Strona 68 z 69 PierwszyPierwszy ... 185866676869 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 690

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #671
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 25 podziękowań w 19 postach
    A ja się cieszę z kasy z tych misji no i tych ekwipunków. Gram dla przyjemności i wiem, że zdobycie Stuga (który i tak jest słaby) byłoby dla mnie zbyt wymagające. Ale zdobyłem dwie załogantki. Obie siedzą teraz w ELC AMX i jeździ się po prostu cudnie

  2. #672
    Pampa
    Gość
    Jakoś lepiej mi idzie niż kiedyś bo prawie już dorobiłem się Pzkpfw IV ausf H, potem T-34 w kolejce a następnie może Francuzów. Potem już do Tygryska.

  3. #673
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    I jak na froncie misji towarzysze?! Jakieś postępy?
    Na Concepta zrobiłem ostatnią misję z TD z wyróżnieniem, przyznam, że na ten rodzaj czołgów ma chyba najłatwiejsze misje.
    Na lekkich na razie tylko 5 misji, ale nie skupiałem się jakoś szczególnie, zacznę się do tego przykładać, jak zrobię na reszcie. Arte tym razem odpuszczam całkowicie.
    Na medach jest 11 misji zrobionych, do finałowej na ubicie 3 td zostały mi same najtrudniejsze ( no z wyjątkiem podpalenia czołgu o tier wyżej, bo ta była najgorsza, ale w końcu weszła ), czyli zabij dwa cięzkie o tier wyżej, zadaj 3k dmg ( na 9 tierach byłoby to proste, ale mój jedyny czołg średni tych tierów został sprzedany, bo grałem nim jak lama, mowa tu o Leopardzie PT ). Staram się Centurionem, bo raz tym wbiłem 4k nawet i kilka razy po 3k. Dodatkowo misja która wydawała się łatwa, czyli zdjąc gąski dwóm czołgom i nim naprawią, zadać dwa razy obrażenia. Co prawda specjalnie pod tą konkretną misję nie grałem, tylko raczej pod wygraną, ale jakoś nie byłem nawet blisko do tej pory.
    Na cięzkich też 11 misji skończonych, w tym ta najtrudniejsza na zdobywanie bazy + 2k dmg. Wczoraj już byłem blisko, Pop świadkiem, zostałem na moim e100 sam z amx lekkim 8 tiera, gość na 100 hp. Zaczynam zdobywać bazę, piszę jełopowi na czacie, że i tak przegrali, niech da zrobić misję. Gość zdingował cały magazynek od skontowanej e-sety, przeładował i na sekunde przed końcem zdobywania bazy wjechał i zdjął mi gąskę, po czym odparował od mojego pocisku...
    Dziś na e100 zostałem na Charkowie sam na dwa lekkie Ru po 100 hp, KT na 100 hp i Maus na 1600. Po ubiciu KT, wycofałem się na swoją bazę. Ru oczywiście nie do ubicia, bo mnie zachodziły od różnych stron. Wjechał Maus, dingnąl i dostał gonga za ponad 800. Ru już mi pruły tył, ale cześciowo z HE, więc albo dingi albo zadawali po 10 hp Nie dało rady wyjść na czysty strzał na piździki, to pojechalem po Mausa. Daliśmy sobie po dingu, gość za drugim razem przebił, po czym wystawił brzuszek na wprost do mojego działa i poszedł na złomowisko po tym prezencie. Jeden Ru wyjechał i zaczął okrążać, nie zadając praktycznie zbyt dużych uszkodzeń, przeładowałem na sekunde przed tym, jak miał się schować za rogiem. Drugi uciekł, a ja doczłapałem się do bazy z 700 hp. Prosiłem o możliwość wykonania misji, ale kolejny idiota wolał zginąć... na 5 sekund przed końcem capa wjechał i zrykoszetował, po czym udało się zrobić misję

    Ostatnio edytowane przez Marat ; 02-03-2015 o 04:17
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  4. #674
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #675
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Ta gra to jakaś porażka, wróciłem do niej po paru latach, założyłem nowe konto, po paruset bitwach 70% zwycięstw, potem gorsze mm i spadło do 53% po 1000 bitew, wróciłem do starego konta gdzie miałem statystyki z ostatnich 1000 bitew na kolor niebieski w xvm, nie wiem czy nie fioletowy nawet, a z całości na mocny zielony, 20 bitew ostatnio 1 wygrana, wszystkie bitwy trwają po 3, 4 minuty, taka dysproporcja między składami, tak nas rozjeżdżali, ciężkim czołgiem, co przeładowuje 13sek zdąży człowiek 3 strzały oddać zanim dojedzie do wroga, a już potrafi być przegrywanie 7:1, tak się nie da.

    A robiąc nową linię, grając bez premium i nie wykorzystjąc wolnego doświadczenia to 20% zwycięstw, na nowym stockowym czołgu, który nic nie może zrobić to sukces, tak mnie mm rzuca uważając chyba, że niewiadomo ile dam zespołowi. Przypomnę założyłem nowe konto, to nie miałem takich problemów.

    Znowu czasami jak jest lepsza faza, choć to rzadkie to nie idzie dojechać do przeciwnika, a juz po bitwie.

  6. #676
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Pełna zgoda.
    Ja gram w grę cały czas, ale od roku z coraz większymi przerwami, takimi po 2-3 miesiące, potem max. 1-2 miesiące grania i znowu przerwa. Tak szczerze, to sam nie wiem po co ja w to jeszcze gram... chyba z przyzwyczajenia.
    Jakiś czas temu odkupiłem sobie amerykańskiego hevika t110e5, teraz akurat ruszył wierzchołek drzewka z tym czołgiem, więc postanowiłem wbić te 50 zwycięstw, żeby zdobyć rezerwy osobiste.
    To co się dzieje w bitwach topowych tierów to jest po prostu horror. Wszystko to co opisałeś. 80% bitew kończy się w przeciągu od 3 do 5 minut, a najczęściej po 2 minutach wiadomo już kto wygra i zaczynają się dożynki. Prym wiodą radzieckie naleśniki i wszystkie magazynkowce z batszmatą i nowymi pepikowymi skodami na czele. Dodaj do tego td walące za 1000 i nowego OP Grille ( podmiana za WTF ). Przy szybkiej przegranej odparowujesz w chwile, nie jesteś w stanie nawet spłacić swojego HP. Przy wygranej nie lepiej, a spóźnisz się o pół minuty, to już jest wróg wymieciony.
    Mimo, że t110e5 to świetny czołg, to go po prostu znielubiłem, statystyki to mi tak poszły na nim na łeb na szyje, że aż wstyd. 1800 średnich obrażeń... a gold to lata w tonach, często 3/4 pocisków wystrzelonych w ten czołg jest ze złota. Jak już wejdziesz w taką spirale przegranych, to automatycznie zaczynasz grać gorzej, bo już na początku bitwy mam negatywne nastawienie, ech, na bank przegramy.
    Za ostatnie 360 bitew mam 44% wr... niektóre boty mają lepsze.
    Gdzie te czasy gdy było kilka nacji ( max. Francuzi, choć Brytole też wniosły ciekawy sposób rozgrywki - obecnie chyba moja ulubiona nacja ) i był wyraźny podział na klasy i nacje na polu bitwy. Każdym czołgiem mogłeś coś ugrać, owszem jednym mniej, drugim więcej, zawsze coś było OP ( głównie ruskie, która to nacja mnie akurat nigdy nie leżała ), ale gra była o wiele przyjemniejsza.

    Ostatnia szansa dla tej gry to piaskownica, w której od niecałego miesiąca jest testowany nowy balans.
    Na początek ucięto zasieg widzenia wszystkim czołgom, oprócz scoutów. Nie ma co się dziwić, bo topowe medy miały takie same zasięgi albo i większe.
    Dalej, chcą przywrócić rolę pancerza, trochę poobcinano penetracje.
    Arta już nie "łanszotuje". Teraz ma być celniejsza, ma szybciej strzelać i zadawać mniejsze obrażenia, ale mieć też większy splash. Dodatkowo ma "ogłuszać" załogę, co skutkuje spadkiem wszystkich umiejętności do nawet 50% na kilkanaście sekund. Przyznam, że mam problemy z oceną tych zmian. Na serwer testowy nie aplikowałem, więc nie wiem, ale to ogłuszenie wydaje się być irytujące jak dostaniesz kilka razy.
    Ogólnie WG chce przywrócić wyraźny podział na klasy.
    Ja tutaj widzę jednak dwa problemy. Pierwszym są mapy. Przy obecnych tunelowych mapach, te zmiany są o kant dupy potłuc. Bo niby gdzie tym medem, którego atutem ma być szybkość mam flankować czołg ciężki ( którym ucięto obrót gąsięnnic ), jak za nim stoi TD i inny ciężki. To samo z TD, gdzie tu niby kampić i walczyć na dystansie, wykorzystując dobre camo i celność? Mało jest dziś map dla snajperów.
    Druga sprawa to gold pociski, Na teście można je kupić tylko za złoto, więc gra toczy się na normalnej amunicji. Co to za balans, jak po wejściu zmian, gold będzie za kredyty.
    Albo WG zrezygnuje z gold ammo za kredki ( w co wątpię, bo mają na tym pewnie spore zyski ), albo je zrebalansuje, da mniejsza penetrację, czy zmniejszy obrażenia ( coś za coś ).
    Liczę że coś fajnego z tego wyjdzie, ale jednocześnie mam ogromne obawy, że o nic nie zmieni.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  7. #677
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Racja, pamiętam mapy z czasów gdy nie było fizyki, nie dało się zjechać ze stromego zbocza, bo szybkość spadała do 0km./h, gra była wtedy dużo lepsza. No i lepsze pociski były tylko za golda, prawie nikt ich nie używał. No i gra w kompaniach na 8 tierach, dużo ciekawsza niż bitwy drużynowe. AMX 13 90 jako 7 tier i IS3, którego dało się przebić amx 13 90 standardowym pociskiem w dolną płytę od przodu. No i jak mi wirtualny penius rósł jak rozstawiający mi dawali wolną rękę w grze, bo mówili, że mało osób potrafi naprawdę dobrze ogarniać grę scoutami, arty były silne i ich zniszczenie decydowało o wygraniu gry, gdy scout się przedarł wszystkie arty Twojego zespołu niszczyły wykryte arty przeciwnika.

    Wyraźny podział- Ruscy silne działa, słaba celność, Niemcy duża celność, słabsze działa, Francuzi coś po środku. Czy jakoś tak to było

    No i mniej modów, które podchodzą pod zwykłe oszustwo. Jak np. wykrywanie automatyczne gdy ktoś jaiś murek zniszczy czy drzewo wywróci.

  8. #678
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jest ktoś chętny na stworzenie wspólnie zespołu, grupy na FB itp?

  9. #679
    Zbanowany
    Dołączył
    Sep 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    kupujecie jakies czolgi premium ?

  10. #680
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Co prawda Zaduszki już za nami, ale odkopuję, bo jest do tego doskonała okazja - do odebrania 7 dni premium za darmo dla każdego.

    Czołgi premium można zdobyć w grze - przez ukończenie programu rekrutacyjnego przez rekruta, lub grindowanie co miesiąc punktów tank rewards. Także kończąc poszczególne kampanie.

    Od niedawna w to gram, ale wessało mnie całkowicie - jak coś to jestem chętny na grę w plutonie na tierach od 1 do 6.

    Nick w grze - "Gerudrir", ale dajcie najpierw znać mi tutaj na PW, bym wiedział czy przyjąć dane zaproszenie do listy przyjaciół.

    Pewno niedługo będę zakładał tam klan (jak zbiorę milion srebra).


    Jakby coś, to gram także w Word of Warship. Word of Warplanes mi jakoś nie podeszło.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

Strona 68 z 69 PierwszyPierwszy ... 185866676869 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 14:12
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 15:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 16:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 08-05-2016, 00:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 17:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •