Barbarian Invasion i Alexandrem)
-pobierz mod European Wars z linka
-rozpakuj folder do: 'C:\...\Rome Total War' (czyli folder w którym masz RTW)
-uruchom moda za pomocą skrótu: EW- Total War


Dziękuję za użycie jako podstawy Napoleonic II Total War stworzonego przez ekipę Lordz. Dziękuję również ekipie z 'Ogniem i Mieczem' za użycie niektórych elementów do jednostek. Pełna lista podziękowań znajduje się w grze.

Zamieszczajcie na forum bugi na jakie natraficie w czasie rozgrywki. Proszę Was także o realną pomoc przy 'European Wars' - sam nie mogę być modderem od wszystkiego i zarazem pracować szybko. Możecie zamieszczać na forum także swoje mini-patche, czyli pliki łatające dziury.


[center:3svctv24]Grafika wykonana dla European Wars przez artystę Lacedemona (Mariusza Kozika):

[/center:3svctv24]