Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Hegemonia City States (BI)

  1. #21
    Gość

    Re: Hegemonia City States (BI)

    Odwiedza, skąd taka insynuacja? :shock: Modyfikacje pod Rome cały czas powstają i są lepiej często dopracowane od tych pod Mediewala 2 robionych...
    Co do pytania, nie ma takiej możliwości, jakby była to też bym się bardzo ucieszył.

  2. #22
    Podczaszy Awatar buger13
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    690
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    37
    Otrzymał 34 podziękowań w 20 postach

    Re: Hegemonia City States (BI)

    Potwierdzam słowa szlachetnego Eutychesa, pogłoski o śmierci forum, a w szczególności Kuźni są przed wczesne. Wiele osób wciąż gra w mody pod Romka, powiem więcej powstają nowe mody.
    Co do sejvów nic nie zrobisz.

    "Energia umysłu jest esencją życia". - Arystoteles

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hegemonia City States (BI)

    To dobrze że odwiedza , sugerowałrm się forum anglojęzycznym i to chyba nie tym oficjalnym.
    Szkoda mi tych sejvów, czy może to być wina czegoś innego? Zawsze odpalam skrypty jakby co, mam tylko HCS zainstalowane na antologii z samym BI.
    Jakieś rady jak ominąć ten problem w przyszłości?

  4. #24
    Gość

    Re: Hegemonia City States (BI)

    Cytat Zamieszczone przez leeeh
    To dobrze że odwiedza , sugerowałrm się forum anglojęzycznym i to chyba nie tym oficjalnym.
    Szkoda mi tych sejvów, czy może to być wina czegoś innego? Zawsze odpalam skrypty jakby co, mam tylko HCS zainstalowane na antologii z samym BI.
    Jakieś rady jak ominąć ten problem w przyszłości?
    Nie da rady, przypadłość wszystkich gier, że czasami zapisy padają, trzeba włączyć autosave i co jakiś czas robić sobie kopie...Ale tyczy się wielu gier, akurat mody nie są jakimś wyjątkiem...Jeszcze spróbuj grać przy wyłączonym antywirusie i jak masz Win 7, wyłącz UAC

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hegemonia City States (BI)

    To chyba nie jest wina systemu - mam win7 ale na XP też nie chce się załadować. Dziwne jest tylko, że padły mi wszystkie 3 jakie miałem + autosave.
    Pewnie przeinstalowanie całości też na nic się nie zda.

  6. #26
    Gość

    Re: Hegemonia City States (BI)

    Te moje uwagi dotyczą ewentualnej dalszej gry i nie mają na celu poprawy zapisów które padły, gdyż czasami w wyniku zainstalowanych antywirusów, źle skompilowanych, włączonym UAC gry są mówiąc tak prostolinijnie rzeźbione przez te programy, co wpływa na ich zawodne działanie...Gdybym miał zainstalowanego tego moda spróbowałbym odpalić z twoich savów rozgrywkę, a może ktoś gra i mógłby pomóc? Ile miałeś już ugranych tur?

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hegemonia City States (BI)

    Hmmm.... Ciężko powiedzieć ile tur, może 100. Nie wiem czy to dużo czy mało, pewnie mało ale szkoda mi porzucać fajną kampanię, zwłaszcza, że mod jest przedni i po drobnych poprawkach z powodzeniem mógłby konkurować np z EB. Nie mogę dorzucić sejwa bo mam komunikat o zapełnionej przestrzeni przeznaczonej na załączniki, po spokowaniu plik ma ok 700kb.

  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hegemonia City States (BI)

    Udało mi się zamieścić plik z savem na twcenter.net jakby ktoś miał ochotę zerknąć to podaje link.

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... st12713293

  9. #29
    Gość

    Re: Hegemonia City States (BI)

    Tutaj załączniki nie działają niestety, można zlinkować np http://www.sendspace.pl/ 100 tur to już jest trochę i można mówić o satysfakcji płynącej z gry...

  10. #30
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hegemonia City States (BI)

    No nic, bywa... Zacząłem grać Atenami, przynajmniej powstrzymam nawałnicę Spartan
    Ogólnie kilka rzeczy rzuca się w oczy - pewnie dlatego że to jeszcze nie w pełni gotowy mod:
    - Co jest grane właśnie ze Spartą, że potrafi wystawić milion armii a persja praktycznie sama się załamuje (bunty) czy to brak zbalansowania nacji?
    - Kasa czasem płynie z nikąd
    - Podczas bitew wrogie jednostki bardzo szybko wpadają w panikę, gram na poziomie m/m bo sugerowałem się poziomem trudności z EB- może dlatego problem. Jest to jednak pewna przeciwwaga dla nadmiernej potęgi spartan.

    Są może jakieś łatki na te rzeczy?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sim City 4
    By Carlos in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 05-09-2013, 22:28
  2. Gry "city building"/handlówki
    By Grogmir in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-06-2013, 22:35
  3. Zhanguo : Total War - Warring States in China
    By Kyuzo in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-01-2012, 10:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •