Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Dyskusja

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    1. LordSkrolk
    2. https://steamcommunity.com/profiles/76561198007353806/
    3. Discord mnil777
    4. Liga początkująca

  2. #22
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez LordSkrolk Zobacz posta
    1. LordSkrolk
    2. https://steamcommunity.com/profiles/76561198007353806/
    3. Discord mnil777
    4. Liga początkująca
    już dopisałem do jednej z tabelek zapoznać się szukać przeciwników, zgłaszać wyniki i przesyłać repki ;>
    Spoiler: 







  3. #23
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Hej dostałem pytanie na ile banów gramy bo w zasadach jest 1 a ludzie grają na 2 -> odpowiedź gramy na 2 bany tak jak to się utarło na zagranicznej scenie na pewno nikt nie ucierpi
    Spoiler: 







  4. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  5. #24
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Dobrze wiedzieć, bo ja grałem mecze po 1 banie, tak jak w przepisach było napisane :0

  6. Użytkownicy którzy uznali post Tamudzin za przydatny:


  7. #25
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tamudzin Zobacz posta
    Dobrze wiedzieć, bo ja grałem mecze po 1 banie, tak jak w przepisach było napisane :0
    To moje nie dopatrzenie bo skopiowałem zasady z któregoś sezonu i był 1 ban chyba a na MP zdecydowaliśmy, że zbliżymy się bardzie do międzynarodowych i gramy na 2 bany więc lepiej się tego trzymać. Jak ktoś ma wątpliwości czy coś to piszcie śmiało i czuwajcie tutaj propsy dla Arminius i pewnie innych z PM za wyprostowanie.

    Ogólnie Panowie co taka cisza w temacie może jakieś wybory po zamieszczonych wynikach kto waszym zdaniem dobrze się prezentuje po tych kilku dniach, jak ogólnie u was z powrotem do gry i jak oceniacie wasze szanse w tym sezonie ?
    Spoiler: 







  8. #26
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    No to ja sobie pozwolę gawędę rozpocząć
    Po tej przerwie czuję się jakby odświeżony, lepiej czuję się w sterowaniu wojakami (już pomijam, że przed przerwą nawet nie wiedziałem kilku zasad sterowania armią). Jako, że gram teraz w wyższej lidze mam wrażenie , że mniej muszę udowadniać mimo, że zawsze bardziej stawiam na zabawę niż wielce rywalizację. Mimo to rywalizacja to sól tej zabawy a więc lepiej się bawi gdy się rywalizacje wygrywa, ale zwycięstwo to dla każdego pewnie wygląda inaczej bo i każdy ma swoje własne cele w tej wesołej rywalizacji. Rozpisałem się troszkę a chodziło mi tylko o to, że taka przerwa się przydała mi osobiście. Nie boję się przegrać, nie boję się decyzji nawet jeśli okażą się nieprawidłowe czy losowo niesprzyjające (jak w boju z Melkornem , który za mną).
    Ogromnie się cieszę z tak dużej ilości nowych graczy. Dziś wysyłam zaproszenia do listy znajomych nawet dla graczy spoza ligi w której bezpośrednio ja się znajduję i zaznaczam!!! Zakaz nieprzyjmowania zaproszenia bo chcę potrenować, powalczyć z jak największą liczbą nowych w lidze zawodników oraz ogólnie z zawodnikami z ligi początkującej bo istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że w kolejnym sezonie skrzyżujemy miecze . Oczywiście tez wątek przyjemności z poznania Was na polu bitwy czy też po prostu poprzez komunikator sprawia mi przyjemność.

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pruber za ten post:


  10. #27
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Wprowadziłem do dokumentu Ligi wszystkie aktualnie znajdujące się na forum wyniki. Tabelki z wynikami znajdują się w zakładce "Wyniki Sezon IV", zostawione są też zakładki z wynikami pozostałych sezonów ligi. Uzupełniłem również tabelkę pokazującą aktualne statystyki frakcji, więc jeśli ktoś chce zobaczyć jak jego ulubiona frakcja sobie radzi to zapraszam do sprawdzenia. Gdybym kogoś pominął, to można do mnie pisać na Discordzie lub Steamie. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak ulepszyć tabelkę to proszę pisać.

  11. Następujących 3 użytkowników podziękowało Rejzel za ten post:


  12. #28
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 11 podziękowań w 4 postach
    Hejka,
    Wszystkich kolegów z grupy zaawansowanej chciałbym poinformować że do końca lutego nie będę miał czasu żeby rozgrywać swoje mecze ligowe.
    Od tygodnia 10(tj.od 02.03) powinienem mieć już więcej czasu, wtedy też zacznę się z wami kontaktować indywidualnie aby dograć szczegóły

  13. Użytkownicy którzy uznali post SergeantAntsy za przydatny:


  14. #29
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    A ja chciałbym powiedzieć , że dziś nastawiam się na rywalizacje ligową i jeśli ktoś zaproponuje mi pojedynek to jeśli tylko będę przy komputerku to bez wahania i zbędnego zwlekania skrzyżuję mieczyki chętnie.Przewiduję jednak max 2 mecze . Zaznaczam , że postawa bojowa zwykle włącza mi się w porach wieczornych bo w dzień mimo, że czasami jestem to mogą mnie odciągać od ekranu różne rozpraszające, inne zajęcia i zadania . Wtedy jeśli nawet gram w coś innego to w coś co mogę bez wahania przerwać w razie potrzeby a nie chciałbym odstapić w trakcie meczu od zwarcia z rywalem. Pozdrawiam

  15. #30
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Dzień dobry wszystkim,

    niestety nie dam rady zagrać meczów, mam straszne problemy z kamerą.

    Przepraszam wszystkich za zamieszanie (zwłaszcza Arminiusa i Wilamosa), oraz oczywiście organizatora. Do następnego!
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  16. Użytkownicy którzy uznali post william/kaszanka za przydatny:


Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •