Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Ferrum Aeternum

  1. #21
    Wojski
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ferrum Aeternum

    Spróbowałem z jednym wypakowało się i mam inny plik (są trzy książki) i gdy che go otworzyć lub wypakować pisze Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone. Może jest lub macie jakiś film jak to zainstalować lub te pliki co wypakowaliście moglibyście wysłać na http://www.megaupload.com bardzo bym prosił.

  2. #22
    Gość

    Re: Ferrum Aeternum

    Cytat Zamieszczone przez Dragon44
    Spróbowałem z jednym wypakowało się i mam inny plik (są trzy książki) i gdy che go otworzyć lub wypakować pisze Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone. Może jest lub macie jakiś film jak to zainstalować lub te pliki co wypakowaliście moglibyście wysłać na http://www.megaupload.com bardzo bym prosił.
    Daj screena co ściągnąłeś, co ci się wypakowało, bo widzę że uszkodzone ściągnąłeś
    Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone
    , napisałem o tym w temacie tego moda, że czasami te pliki są uszkodzone. Nie zrobiłeś jak ci sugerowałem, nic o tym nie piszesz.
    Powtórzę jeszcze raz czasami trzeba powtórnie ściągnąć, sprawdzić, czy są nieuszkodzone, programem 7zip, i dopiero próbować wypakować, i
    są trzy książki
    co to za trzy książki?

  3. #23
    Wojski
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ferrum Aeternum

    Sprawdzałem czy nie są uszkodzone i pisało że nie.Mi chodzi o to że gdy chce wypakować to wyświetla mi się że jest zły format,plik jest uszkodzony,nie można otworzyć jako archiwum itd

  4. #24
    Gość

    Re: Ferrum Aeternum

    Cytat Zamieszczone przez Dragon44
    Sprawdzałem czy nie są uszkodzone i pisało że nie.Mi chodzi o to że gdy chce wypakować to wyświetla mi się że jest zły format,plik jest uszkodzony,nie można otworzyć jako archiwum itd
    Daj screna z tej opisywanej przez ciebie sytuacji.

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Re: Ferrum Aeternum

    myślałem że będzie to jakiś fajny mod, duża mapa, wiele państw, jednak niestety nic poza tym... grafika od razu mnie zdenerwowała, potem wywalanie do windy, gdy chcę wybrać więcej niż 2 frakcje w hotseacie, gdy odpaliłem kampanię Polską, okazało się, że Halicz jest nad Krakowem! Może przesadzam, ale po tych "wydarzeniach" od razu odinstalowałem moda.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  6. #26
    Gość

    Re: Ferrum Aeternum

    Jeżeli o Polskę, to znam dwa, trzy mody gdzie idzie wytrzymać. Napisałem że granie nacjami wschodnimi robi różnicę w tym modzie, powracając do Polski, jest lekko traktowana i nie ma co się dziwić. Swego czasu grałem Polską w tego moda, link poniżej. Nie było tak źle, odnośnie 1547 roku w kampanii Empires
    viewtopic.php?f=30&t=1152

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Re: Ferrum Aeternum

    a! zapomniałem dodać, że podczas wybierania frakcjii w wielkiej kampanii, Polsce wyświetla się mapka z podstawki. To chyba już lekka przesada.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ferrum Aeternum

    Nie ma żadnych możliwości poprawy stabilności?

  9. #29
    Gość

    Re: Ferrum Aeternum

    Cytat Zamieszczone przez domzom
    Nie ma żadnych możliwości poprawy stabilności?
    Gdzie i kiedy jest niestabilny, co się dzieje?

  10. #30
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ferrum Aeternum

    Generalnie CTD w czasie przechodzenia tury, najdalej po 3-4 turze, czasem normalnie na mapie strategicznej. Do bitwy jeszcze mi się nie udało dojść Próbowałem z submodem z pierwszej strony,ale wtedy kampania w ogóle nie odpala

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •