Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem ze statystykami... i nie tylko

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem ze statystykami... i nie tylko

    Cześć!

    Śledzę forum od dłuższego czasu, ale nie natknąłem się jeszcze na rozwiązanie mojego problemu. Grę kupiłem od razu po premierze i nie istalowałem żadnych patch'y, modów ani nic innego - poza tym co steam ściąga sam (chyba to się nazywa update).
    Pierwszy problem to statystyki w steamie. Od pewnego czasu nie odlokowywują się. Ukończyłem kampanię droga do niepodległości i ok, jestem "bohaterem ameryki". Ukończyłem wielką kampanię grając Wielką Brytanią na średnim poziomie trudności i nic... a za to chyba jest "spełniony strateg" czy coś takiego. Kampania grałem na normal a bitwy miałem ustawione poziom wyżej.
    Drugi przypadek to "maharadża Indii". Podbiłem całe Indie, w żadnej prowincji nie ma buntów, sytuacja ta trwa już kilka tur i nic... jak nie ma maharadży - tak nie ma. Dawniej od razu w grze mi się pojawiało osiągnięcie zostało odblokowane a teraz nic.
    Drugi problem to walki na murach miast. Kiedy już zdobędę mury moja piechota stoi i nie strzela podczas gdy z dołu wróg prowadzi dość skuteczny ostrzał. To samo kiedy zaczynam atak na obwarowane miasto wróg ma pięknie obsadzone mury i ładuje do mnie z armat, a kiedy podejdę bliżej to piechota strzela do mnie jak do kaczek, ale kiedy podczas bitwy wejdę na te mury no to kruca bomba muszę złazić na ziemie i dopiero ja mogę strzelać. Wogóle to dziwnie jednostki się zachowują na tych murach wogóle się nie da nimi manewrować, schodzą po czym znów wchodzą i ogólnie nie wiadomo kto im te rozkazy wydaje.
    Jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak można zmienić flagi państw w grze? Nie jestem zabardzo oblatany w komputerach i słownictwie komputerowym, także jak najporstsze wyjaśnienie będzie jak najbardziej wskazane.

    Z góry dzięki za pomoc

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Czechowice-Dziedzice
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem ze statystykami... i nie tylko

    1.Gdy ukończysz wielką kampanię nie ma odznaczenia tylko jak podbijesz 10,50,100 regionów.
    Podbiłeś Sri Lankę?(tą małą wyspę pod półwyspem).
    2.Niestety tak działają komendy bez patchy...
    3.Nie ale mod na wszystkie frakcje znajdziesz w dziale o modyfikacjach.

    Polska piłka cię potrzebuje!
    Najlepszy internetowy menadżer piłkarski.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem ze statystykami... i nie tylko

    Dzięki Suchoj za porady, ale:
    1. Za podbicie regionów są osiągnięcia, ale za ukończenie wilekiej kampanii są osobne. Za każdy poziom trudności masz osobne osiągnięcie... być może u mnie się nie odblokowały ponieważ kampanię gram na normal a bitwy poziom wyżej (chyba hard, czy medium), tak podejrzewam
    2. Poczytam jeszcze o tych patchach, myślałem że patche automatycznie się instalują. Jak nie patche.. to co mi steam ściąga? (jak wcześnij pisałem nie znam się zabardzo na komputerach :?)
    3 Dobra przejżę ten dział o modach

    jeszcze raz wielkie dzięki!!

Podobne wątki

  1. Problem z rozdzielczością i nie tylko
    By Daedagor in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 14:50
  2. LeFusil - kompletny roster jednostek ze statystykami (NTW)
    By KLAssurbanipal in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-12-2010, 14:44
  3. LeFusil - kompletny roster jednostek ze statystykami (ETW)
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-12-2010, 14:42
  4. plik ze statystykami jednostek
    By Seban in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-01-2010, 17:00
  5. Nie tylko ETW
    By Tur in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-10-2009, 17:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •